معرفی و دانلود اپلیکیشن ایرانی آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند

ارسال پیامک گردش حساب های بانکی یکی از قابلیت های بسیاز خوبی است که به شما کمک می کند تا خرج و مخارج خودتان را در طول ماه کنترل و مدیریت کنید، اما داشتن یک اپلیکیشن مدیریت مالی نیز می تواند کمک شایانی کند تا مدیریت بهتری بر روی حساب های بانکی خود داشته باشید. از اینرو ، امروز قصد داریم یکی از بهترین اپلیکیشن های ایرانی برای مدیریت مالی در کافه بازار را برای شما معرفی نماییم و شما را با امکانات فوق العاده ی این اپلیکیشن ایرانی آشنا سازیم.

آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند
آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند

این اپلیکیشن کاربردی ، آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند نام دارد. نحوه ی کارکرد این بدین صورت است که از پیامک های ارسالی از گردش حساب های بانکی شما گزارش تهیه می کند و  به شما کمک می کند تا بر روی حساب های بانکی خود مدیریت بهتری داشته باشید. با ارسال پیامک از سوی بانک ، اپلیکیشن آنالیزا از روی شماره ها تشخیص می دهد که پیامک مرتبط با کدام بانک است و سپس اطلاعاتی از قبیل مبلغ برداشت یا واریز و شماره حساب را برداشت می کند و آن ها را در صفحه ی اصلی برنامه و بطور جداگانه ثبت می نماید.

آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند
آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند

با رفتن به بخش گزارش هوشمند برنامه می توانید گزارش دقیقی از تراکنش های بانکی خود را مشاهده کنید ، شما می توانید این گزارش ها را برحسب تاریخ تراکنش و برچسب مشاهده نمایید ، گزارش هایی را که می توانید در این قسمت مشاهده کنید شامل لیست کامل تراکنش های بانکی شما همراه با مبلغ ، مجموع برداشت ها و واریزها و نمودار موجودی حساب بانکی می باشد. همچنین این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد گزارش تراکنش های بانکی خود را قالب یک فایل اکسل ذخیره نمایید.

تصاویر اپلیکیشن آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند :

دانلود اپلیکیشن آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند :

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.