معرفی و دانلود اپلیکیشن عکس‌ نوشته ساز و استیکرساز پیکتو

عکس نوشته یکی از بهترین راههای ابراز احساسات در مواقع مختلف می باشد که نمونه های مختلفی از این عکس نوشته ها را می توانید در شبکه های اجتماعی مختلف مشاهده کنید ، گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید تا یک عکس نوشته ی اختصاصی برای خود داشته باشید و برای اینکار به یک اپلیکیشن عکس نوشته ساز و استیکرساز نیاز دارید ، امروز قصد داریم یک اپلیکیشن ایرانی و کاربردی به نام پیکتو برای شما معرفی کنیم که با استفاده از آن قادر خواهید بود عکس نوشته و استیکرهای مختلفی برای خود بسازید ، با ما همراه باشید تا شما را با امکانات مختلف اپلیکیشن پیکتو آشنا سازیم.

اپلیکیشن پیکتو
اپلیکیشن پیکتو

کار با این اپلیکیشن ساده و بدون دردسر می باشد و در همان ابتدای ورود به برنامه تنها کافی است تا عکس پس زمینه ی خود را انتخاب نمایید و سپس با استفاده از امکانات مختلفی که این برنامه در اختیارتان می گذارد ، عکس نوشته و یا استیکر مورد نظر خود را بسازید ، البته در این اپلیکیشن پس زمینه های مختلفی از قبیل پس زمینه آنلاین ( مجموعه ای از تصاویر آماده اپلیکیشن ) ، گالری یا دوربین ، رنگ ترکیبی ( ایجاد پس زمینه ای متشکل از ترکیب دو رنگ) و تک رنگ ( ایجاد پس زمینه ای با استفاده از یک رنگ) وجود دارد.

اپلیکیشن پیکتو
اپلیکیشن پیکتو

پس از انتخاب پس زمینه ی مورد نظرتان می توانید متن مورد نظر خود را به عکس اضافه کنید ، در هنگام افزودن متن شما می توانید افک های مختلفی را از قبیل افزودن سایه ، تغییر فونت ، شفافیت ، چینش و … به نوشته ی خود اعمال نمایید. پس از اینکه عکس مورد نظر خود را ساختید بایستی بر روی گزینه ی مرحله بعد کلیک کنید و تصویر مورد نظر به عنوان استیکر در تلگرام و یا به عنوان یک عکس در شبکه های اجتماعی مختلف انتشار دهید. البته قابلیت های این برنامه به همین جا محدود نمی شود و شما می توانید با استفاده ازاین اپلیکیشن افکت های مختلفی نیز بر روی عکس خود اعمال کنید.

تصاویر اپلیکیشن پیکتو:

دانلود اپلیکیشن پیکتو:

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.