Game
Game

معرفی بهترین بازی های اندروید 2018

دنیای بازی های اندرویدی این روزها به اندازه ای گسترده شده است که تشخیص بازی های خود و جذاب از بازی های معمولی بسیار کار دشواری شده است. از همین رو، امروز و در این پست قصد داریم تا بهترین بازی های اندرویدی حال حاضر در سبک های مختلف را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از زمان های آزاد خود بیش از پیش لذت ببرید.

بازی های ورزشی

Golf Clash :

Golf Clash
Golf Clash

Golf Clash یکی از جدیدترین بازی های موجود در این لیست است که با وجود زمان اندکی که از زمان عرضه ی آن گذشته است، توانسته است کاربران بسیاری را به خود جلب کند.

همانند سایر بازی های گلف و همانطور که احتمالاً انتظار دارید، با قوانین بسیار ساده ی بازی سروکار خواهید داشت. در این بازی شما می توانید از میان دو حالت 9 و 18 حفره ای برای اجرای بازی گلف خود استفاده نمایید. علاوه بر این، شما می توانید این بازی را همراه با سایر افرادی که در حال انجام دادن این بازی هستند، به صورت آنلاین انجام دهید و توانایی خود را بهبود ببخشید. در صورتی که از این حالت بازی استفاده نمایید و امتیاز شما و رقیبت شما با یکدیگر برابر بشود، کاربری برنده خواهد بود که توپ نزدیکتری را به حفره پرتاب کرده باشد.

در این بازی شما با پیروزی یا شکست در هر بازی که انجام می دهید، امتیاز و سکه های خود را زیاد و کم می کنید. در صورتی که در بازی امتیاز بدست آورید، به قابلیت های بیشتر و جذابتر بازی دسترسی خواهید داشت اما در صورتی که بیش از اندازه از رقیب های خود شکست بخورید، با از دست دادن امتیازهای خود، قابلیت های آنلاک شده را نیز از دست خواهید داد. بنابراین، نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا با افزایش مهارت های خود، پیروزی های بیشتری را بدست آورده و در بازی بیشتر پیشرفت کنید.

در حال حاضر در این بازی حالت تورنومنت وجود ندارد اما به نظر می رسد که سازندگان در حال طراحی این قابلیت برای بازی هستند. اما شما می توانید در این بازی لیگ های هفتگی بسیار جذابی را تجربه کنید.

 • ورژن بازی : 90.0.5.207.1
 • سایز بازی : 93 MB
 • سازگاری با : Android 4.4 and up

دانلود نسخه اصلی با لینک مستقیم

Table Tennis Touch:

Table Tennis Touch
Table Tennis Touch

Table Tennis Touch در حال حاضر تنها بازی پینگ پنگ عرضه شده برای سیستم عامل اندروید است که به عنوان یکی از بهترین بازی های سبک ورزشی نیز به شمار می رود. زمانی که این بازی را بروی گوشی یا تبلت خود نصب می کنید، متوجه گیم پلی و کنترل های بسیار ساده ی استفاده شده در آن خواهید شد. برای پیروزی و پیشرفت در این بازی باید از دقت خود استفاده نمایید.

قابلیت های بکارگیری شده در این بازی هم بسیار ساده هستند. در این بازی امکان اجرا به صورت آنلاین با سایر کاربران این بازی از سراسر جهان وجود دارد. همچنین، شما می توانید با هوش مصنوعی تعبیه شده در آن بازی کنید. در حالت career mode یا حرفه ای بازی شما با چالش های سخت و دشواری روبرو خواهید شد.

 • ورژن بازی : 2.2.2401.1
 • سایز بازی : 303 MB
 • سازگاری با : Android 4.1 and up

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل دیتا

بازی های تاور دیفنس

Realm Defense: Hero Legends TD:

Game
Game

بازی Realm Defense بیشتر به عنوان یک بازی برای افراد تازه کار در سبک بازی های دفاع از دژ به شمار می رود که البته کاربران حرفه ای هم به تازگی علاقه ی زیادی به این بازی نشان داده اند. در صورتی که در این بازی فعالیت های موردنیاز را در زمان خود انجام دهید، نیازی به خرید پول رایج اضافی در بازی را نخواهید داشت.

اصل گیم پلی بازی به راه های مقابله با دشمنان می پردازد که شامل بیش از 40 مرحله می باشد. در هر مرحله شما می توانید با دستاوردهای خود، سلاح خود را به صورت های مختلف بروزرسانی کنید و آن ها را به قابلیت های جدید مجهز کنید. علاوه بر این ها، شما در این بازی قابلیت فریز کردن و سوزاندن دشمنان خود را نیز خواهید داشت که البته برای انجام این کار نیاز به انجام کارهای مختلف می باشد.

در این بازی از یک لیگ نیز استفاده شده است که با واردشدن به آن باید از الماس های خود استفاده کنید.

 • ورژن بازی : 1.10.2.2
 • سایز بازی :  98 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0.3 and up

دانلود فایل نصبی بدون نیاز به دیتا

Fieldrunners 2:

Fieldrunners 2
Fieldrunners 2

Fieldrunners 2 نیز یکی دیگر از بازی های مطرح در سبک بازی های دفاع از دژ به شمار می رود. در صورتی که پیشتر نسخه ی اولیه ی این بازی که سال ها پیش منتشر شده است را بازی نکرده اید، پیشنهاد می کنیم که حتماً Fieldrunners 2 از دست ندهید.

در این بازی ضمن حفظ سبک بازی، از طراحی کارتونی و گرافیکی استفاده شده است که جذابیت آن را بسیار افزایش داده است. در این بازی شما باید با برنامه ریزی، نقشه ای را برای مقابله با دشمنان خود طراحی کنید و سپس به نبرد با آن ها رفته و آن ها را شکست دهید و پس از آن به مرحله ی بعدی بازی بروید.

زمانی که شما این بازی را انجام می دهید، قابلیت های متنوعی در بازی برای شما آنلاک خواهد شد که می توانید در مراحل سخت تر برای انجام بازی بهتر از آن ها استفاده نمایید. همچنین، با دریافت ستاره های بیشتر از هر مرحله می توانید آپشن های بیشتری را آنلاک کنید. چه این بازی را به مدت تنها 5 دقیقه در روز انجام دهید و چه ساعت ها سرگرم آن شوید، این بازی برای شما جذاب خواهد بود.

 • ورژن بازی : 1.3
 • سایز بازی + دیتا :  270 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0.3 and up

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل دیتا

بازی های سبک دونده

Sky Dancer:

Sky Dancer
Sky Dancer

Sky Dancer یک بازی جهان باز است که شما باید در آن هر باری که بازی را انجام می دهید، رکورد پیشین خود را بهبود ببخشید. در حقیقت، این بازی بسیار شبیه به بازی Temple Run است؛ با این تفاوت که آپشن ها و بخش های قدرتی متنوعی در اختیار کاربر می باشد.

در این بازی شما باید با پشت سر گذاشتن مانع ها، کسب امتیاز کنید و سپس امتیاز خود را افزایش دهید. برای پرش شخصیت بازی در آن باید دو طرف صفحه نمایش دستگاه خود را فشار دهید. یا برای تغییر جهت کافیست که شخصیت را به سمت موردنظر سوایپ کنید. این ها تنها کنترل های موجود در بازی هستند که به دلیل سادگی، کاربر را از سردرگمی به دور نگه می داردد.

زمانی که بازی را آغاز می کنید، تا یک بار می توانید در صورت سقوط به دره، بازی را ادامه دهید. برای این کار یا باید از سکه های خود درون بازی استفاده کنید یا یک تبلیغ ویدئویی کوتاه را مشاهده نمایید. اما در صورتی که بازی را ادامه دهید و دوباره سقوط کنید، بازی تمام شده و باید از ابتدا آن را اجرا کنید.

 • ورژن بازی : 1.5.1
 • سایز بازی :  86 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0.3 and up

دانلود بازی با لینک مستقیم

Epic Skater:

Epic Skater
Epic Skater

Epic Skater یکی از جذابترین بازی های موجود در این سبک می باشد که در حقیقت در آن خبری از دویدن نیست. به جای آن، شما با یک شخصیت اسکیت باز سروکار خواهید داشت.

همانند تمامی بازی های موجود در این دسته بندی، هدف اصلی این بازی هم این است که در آن تا دورترین محل ممکن بروید. هرچه که مسافت بیشتری را با اسکیت باز موجود در بازی طی کنید، شما می توانید سکه های بیشتری را دریافت کنید و پس از آن می توانید از سکه های خود برای پیشرفت سریع تر در بازی استفاده نمایید.

برای نمونه، با استفاده از سیستم آپگرید طراحی شده در این بازی می توانید با خرج کردن سکه های خود ظاهر شخصیت اصلی بازی و اسکیت او را تغییر دهید. همچنین، می توانید با استفاده از شتاب دهنده ها، سرعت اسکیت باز را افزایش داده و سریع تر مسافت موردنظر را طی کنید.

در این بازی شما می توانید از میان سه حالت موجود یکی را انتخاب کنید. اولین حالت، کسب امتیاز است که در آن فقط تمرکز بر دریافت امتیاز بیشتر می باشد. در دومین حالت، مسافت طی شده مهم ترین ملاک می باشد. سومین حالت هم highest combo نام دارد و می توانید از آن نیز استفاده نمایید.

یکی از مزیت های این بازی، کنترل های ساده ی طراحی شده برای آن است که می توان به سادگی کنترل کاملی بر شخصیت بازی داشت.

 • ورژن بازی : 2.0.25
 • سایز بازی :  47 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0.3 and up

دانلود فایل نصبی

بازی های اکشن

Dead Trigger 2:

Dead Trigger 2
Dead Trigger 2

این روزها یکی از اصلی ترین موضوعات بازی های آنلاین موبایل و کامپیوتر، حمله ی زامبی ها به شهرها و انسان ها می باشد. هرچند که شاید این موضوع بیش از استفاده شده باشد اما، همچنان شاهد عرضه ی بازی هایی هستیم که به بهترین شکل از این موضوع استفاده کرده اند.

Dead Trigger 2 یکی از همین بازی ها می باشد که در آن از گرافیک و طراحی فوق العاده ای استفاده شده است. از همین رو، با انجام این بازی می توان گرافیک های سنگین استفاده شده در آن را به سادگی متوجه شد و از آن لذت برد.

شاید در نگاه اول فکر کنید که در این بازی شما تنها با اسلحه ها سروکار دارید؛ اما این طور نیست و در برخی از قسمت ها ناچار به استفاده از سلاح سرد همانند چکش خواهید شد.

در این بازی گستره ای از دشمنان در انتظار شما می باشد که به شکل های مختلف و با سلاح مختلف به شما حمله می کنند. بنابراین، می توان گفت که Dead Trigger 2 نه تنها یک بازی تکراری نیست، بلکه طراحی مراحل آن به بهترین شکل انجام شده است و کاربر را مجذوب خود خواهد کرد.

 • ورژن بازی : 1.3.3
 • سایز بازی + دیتا :  519 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0.3 and up

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل دیتا

Implosion – Never Lose Hope:

Implosion - Never Lose Hope
Implosion – Never Lose Hope

Implosion – Never Lose Hope هم یکی دیگر از بازی های سبک اکشن است که در آن از طراحی داستان خیالی بهره گرفته شده است. در حقیقت، داستان اصلی این بازی در فضاهایی نه چندان آشنا به واقعیت می پیوندد.

در این بازی شما باید با سلاح مختلی که در اختیارتان قرار می گیرد، به جنگ دشمنان مختلف خود بروید. یکی از مزیت های این بازی این است که با وجود امکانات مناسبی که در اختیار کاربر قرار می دهد، از کنترل های ساده و سبکی بهره می برد.

با واردشدن به این گیم، نخستین چیزی که توجه شما را جلب می کند، گرافیک قدرتمند بکارگیری شده در آن می باشد که البته حجم بالای این بازی هم خود گویای این موضوع می باشد.

 • ورژن بازی : 1.2.11
 • سایز بازی :  1490 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0 and up

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل دیتا

بازی های سبک مسابقه ای

Micro Machines :

Micro Machines
Micro Machines

Micro Machines یکی دیگر از بازی های محبوب است که در آن نیز از گرافیک فوق العاده جذابی استفاده شده است. طراحان این بازی با تغییر کلی گرافیکی بازی قدیمی، این بازی را با قابلیت های جدید و جذابی عرضه کرده اند.

در این بازی شما باید کنترل خودرویی که در اختیار دارید را حفظ کنید و از آسیب دیدن آن جلوگیری نمایید. زمانی که در حال طی کردن جاده های پر پیچ و خم طراحی شده هستید، ماشین های دیگر سعی در آسیب رساندن به شما را دارند که شما باید با هوشیاری و مهارت از خود در برابر آن ها محافظت کنید.

برخی از قابلیت های بازی نیاز به آنلاک کردن دارند که با استفاده از آن ها قدرت شما برای مقابله با دشمنان موجود در بازی افزایش خواهد یافت.

در این بازی حالت های مختلی وجود دارد که قوانین متفاوتی بر آن ها حاکم است. در صورتی که به بازی های کارتونی و مسابقه ای علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم که این بازی را از دست ندهید.

 • ورژن بازی :1.0.5.0001
 • سایز بازی :  335 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0.3 and up

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل دیتا

Dirt Xtreme:

Dirt Xtreme
Dirt Xtreme

برای تمامی افرادی که ترجیح می دهند بازی های رقابتی دوچرخ را در سبک بازی های مسابقه ای تجربه کنند، بازی Dirt Xtreme  یکی از بهترین گزینه های پیش رو می باشد. در این بازی شما با چالش های متفاوتی سروکار خواهید داشت که باید خود را برای سخت ترین آن ها آماده کنید.

بیشتر قسمت های بازی تشکیل شده از مسابقه هایی می باشد که زمان آن ها در حدود یک دقیقه یا کمتر است که از خستگی کاربر جلوگیری می کند. پس از کسب امتیاز از هر مرحله ی بازی هم می توانید موتورها و تراک های مختلف را آنلاک کنید و از این پس بازی را با استفاده از آن وسیله ی جدید انجام دهید.

در حالت حرفه ای بازی شما باید در لوکیشن های مختلف و در سطح های مختلف و با سایر پلیرهای این بازی رقابت کنید. زمانی که به تعداد کافی رقیب و بازیکن واقعی برای رقابت با شما وجود نداشته باشد، هوش مصنوعی بازی به رقابت با شما می پردازد.

سیستم آپگرید کردن قسمت های مختلف بازی نیاز به آیتم های مختلفی برای آنلاک کردن بخش های گوناگون دارد. اما شما می توانید با استفاده از جایزه های روزانه نیز اقدام به آنلاک کردن آیتم های بازی کنید.

 • ورژن بازی : 1.3.6
 • سایز بازی :  210 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0.3 and up

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل دیتا

Real Boxing 2 Rocky:

Real Boxing 2 Rocky
Real Boxing 2 Rocky

در صورتی که هیچ یک از بازی های معرفی شده در بخش بازی های رقابتی توجه شما را جلب نکرده است، احتمالاً شما بازی هایی را می پسندید که بیشتر به سبک رئالیسم نزدیک هستند. از همین رو، پیشنهاد ما به شما بازی Real Boxing 2 Rocky می باشد.

با واردشدن به این بازی، شما با حریف خود آشنا خواهید شد. شخصیت اصلی این بازی، بوکسور افسانه ای، راکی است که باید به رقابت با حریفان مختلف او بپردازید.

گرافیک های استفاده شده در این بازی بسیار نزدیک به واقعیت هستند و چهره های شخصیت های آن بسیار نزدیک به چهره ی اشخاص اصلی طراحی شده اند.

علاوه بر این، در صورتی که به بازی های مبارزه ای تن به تن علاقه دارید، Real Boxing 2 Rocky یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما خواهد بود.

 • ورژن بازی : 1.8.6
 • سایز بازی :  225 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.4 and up

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل دیتا

Shadow Fight 3:

Shadow Fight 3
Shadow Fight 3

سری بازی های Shadow Fight به اندازه ای در میان کاربران محبوب شده اند که عرضه ی نسخه های جدید این بازی همیشه با استقبال گسترده ی کاربران روبرو می شود.

گیم پلی این بازی بیشتر به جنگ های تاریخی شبیه می باشد. هرچند که در آن از شتاب دهنده های خیالی نیز برای عملکرد بهتر شخصیت های بازی استفاده شده است.

در این بازی شما باید با انجام مراحل مختلف، مهارت های خود در شمشیرزنی و مهارت های رزمی را افزایش دهید. همچنین، باید با شناخت نقاط ضعف دشمنان خود، از آن ها برای شکست این افراد استفاده نمایید.

کنترل های طراحی شده برای این بازی هم بسیار ساده هستند و می توان در زمان کوتاهی، فن های مختلف این بازی را یاد گرفت و از آن ها در نبردها استفاده نمود.

Shadow Fight 3 هم یکی از بازی های بسیار جذاب است که از قدرت گرافیکی بالایی بهره مند شده است. افکت های تصویری و صوتی بکارگیری شده در آن به گونه ای است که هیجان بازی را برای کاربر افزایش می دهد.

 • ورژن بازی : 1.7.0
 • سایز بازی + دیتا : 674 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.1 and up

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل دیتا

بازی های استراتژی

The Battle of Polytopia:

The Battle of Polytopia
The Battle of Polytopia

بازی The Battle of Polytopia یک ترکیب فوق العاده از سبک استراتژی و ماجراحویی می باشد که در آن باید به اکتشاف های مختلف بپردازید و سرزمین های جدید را کشف کنید.

در هر بازی که قصد انجام آن را دارید، شما باید یک قبیله برای خود انتخاب نمایید. با انجام این کار، شخصیت اصلی بازی شما به قابلیت هایی اختصاصی مجهز خواهد شد که البته با جست و جو در بازی می توانید مهارت های او را افزایش دهید. بنابراین، انتخاب شخصیت بازی تنها در ابتدای آن بازی اهمیت دارد و با پیشرفت در مراحل می توانید قدرت شخصیت را بهبود ببخشید.

این بازی از گیم پلی جذابی بهره می برد که شما را با این جذابیت به بازگشت دوباره به بازی ناچار می کند. در بازی The Battle of Polytopia قابلیت های چندانی برای آپگرید کردن یا خرید کردن درون بازی برای شما وجود ندارد. احتمالاً یکی از دلایل حجم مناسب این بازی در مقایسه با بازی های سنگین اندرویدی هم همین سادگی می باشد.

 • ورژن بازی : New World
 • سایز بازی :  29 مگابایت
 • سازگاری با : Android 4.0 and up

download-bazar

Hex Commander: Fantasy Heroes:

Hex Commander: Fantasy Heroes
Hex Commander: Fantasy Heroes

Hex Commander: Fantasy Heroes هم یکی دیگر از بازی های موفق در سبک بازی های استراتژیک می باشد. در این بازی شما کنترل یک ارتش با تجهیزات چند هزار سال پیش را در اختیار دارید. با استفاده از این ارتش خود شما باید به جنگ با دشمنان اطراف خود بپردازید و سرزمین های جدید را به خود اختصاص داده و امپراتوری خود را گسترده تر کنید.

در حالت قهرمانی بازی شما یک حالت داستانی را در بازی دنبال می کنید و باید برای دستیابی به اهداف خود، به جنگ با قبیله ها و سرزمین های گوناگون بپردازید.

 • ورژن بازی : 3.1
 • سایز بازی :  70.11 مگابایت
 • سازگاری با : Android 2.3.3 and up

دانلود بازی با لینک مستقیم

4 نظرها

 1. سامان نویدی

  اصلا حرف نداره واقاً ممنون

 2. اووووووووووف فقط دت ترایگر اوووووووونم ۲ش.
  ناموسن دمت گرم ادمین

 3. ممنون از مطالب خوب شما تشکر خیلی مخلصیم

 4. بازی های خوبی هستند

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.