دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام با برنامه Insta full

در ادامه ی معرفی اپلیکیشن های مرتبط با اینستاگرام امروز قصد داریم تا یکی از اپلیکیشن های کاربردی و البته ایرانی با نام Insta full را برای شما معرفی نماییم که با استفاده از آن قادر خواهید بود چندین عکس و یا فیلم را در پیج هایی که در اینستاگرام فالو کرده اید ، دانلود نمایید ، البته امکانات این اپلیکیشن تنها به دانلود چندین پست ختم نمی شود بلکه با استفاده از این برنامه می توانید آمار پیج های اینستاگرام را نیز مشاهده کنید. با ما همراه باشید تا نحوه دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام را برای شما آموزش دهیم.

دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام
دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام

در ابتدای ورود به این اپلیکیشن تنها کافی است تا نام پیج مورد نظرتان را وارد نمایید تا تمامی پست های آن صفحه را مشاهده نمایید ، سپس برای استفاده از امکانات این اپلیکیشن بایستی روی علامت + در پایین صفحه کلیک نمایید. همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید با کلیک بر روی علامت + ، آیکون های ذایره ای شکلی ظاهر می شوند که با کلیک بر روی هر کدام از آن ها می توانید کاری را انجام دهید. با کلیک بر روی اولین آیکون می توانید آمار و ارقام مرتبط با آن پیج از قبیل مجموع لایک ها ، مجموع کامنت ها ، زمان اولین و آخرین پست و … را مشاهده نمایید.

دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام
دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام

برای دانلود چندین عکس و فیلم منتخب بایستی در ابتدا پست های مورد نظرتان را انتخاب نمایید و سپس بر روی آیکون دوم یعنی دانلود انتخاب شده ها کلیک کنید تا پست های مورد نظرتان دانلود شوند.

دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام
دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام

آیکون سوم به شما این امکان را می دهد تا تمامی پست های یک پیج را دانلود نمایید ، برای این کار تنها کافی است بر روی آیکون دانلود همه کلیک کنید و منتظر شوید تا اپلیکیشن همه ی پست های صفحه مورد نظرتان را دانلود کند.

دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام
دانلود چندین عکس و فیلم در اینستاگرام

آیکون آخر ، دانلود چند پست آخر نام دارد که با کلیک بر روی آن می توانید با وارد نمودن عددی ، تعداد پست ها ی مورد نظرتان را دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن Insta full :

download-bazar

یک نظر

  1. آقا تو بازار نیسسسسسست!!! از کجا دانلود کنیم

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.