دانلود بازی معمایی Bridge Constructor Portal 5.2 برای اندروید + مود

Bridge Constructor Portal از بازی های جدید اندرویدی در سبک معمایی می باشد که با الهام از سری بازی portal کمپانی والو توانسته به یکی از بازی های موفق این روزها تبدیل شود ، این بازی معمایی تاکنون نمره ی بسیار خوب 4.9 از 5 را کسب کرده است. در واقع این بازی تلفیقی از بازی محبوب پرتال و شبیه ساز های ساخت و ساز پل می باشد که انصافا تلفیق خوبی از کار در آمده است و می تواند شما را برای مدت ها سرگرم کند.

Bridge Constructor Portal
Bridge Constructor Portal

گیم پلی بازی بدین صورت است که شما بایستی بر روی مواد اسیدی پلی بسازید تا اتومبیل حامل چندین شخصیت مهم بتواند بدون گیرکردن در مسیر به سلامت از آنجا عبور نماید ، با پیشرفت در مراحل بازی و با اضافه شدن پرتال به مراحل ، هیجان بازی دوچندان خواهد شد، بطوریکه شما بایستی ماشین را به پرتال صحیحی هدایت نمایید تا با ورود به آن پرتال به مسیر مناسب و عاری از خطر هدایت شود. برای موفقیت در این بازی بایستی قدرت استدلال خوبی داشته باشید و پس از چندین بار آزمون و خطا ، مسیر درستی را انتخاب کنید. به طور کلی این بازی دارای 60 مرحله می باشد که همانند تمامی بازی های این سبک ، مراحل هر چقدر که در آن ها پیشرفت می کنید سخت تر خواهند شد.

Bridge Constructor Portal
Bridge Constructor Portal

علاوه بر گیم پلی جذاب ، بازی از لحاظ بصری و گرافیک نیز به خوبی طراحی گردیده است و سازندگان در طراحی محیط و المان های بازی وقت زیادی صرف کرده اند. بازی از فیزیک خوبی نیز برخوردار است و شما به وضوح می توانید این مورد را در هنگام عبور ماشین از روی پل شاهد باشید ، زیرا اگر پل شما نتواند وزن اتومبیل را تحمل کند به دلیل قانون جاذبه به داخل اسیدها سقوط خواهد کرد.

تریلر بازی

تصاویز بازی Bridge Constructor Portal:

دانلود بازی Bridge Constructor Portal:

  • حجم : 104MB

دانلود مستقیم نسخه اصلی

دانلود مستقیم نسخه مود

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.