مشاهده پیام ها بدون خوردن تیک دوم در Telegram X

چندی پیش نسخه ای غیررسمی از تلگرام را با نام Telegram X را برای شما معرفی نمودیم که تنها نسخه ی غیررسمی تلگرام که توسط پاول دورف تایید شده ، به شمار می رود. این پیام رسان که سرعت بیشتری نسبت به نسخه ی اصلی تلگرام دارد دارای امکانات مختلف و کاربردی می باشد که ان ها را برای شما در این پست معرفی نمودیم و اما امروز قصد داریم یک ترفند جالب که مشابه حالت روح در موبوگرام می باشد را برای شما معرفی نماییم بدین صورت که شما می توانید پیام هایی را که برای شما ارسال شده است را بدون خوردن تیک دوم مشاهده نمایید. با ما همراه باشید تا نحوه مشاهده پیام ها بدون خوردن تیک دوم در Telegram X به شما آموزش دهیم.

نحوه مشاهده پیام ها بدون خوردن تیک دوم در Telegram X
نحوه مشاهده پیام ها بدون خوردن تیک دوم در Telegram X

پس از نصب و ورود به حساب کاربری خود در تلگرام ایکس ، برای استفاده از حالت روح تنها کافیست که دست خود را برای مدتی طولانی روی پیامی که برای شما ارسال شده است نگه دارید. حال مشاهده خواهید کرد که پیام های فرد مورد نظر برای شما به صورت یک پاپ آپ نمایش داده خواهد شد بدون انکه تیک دوم که نشانه ی دیده شدن پیام توسط شما می باشد ، بخورد.

نحوه مشاهده پیام ها بدون خوردن تیک دوم در Telegram X
نحوه مشاهده پیام ها بدون خوردن تیک دوم در Telegram X

در پنجره ی که پیام ها برای شما نمایش داده می شود می توانید تمامی پیام هایی را که فرد مورد نظر برای شما فرستاده است را مشاهده نمایید. در پایین پاپ آپ باز شده چهار آیکون وجود دارد که با لیک بر روی هر کدام از آن ها می توانید کارهای مختلفی انجام دهید بعنوان مثال می توانید پیام ها را پاک کنید و یا با کلیک بر روی آیکون زنگوله می توانید چت فرد مورد نظر را بدون باز کردن پیام های او ، بی صدا کنید.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.