Register-IMEI

مدارک و شرایط لازم برای رجیستری هر گوشی:


1- مشخصات ورود به کشور (پاسپورت) فردی که در 2 ماه اخیر وارد کشور شده باشد اگر ندارید میبایست پاسپورت بخرید.

2- پر کردن فرم مشخصات

3- پرداخت هزینه های عوارض گمرکی گوشی

 

وضعیت خود را انتخاب کنید تا به فرم مربوطه هدایت شوید:

گوشی رجیستر نشده دارم و پاسپورت مسافری نیز ندارم

گوشی رجیستر نشده دارم پاسپورت هم دارم (اخیرا وارد کشور شدم)

همکار (فروشنده موبایل) هستم و در هفته به تعداد پاسپورت میخواهم

اتباع خارجی هستم

 
WC2018v2new

شرایط فروش استثنایی تور جام ‌جهانی روسیه 2018

هرچه به پایان سال نزدیک می‌شویم تاریخ نشان می‌دهد که به رویداد بزرگ جهان ورزش هم نزدیک می‌شویم، جام جهانی فوتبال 2018 ، رویدادی است که این دوره نه تنها ایران در آن حضور دارد، بلکه میزبانی بازی‌ها به روسیه داده شده، که به خودی خود این رقابت‌ها را جذاب‌تر از قبل کرده است.

آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان برای فراهم آوردن دورانی خاطره‌انگیز برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای درتور جام جهانی روسیه انجام داده است که علاقمندان به ورزش فوتبال به سادگی بتوانند بازی‌ها را از نزدیک تماشا و تیم ملی ایران را هم تشویق کنند.

کارشناس‌های این آژانس سال‌هاست بعد از تصویب قانون تسهیل گردشگری میان ایران و روسیه، نام خود را میان برگزارکنندگان مستقیم تورهای روسیه درخشان کرده‌اند و اکنون سالهاست که با برگزاری بیش از ۱۰۰ تور موفق به روسیه، در این گروه شناخته شده‌ هستند.

چرا که بعد از قانون تسهیل، ایرانی‌ها از معدود گردشگرانی هستند که بدون اخذ ویزا می‌توانند به روسیه وارد شوند. شرایط پیش‌بینی شده آنقدر جذاب است که شما بدون معطلی می‌توانید از هم‌اکنون و ماه‌ها پیش از مسابقات جام‌جهانی 2018 تورهای مورد نظر خود را خریداری کنید.

شرایط ویژه‌ی فروش تورهای جام‌ جهانی ۲۰۱۸ به همه‌ی علاقمندان فرصت می‌دهد متناسب با درآمدشان برای این سفر برنامه‌ریزی کنند.

فروش استثنایی تور جام ‌جهانی 2018

این آژانس با توانایی ویژه در برگزاری تورهای موفق روسیه توانسته برای این سفر هیجان انگیز به روسیه، محل برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ دو گروه قیمت را برای  تور روسیه جام جهانی  پیشنهاد کند. این قیمت‌ها امکان تماشای این مسابقات را به علاقمندان می‌دهد که بتوانند همه‌ی بازی‌های مرحله‌ی مقدماتی تیم‌ملی ایران را تماشا کنند و یا فقط دو بازی ابتدایی را از نزدیک ببینند.

در گروه A ؛ علاقمندان می‌توانند با شروع  هزینه‌ای از ۲۸۰۰ دلار سفری ۱۲ شب و ۱۳ روزه را در روسیه داشته باشند و هر سه بازی تیم ملی ایران در شهرهای مختلف روسیه را از نزدیک تماشا کنند.

در گروه B؛ با شروع هزینه‌ای از ۲۳۵۰ دلار با ۸ شب و ۹ روزه اقامت می‌توانند دو بازی را تماشا کنند.

البته باید در نظر داشته باشید؛ این قیمت‌ها بعد از تعیین تعداد همراهان و انتخاب کلاس و درجه‌ی هتل‌ها در شهرهای محل بازی‌ها، هزینه‌ها نهایی می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم فرصت استثنایی فروش ویژه‌ی تورهای جام جهانی را از دست ندهید و از هم‌اکنون با قیمت‌‌های مناسب برای خرداد سال آینده برنامه‌ریزی کنید.

تورهایی که در آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان برگزار می‌شود، ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که در مقایسه با دیگر برگزارکننده‌های تور ، قابل رقابت نیست!

وقتی شما همراه تور جام‌ جهانی روسیه در این آژانس می‌شوید با اطمینان کامل برنامه‌ی سفر شما در بهترین تاریخ‌ها هماهنگ می‌شود. شما با بهترین پرواز‌های خط هوایی Nordwind ، بهترین و مشهورترین خط‌های هوایی روسیه به این کشور سفر می‌کنید و بر خلاف دیگر آژانس‌ها در زمان اقامت در روسیه، یکی از پروازهای داخلی Nordwind شما را به شهرهای محل برگزاری مسابقات می‌رساند.

آژنس مسافرتی مقتدر سیر تابان که یکی از چارترکنندگان اصلی پروازهای روسیه است، با این نام درخشان توانسته بهترین برنامه‌های پروازی را هماهنگ کند تا مسافران بدون ذره‌ای خستگی و ناراحتی از سفرهای بین شهری به تماشای بازی‌های ایران بنشینند.

nordwind

علاوه بر آن مسافران تور، در همه‌ی مراحل سفر به همراه لیدر فارسی زبان و آشنا به محل، تردد می‌کنند و با همراهی او به دیدن جاذبه‌های گردشگری شهرها هم می‌روند. صبحانه‌ی رایگان در هتل و یک ناهار ویژه در رستوران‌های محلی، هم هدیه آژانس به همراهان تور است که در هر شهر به تور اختصاصی برنامه‌ریزی شدهاست.

سنت ‌پترزبورگ؛ ایران-مراکش

اگر علاقمند به برنامه‌ریزی برای سفر با تور جام جهانی  هستید، بهتر است بدانید که براساس این برنامه، یک روز پیش از بازی اول ایران، یعنی ۲۴ خرداد ماه با یکی از هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷ خط هوایی Nordwind  به سمت سنت ‌پترزبورگ حرکت می‌کنید تا به خوبی و بعد از جابه‌جایی در هتل‌های انتخابی با انرژی تیم ملی ایران را تشویق کنید.

روز ۲۵ خرداد ماه، بعد از صرف صبحانه‌ی رایگان در هتل به همراه ترانسفر اختصاصی آژانس به سمت ورزشگاه زنیت آرنا می‌روید.

این ورزشگاه علاوه بر تجهیزات مدرنی که در خود دارد، یک شاهکار معماری است که طراح شناخته شده‌ی ژاپنی آن را به‌طور ویژه برای روسیه طراحی کرده است.جذابیت این ورزشگاه زیبا آنقدر زیاد است که در برنامه‌ریزی‌های فیفا، یکی از مسابقات رده‌بندی نیمه‌نهایی هم در آن برگزار می‌شود.

کازان؛‌ ایران-اسپانیا

سه‌روز بعد از بازی اول، مسافران تور جام‌جهانی روسیه با یکی از پرواز‌های داخلی Nordwind به کازان سفر می‌کنند.

اینجا شهر آشنایی است برای ایرانی‌ها، چون به خوبی می‌دانند که چند سالی است سردار آزمون ، بازیکن جوان تیم ملی فوتبال ایران در باشگاه این شهر توپ می‌زند. بعد از اقامت در هتل‌های انتخابی‌ به همراه لیدر فارسی‌زبان و آشنا به محل چند روزی شهر می‌گردند و سوغاتی‌های ویژه‌ی روسیه را از بازارهای محلی شهر می‌خرند.

در روز ۳۰ خردادماه به همراه ترانسفر اختصاصی آژانس، به ورزشگاه کازان آرنا می‌روند و محل بازی‌های همیشگی سردار آزمون را از نزدیک می‌بینند و سپس با هیجان تیم ملی را در  این بازی حساس تشویق می‌کنند.

امیدواریم که مسافران از رقابت میان ایران و اسپانیا لذت ببرند و با روحیه‌ای پر از شادی و هیجان فردای بازی با یکی از پروازهای داخلی Nordwind به سمت شهر سارانسک، محل سومین بازی ایران حرکت کنند.

سارانسک؛  ایران-پرتغال

با اینکه بازی سوم در شهر سارانسک برگزار می‌شود، اما مطابق برنامه‌ی تور، مسافران به شهر ساحلی اولیانوفسک در نزدیکی محل بازی‌ها می‌روند تا سفری متفاوت داشته باشند. همراهان تور، یکم تیرماه به این شهر ساحلی که یکی از زیبایی‌های منطقه است می‌روند تا تابستانی جذاب، آفتابی و دلنشین را در روسیه تجربه کنند.

این‌بار مسافران تور جام‌حهانی روسیه 2018 در در این شهر استراحت می‌کنند و از تفریح‌های ساحلی لذت می‌برند و به همراه لیدر فارسی‌زبان از دیدنی‌های محلی آن بازدید می‌کنند و یک‌ناهار را هم در یکی از رستوران‌های ساحلی میهمان آژانس می‌شوند.

صبح روز ۴ تیرماه بعد از صرف صبحانه‌ی رایگان در هتل، با ترانسفر اختصای آژانس راهی ورزشگاه موردویا می‌شوند تا آخرین بازی ایران در مرحله‌ی مقدماتی را از نزدیک تماشا و حسابی تیم ملی را مقابل تیم ملی پرتغال تشویق کنند.

این محل نقطه‌ی پایان تور است و مسافران فردای بازی آخر ایران در مرحله‌ی مقدماتی، باید روسیه را به سمت ایران ترک کنند.

ما امیدواریم که این آخرین بازی ایران نباشد و تیم ملی بتواند از مرحله‌ی مقدماتی صعود کند و همراهان تور جام جهانی با خاطره‌ای خوش و فراموش نشدنی از این سفر بی‌تکرار به وطن بازگردند.

نحوه‌ی خرید بلیت‌ بازی‌های ایران در جام ‌جهانی

نکته مهم در سفر به روسیه و تماشای بازی‌های تیم ملی ایران این است که طبق قانون فیفا، تماشاگران پیش از شروع بازی ها باید بلیت هر بازی را به‌طور مجزا خریداری کرده باشند و با آنها به ورزشگاه وارد شوند.تماشاگران می‌توانند باتوجه به تفاوت قیمت‌ها آنها را خریداری کنند.

جست‌وجو و خرید بهترین بلیت بازی‌ها برای مسافران آژانس مسافرتی مقتدر سیر به‌سرعت انجام می‌شود و همراهان تور با پرداخت هزینه‌ی مصوب فیفا می‌توانند در بهترین نقطه‌ی ورزشگاه بازی‌ها را تماشا کنند.

world cup russia 2018

براساس پیش‌بینی فیفا، تماشاگران بلیت‌های VIP و دسته‌های Match Exprience و Match Club را به ترتیب با ۵۹۵ و ۸۵۰ دلار می‌خرند و بلیت‌های اقتصادی را با ۲۱۰, ۱۶۵ و ۱۰۵ دلار  تهیه می‌کنند.

برای اینکه از جای صندلی‌ها و محل قارا گرفتن جایگاه‌ها مطلع شوید، هم‌اکنون می‌توانید به سایت آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان مراجعه کنید و با نگاهی به نقشه‌ی دقیق هر ورزشگاه اطلاعات دقیق را به‌دست آورید.

سفر به روسیه برای تماشای دیگر بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸

بسیاری از علاقمندان به ورزش فوتبال دوست دارند که به غیر از بازی‌های تیم ملی، دیگر بازی‌های این رقابت‌ها را هم از نزدیک تماشا کنند. برای این کار می‌توانند در خردادماه هم‌زمان با فروش تور روسیه  با یکی از برنامه‌‌های پکیج‌های هفتگی تور روسیه مسافر شوند.

نکته‌ی مهم این است که برنامه‌ی تورهای روسیه در همان خرداد ماه بازگشایی می‌شود و امکان خرید این تورها با قیمت‌های استثنایی پیش از شروع مسابقات وجود ندارد و شرایط خرید از هم‌اکنون با قیمت‌ مناسب‌تر وجود ندارد و علاقمندان باید تا زمان بازگشایی تامل کنند.

همینطور بررسی کنید

WhatsApp-Messenger

دانلود WhatsApp 2.20.114 واتساپ اندروید + آموزش

دانلود آخرین آپدیت واتساپ | Whatsapp واتساپ یکی از محبوبترین و رایجترین برنامه های مسنجر در …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *