پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام

بهترین پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام برای کاربران ایرانی

تلگرام در 11 اردیبهشت 97 فیلتر شد و همچنان دسترسی به بسیاری از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌ها، شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های موبایلی ازجمله فیس‌بوک، توییتر، یوتیوب، اسنپ‌چت، فیس‌بوک مسنجر و… برای کاربران ایرانی از سال 88 نیز مسدود شده است، با این حال بازار این گونه اپلیکیشن‌ها به میزانی پتانسیل بالاست که با مسدود سازی یک برنامه، به راحتی می‌توان از نمونه‌های مشابه استفاده کرد. بر همین اساس ما در اندروید زوم در ادامه قصد داریم بهترین پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام برای کاربران ایرانی را معرفی کنیم که در دو دسته بومی و غیر بومی تقسیم می‌شوند. بهترین پیام‌رسان‌

فارغ از نگاه دولت و سخنان مسئولین، در دنيای امروز وجود ارتباط و تبادل افکار، نظريات، دانش و اطلاعات ازجمله نيازهاي انکارناپذیر انسان‌ها می‌باشد. حس روزافزون استفاده از شبکه اينترنت به واسطه همين نياز شکل گرفته است به طوری که جوامع بشری بدون دسترسي به فضاي اينترنت عملاً با مشکلات عديده ارتباطي و اطلاعاتي مواجه خواهند بود. در این بین شبکه‌های اجتماعی مجازی نقش به سازی را در معرفی کردن عقاید، نوع سلیقه و به اشتراک‌گذاری افکار افراد با یکدیگر ایفا کرده‌اند و نمی‌توان صرفاً با القا عقاید کاربران به استفاده از یک فناوری به اصطلاح بومی سوق داد.

های جایگزین تلگرام برای کاربران ایران

بهترین پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام برای کاربران ایرانی (غیر بومی)

پیام‌رسان امن سیگنال

پیام‌رسان امن سیگنال

امنیت، سادگی و پایداری 3 ویژگی اصلی پیام‌رسان اصلی سیگنال (Signal) هستند که می‌تواند به جایگزین اصلی تلگرام برای کاربران ایرانی تبدیل شود. این برنامه پیام‌رسان هم از قابلیت رمزگذاری end-to-end encryption پشتیبانی می‌کند. این برنامه حتی می‌تواند جایگزین اپلیکیشن پیامک دستگاهتان شده و با آن همگام‌سازی شود. با استفاده از پیام‌رسان Signal علاوه بر چت یا گفتگوی فردی قادر به تشکیل گروه و گفتگو گروهی هم خواهید بود. یکی از برتری‌های این برنامه نسبت به تلگرام را می‌توان در قابلیت برقراری تماس مستقیم آن دانست. بهترین پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام برای کاربران ایرانی

پیام‌رسان سیگنال در ظاهر مانند یک برنامه پیام‌رسان عادی عمل می‌کند. این برنامه علاوه بر ارسال پیام، کاربر را قادر می‌سازد تا با مخاطبین خود تماس صوتی امنی نیز برقرار کنند. زمانی که شما از طریق این اپلیکیشن پیامی ارسال کرده یا اقدام به برقراری تماس صوتی می‌کنید، نرم‌افزار سیگنال با استفاده از پروتکل امن خود، تنها به کاربر مخاطب شما اجازه رمزگشایی پیام‌ها را می‌دهد. درواقع، به هر یک از این کاربران، کلیدی مخصوص داده شده و پیام ارسالی تنها با آن کلید باز خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن سیگنال


پیام‌رسان هوشمند گوگل ALO

پیام‌رسان هوشمند گوگل ALO

پیام‌رسان هوشمند گوگل ALO برای پاسخ به آخرین پیام فرستاده شده از سوی هموند و بر اساس تکنولوژی یادگیری ماشینی به شما پیشنهادهایی، در پاسخ به پیام، ارائه می‌نماید که از بین چندین گزینه قابل انتخاب می‌باشند. این ویژگی همچنین می‌تواند بر اساس آخرین تصویر ارسال شده توسط کاربر یک پاسخ برای شما پیشنهاد نماید. شبیه این ویژگی در نرم‌افزار موبایلی گوگل با نام اینباکس نیز وجود داشت. این ویژگی بر اساس انطباق رفتارهای کاربر، پیشنهادها را ارائه می‌نماید.

یک دستیار مجازی محاوره‌ای است که ارتباط مستقیمی با دستیار گوگل و گوگل ناو دارد و امکانات مربوط به جستجوی صوتی از طریق آن پشتیبانی می‌شود. این برنامه دارای حالت مخفی می‌باشد که این حالت یک گزینه قابل انتخاب است و با استفاده از آن می‌توان گزینه‌های گفتگوهای پاک شونده، یادآورهای خصوصی و ارسال پیام به صورت رمزگذاری سرتاسری را انتخاب و فعال نمود.

دانلود اپلیکیشن گوگل الو


پیام‌رسان واتس‌اپ

پیام‌رسان واتس‌اپ

با WhatsApp شما می‌توانید پیام‌رسانی و تماسی سریع، ساده و امنی داشته باشید به طور رایگان*، قابل استفاده در گوشی های سراسر جهان. هنگام رمزگذاری سرتاسری، پیام‌ها و تماس‌های شما محفوظ می‌باشند تا فقط شما و طرف مکالمه شما بتوانید آن‌ها را بخوانید یا گوش دهید و نه هیچ‌کس دیگری در این میان، نه حتی WhatsApp. بهترین پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام برای کاربران ایرانی

با گروه‌هایی که برایتان اهمیت دارند در ارتباط بمانید، مانند خانواده یا همکاران. توسط مکالمه گروهی، می‌توانید پیام، عکس و ویدیوهای خود را با ۲۵۶ نفر در آن واحد به اشتراک بگذارید. می‌توانید همچنین برای گروه خود اسم بگذارید یا هشدارهای آن را بی صدا یا شخصی کنید. با تماس صوتی، می‌توانید با دوستان و خویشان خود به رایگان صحبت کنید حتی اگر در کشور دیگری باشند و با تماس تصویری رایگان می‌توانید گفتگوی رودررو داشته باشید وقتی صدا و نوشته به تنهایی کافی نیست.

دانلود اپلیکیشن واتس اپ


شبکه اجتماعی موبایلی لاین

شبکه اجتماعی موبایلی لاین

لاین برنامه‌ای ارتباطاتی است که امکان برقراری تماس‌های صوتی و ارسال پیام را در تمام ساعات روز و در هر مکانی که باشید آن هم به صورت رایگان فراهم میاورد با بیش از  260 میلیون کاربر از بیش از 231 کشور دنیا این برنامه بیشترین دانلود را در 52 کشور دنیا به خود اختصاص داده است.

امکان برقراری تماس صوتی و تصویری به صورت رایگان مناسب برای برگزاری جلسات کاری یا اطلاع از حال دوستان و آشنایانی که دور از شما زندگی می‌کنند. حتی اگر نفر مقابل نسخه آیفون این برنامه را دارد باز هم امکان برقراری تماس هست و مهم‌تر از همه اینکه هیچ هزینه‌ای هم به شما تحمیل نمی‌شود  رایگان بودن تماس‌ها و پیام‌های بین کشوری  دریافت سریع پیام‌ها با استفاده از پیام‌رسان برنامه، به جای وقت گذاشتن برای ارسال ایمیل یا پیامک از قابلیت پیام‌رسانی برنامه لاین برای ارسال آسان پیام همراه با آیکن ها و عکس‌های رنگارنگ و حتی اطلاعات موقعیت مکانی خود استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن لاین


بهترین پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام برای کاربران ایرانی (بومی)

پیام‌رسان بیسفون پلاس

پیام‌رسان بیسفون پلاس

با استفاده از امکان call out بیسفون پلاس، می‌توانید با شماره تلفن همراه یا حتی ثابت در هر جای دنیا ارزان‌تر از هر اپراتور و سرویس‌دهنده مکالمه بین‌الملل دیگری تماس بگیرید. مهم نیست که مخاطب شما بیسفون پلاس دارد یا نه مهم این است که شما بیسفون پلاس دارید و این سرویس ویژه ما به شماست. برای ارسال فیلم و عکس با بیسفون پلاس، نگران تمام شدن بسته اینترنت خود و افزایش هزینه‌تان نباشید چراکه هزینه مصرف اینترنت در بیسفون پلاس حدوداً نصف نرم‌افزارهای پیام‌رسان مشابه خارجی است. بهترین پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام برای کاربران ایرانی

البته فراموش نکنید که سرعت ارسال و دریافت عکس و فیلم هم بالاتر از نرم‌افزارهای مشابه است. کانال که این روزها کاربردش در نرم‌افزارهای پیام‌رسان مورد توجه ویژه کاربران است، ابداع بیسفون بود که جهانی شد، حالا بیسفون باز هم یک گام جلوتر است. لازم نیست حتما آدرس کانالی که دنبالش می‌گردید را بدانید، بیسفون پلاس هم امکان جستجو در کانال‌ها را برای شما ایجاد کرده و هم با دسته‌بندی کانال‌ها، شما را برای یافتن و دنبال کردن کانال‌های مورد علاقه‌تان یاری می‌کند.

دانلود اپلیکیشن بیسفون پلاس


پیام‌رسان ساینا

پیام‌رسان ساینا

شما می‌توانید با سایر کاربران ساینا که این نرم‌افزار را بر روی گوشی خود نصب نموده‌اند، به صورت رایگان تماس بگیرید، پیام بفرستید، چت کنید، عکس، فیلم و پیام صوتی ارسال نمایید. برچسب‌های جذابی برای بیان احساسات و اشتراک لحظات قشنگ شما در نرم‌افزار قرار داده شده است. لازم به ذکر است که این برنامه توسط اپراتور همراه اول توسعه یافته و بر روی سرورهای این شرکت میزبانی می‌شود. بهترجایگزین تلگرام برای کاربران ایرانیین پیام‌

دانلود اپلیکیشن ساینارسان‌های 


پیام‌رسان گپ

پیام‌رسان گپ

پیام‌رسان گپ؛ دنیایی از اطلاعات کاربردی، خدمات مفید، بازی و سرگرمی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در پیام‌رسان گپ می‌توانید محتوا یا موضوع موردنظر خود را انتخاب کرده و لذت دسترسی سریع و آسان به اطلاعات دلخواه را تجربه کنید. در بازی‌های آنلاین گپ با دوستان خود رقابت کنید و آن‌ها را به چالش بکشید.

پیام‌رسان گپ؛ با ارائه پلتفرم‌های مختلفی همچون اندروید، iOS و نسخه تحت وب این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که همیشه و در هرلحظه پیام‌رسان گپ را در اختیار داشته باشید. در این پیام‌رسان می‌توانید به‌صورت دونفره و یا گروهی با دوستان خود چت کنید و از سرعت بالا، سهولت دسترسی و رابط کاربری جذاب گپ لذت ببرید. در پیام‌رسان گپ؛ به راحتی می‌توانید از مدرن‌ترین روش‌های رمزنگاری برای درخواست رمز عبور هنگام ورود به پیام‌رسان گپ استفاده کنید و از عدم دسترسی دیگران به اطلاعات و مکاتبات خود مطمئن گردید.

دانلود اپلیکیشن گپ


پیام‌رسان سروش

پیام‌رسان سروش

پیام‌رسان سروش، اولین و پرمخاطب‌ترین پیام‌رسان ایرانی است که علاوه بر امکانات پیام‌رسانی به پشتوانه بیش از ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ همراه خود، هر ماه خدمات متنوع و کاربردی جدیدی ارائه می‌کند. طراحی سرور‌های پیام‌رسان فارسی سروش کاملا به دست تیم فنی سروش صورت پذیرفته و به گواه کارشناسان یکی از نمونه‌های مثال زدنی و موفق در کشور عزیزمان به شمار می‌آید. قابل ذکر است این سرورها در یکی از دیتاسنترهای اصلی کشور قرار دارند و به هیچ‌وجه در دسترس هیچ نهاد دولتی و نظامی قرار ندارند. بهترین پیام‌رسان‌های جایگزین تلگرام برای کاربران ایرانی

شما در سروش امکان چت دونفره، تماس صوتی رایگان، ایجاد گروه، ایجاد کانال تعاملی، ایجاد نظر سنجی، پرداخت قبض، خرید شارژ، پرداخت در کانال، سرویس‌های مبتنی بر موقعیت، ارسال موقعیت مکانی، سرویس آب و هوا، سرویس اوقات شرعی و … را در دسترس خود خواهید داشت.

دانلود اپلیکیشن سروش

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

bale

بررسی پیام‌ رسان بله؛ گفتگو + پرداخت به سبک ایرانی

امروزه بخش مهمی از ارتباطات مردم جهان با استفاده از نرم‌افزارهای پیام‌رسان انجام می‌شود. پیام‌رسان‌ها …

6 نظرها

  1. بنده از ابتدای آمدن پیامرسانها ازشون استفاده میکردم و بخاطر تعصب رو ایرانی بودن همه شون را رو گوشیم نصب داشتم و دارم. بهترینها بله و بیسفون پلاس و بعدش گپ هستند، البته امنیت بله و بیسفون بالاتره مخصوصا که بیسفون از معدود پیامرسانهایی است که پروتوکل امنیت انحصاری خودش را داره، و از قدیمی ترین پیامرسانهای ایرانی است، این که نوشتید سروش اولین هست مطلب صحیحی نیست، میتونید با یه سرچ پیداکنید، چون بیسفون (نه بیسفون پلاس) و ساینا قبل از سروش بودن (از اوایل سال۹۴)، نکته دیگه اینکه خودم از رابط کاربری بیسفون و بله بیشتر خوشم میاد، امکانات بانکی بله هم عالیه، خودش یه موبایل بانک عالیه اما برای همه بانکها، در سرعت هم بیسفون و بله و گپ حرف اول را میزنن، البته امکانات تماس (صوتی و تصویری) در آی گپ (پلاسش) بهتره.

  2. پیامرسان بله از خیلی ازینا بهتره ولی شوربختانه اسمی ازش گفته نشد

  3. به نظر من در بین پیام رسان های بومی بهترینشان گپ هست.سروش که افتضاح هست به راحتی هک می شود.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *