خانه » ریپورتاژ آگهی » آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه پل (تعمیرات 118)
search-rom

آموزش آپدیت دستی نسخه اندروید هر گوشی در 4 حرکت!

1- ورود به بخش آپدیت اندروید

2- مدل دقیق گوشی خود را سرچ کنید.

3- فایل آپدیت اندروید مخصوص گوشی خود را خرید و دانلود کنید.

4- با آموزش گام به گام ذکر شده در همان صفحه اقدام به نصب فرمایید.

دانلود فایل آپدیت اندروید

Repair118

آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه پل (تعمیرات 118)

برای همه ی کسانی که در دهه ی 70 و 80 وارد عرصه ی تعمیرات موبایل شده اند نام آموزشگاه تعمیرات موبایل پل، نامی شناخته شده و با مسما است. در آن سالها و با رشد بازار تلفن همراه، افراد زیادی به سمت حرفه ی تعمیرات موبایل روی آوردند و این باعث شد نیاز به آموزش اصولی و تخصصی تعمیرات موبایل بیش از پیش در ایران حس شود. در این زمان بود که اولین آموزشگاه تعمیرات موبایل ایران در مجاورت پل تازه ساخته شده ی چهارراه کالج (پل کالج) تاسیس گردید. نام پل از پل کالج گرفته شد و آموزشگاه پل اولین مجموعه ای بود که در این منطقه نام پل را باب کرد و امروز خیلی از مغازه ها و کسبه ی اطراف پل کالج از این نام برای تجارت خود استفاده می کنند. با افزایش علاقه و توجه جوانان به زمینه ی آموزش تعمیرات موبایل، رفته رفته آموزشگاه های زیادی این فیلد آموزشی را نیز به سایر فیلدهای آموزشی خود اضافه کرده اند اما پل تنها آموزشگاهی بود که به صورت تخصصی به موبایل پرداخت و هیچگاه وارد عرصه های دیگر نشد. در دهه ی 90 مجموعه ی دیگری با نام تعمیرات 118 و با هدف تعمیرات تخصصی کالای دیجیتال و به طور تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت در سوی دیگر پل کالج توسط کادری جوان و البته متخصص تاسیس گردید. تعمیرات 118 زود توانست خود را به عنوان یک تعمیرگاه مجهز و حرفه ای در بازار به نمایش بگزارد و به مرور تبدیل به یکی از مراجع اصلی تعمیرات موبایل برای کاربران و تعمیرکاران موبایل در ایران گردید. خیلی از تعمیرکاران تهران و شهرستان ها گوشی های غیر قابل تعمیر خود را برای تعمیر به این مرکز می فرستادند. با ادغام این دو مجموعه در محل جدید در نزدیکی پل کالج و میدان فردوسی توان آموزشی این دو مجموعه به شدت افزایش یافته است.

با ادغام این دو مجموعه برای اولین بار در ایران آموزشگاه تعمیرگاه موبایل راه اندازی گردید! مزیتی که می تواند یادگیری کارورزان را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد. کلیه ی مدرسین از بین تعمیرکاران خبره و دوره دیده و دارای تجربه ی آموزشی چند ساله برگزیده شده اند. همچینین کارورزان در حین دوره با گوشی های بروز و جدید روبرو خواهند بود و به تعمیر آنها خواهند پرداخت. همه چیز برای گذراندن یک دوره ی خوب محیاست!

دوره های تعمیرات موبایل در  آموزشگاه پل (تعمیرات 118)

دوره ی کامل آموزش تعمیرات موبایل سخت افزار و نرم افزار

در این دوره کارورز از 0 تا 100 تعمیرات موبایل و تبلت را می آموزد. پیش نیاز این دوره تنها علاقه به یادگیری است و پس از دوره کارورز به یک تعمیرکار حرفه ای موبایل تبدیل می شود. مباحثی نظیر الکترونیک موبایل، نقشه خوانی و شماتیک، تحلیل برد، آیسی و بلوک دیاگرام ها، تعویض هارد و سی پی یو و آیسی های دو طرفه، تعویض گلس و  ..ر. از مباحث تخصصی است که به در این دوره به همراه کار عملی به کارورزان آموزش داده می شود. کارورزان در این دوره با اصول تعمیرات موبایل از مباحث ابتدایی تا پیشرفته آشنا می شوند و در کنار اساتید و تعمیرکاران حر فه ای این مرکز به کسب تجربه می پردازند.

pol1

دوره ی تخصصی پروگرم و تعویض هارد موبایل :

شکل هارد یکی از مشکلت رایج گوشی های جدید می باشد و گوشی های زیادی از ناحیه ی هارد یا EMMC به مشکل میخورند. آموزش تعویض و پروگرم هارد یکی از دوره های تخصصی است که در آموزش تعمیرات موبایل مرکز تعمیرات 118 به ظور کامل و اصولی به کارورزان آموزش داده می شود. دوره آموزش تعویض هارد به دوبخش سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود. بخش سخت افزاری شامل اصول تعویض آیسی های چسبی که در موارد تعویض CPU و سایر آیسی های گوشی نیز کاربرد دارد. بخش نرم افزاری نیز مربوط به پروگرم و ترمیم سریال و شبکه گوشی تعویض هارد شده می باشد.

آموزش تعمیرات آیفون و آیپد

دوره ی آموزش تعمیرات آیفون در مرکز تعمیرات 118 با هدف پرورش تکنسین تخصصی در زمینه ی تعمیرات گوشی ها و تبلت های اپل می باشد. اپل که همواره یکی از برندهای تاپ در زمینه ی تولید گوشی های همراه می باشد امروزه در ایران بازار نسبتا خوبی دارد. تعمیرات محصولات اپل از جمله آیفون و آیپد فرآیندی است که نیاز به مهارت، تخصص و تجربه ی بالا دارد. در دوره ی آموزش تعمیرات آیفون و آیپد کارورزان ما ره چند ساله را یک شبه می روند. این دوره به عنوان دوره ی تکمیلی بر آموزش تعمیرات موبایل می باشد و شرکت کنندگان در این دوره می توانند کسانی باشند که در حال حاضر به عنوان تعمیرکار موبایل یا تبلت مشغول به کار هستند.

مزایای آموزشگاه تعمیرات موبایل تعمیرات 118

از مهمترین مزایای ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد ( لازم به ذکر است ما تغذیه رایگان و  بلیط استخر و سینما و…. و انواع مدارک مختلف نظیر مدرک شهرداری و دانشگاه آزاد و …… را نداریم  کارورزان ما به دنبال یادگیری اصولی و حرفه ای تعمیرات موبایل هستند نه حواشی و داستان های کذایی):

 1. آموزش در تخصصی ترین سطح ممکن با تضمین یادگیری کارورز ( در صورت عدم یادگیری هزینه عودت داده می شود)
 2. تدریس توسط مدرسین با سابقه ( آموزش و تعمیرات ) کلیه ی مدرسین ما تعمیرکاران حرفه ای موبایل هستند و سال ها نیز تجربه ی آموزش تعمیرات موبایل دارند
 3. جزوه ی اختصاصی بروز ( تالیف نیمه ی دوم 1396) توسط مهندسین و مدرسین خود مرکز
 4. ارایه ی آخرین و بروزترین فایل ها و شماتیک ها و نیاز های تعمیراتی کارورزان
 5. ما تنها تعمیرات موبایل و تبلت را آموزش می دهیم و تخصصا در این زمینه فعالیت می کنیم و آموزش های متنوع ما تنها در این حوزه هستند.
 6. کارورزان در کنار یادگیری به تعمیر نیز می پردازند.
 7. مدرک ک معتبر آموزشگاه و فنی حرفه ای در پایان دوره به کارورزان ارایه می شود.
 8. مادام فعالیتمان کارورزان می توانند روی پشتیبانی ما حساب باز کنند. کارورزان دیروز ما دوستان و همکاران امروز ما هستند که در کنار یکدیگر به تعمیرات موبایل می پردازیم.
 9. برای ورود به بازار کار و خرید ابزارها و قطعات، مشاوره ی کاملا رایگان توسط مدیریت مجموعه دریافت می کنید. همچنین مدیریت مجموعه شما را شخصا به فروشندگان قطعه و خدمات دهندگان درجه یک متصل و معرفی می کند.
 10. همه ی نیازهای شما را در جهت تعمیرکار موبایل شدن برآورده می کنیم.
 11.  از همه مهتر همه ی مواردی که در بالا نوشته ایم راست هستند :). کافیست امتحان کنید. جلسه ی اول ما رایگان است.

ثبت نام در دوره جدید

برای ثبت نام در دوره ی جدید با شماره 09108518585 تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق پیامک یا تلگرام ارتباط برقرار کنید تا با شما تماس گرفته شود.

دوره جدید آموزش سخت افزار موبایل و تبلت:

نیمه ی دوم فروردین ماه –  ظرفیت محدود 09108518585

ما تقریبا هر هفته یک کلاس شروع می کنیم. دوره حدودا یک ماه طول می کشه و البته به یادگیری کارورزها هم بستگی داره. اگر از شهرستان میاید خیالتون راحت باشه خوابگاه مناسب با هزینه ی مناسب براتون داریم. کلاسها رو با توجه به ساعت های خالی شما برگزار میکنیم. نگران چیزی نباشید ما کنارتون هستیم.

دوره تخصصی پروگرم و تعویض هارد موبایل :

این دوره حدود یکهفته زمان میبره و هروقت بخواید می تونید به راحتی دوره رو رزرو کنید و در اسرع وقت کلاسهاتون برگزار می شه. محدودیت زمانی برای دوره نداریم و و تا کامل یاد نگیرید ول کنتون نیستیم. این دوره توسط یکی از اولین کسانی که تو ایران تعمیرات هارد رو انجام داده تدریس میشه و در حین دوره چند تا هارد خودتون در کنار استاد عوض می کنید تا دستتون راه بیافته. این دوره مخصوص کسایی که در حال حاضر تعمیرکارن.

دوره تخصصی تعمیرات آیفون :

از این دوره نگم براتون. ما اینجا همه مدل های گوشی های آیفون رو برای کار کردن شما فراهم کردیم. از آیفون 5 تا آیفون X، یکی یکی کل قطعات رو براتون موشکافی می کنیم و ایراداهای رایج رو با راهکار تعمیر در اخنیارتون قرار می دیم. انواع و اقسام ابزارآلات و باکسهایی که واسه تعمیر آیفون احتیاج دارید بهتون یاد می دیم کار باهاشون رو. برای این دوره باید با اصول تعمیرات موبایل آشنایی داشته باشید البته اگر هم ندارید می تونیم یه پیش دوره براتون بزاریم. این دوره رو کسی بهتون آموزش میده که مثل هلو آیفون برامون تعمیر می کنه و ایرادای آیفون حسابی را دستشه. 7 سال پیش کتاب آموزش تعمیرات موبایل نوشته و 12 ساله که تدریس می کنه.

برای رزرو هر کدوم از دوره ها با شماره 09108518585 تماس بگیرید یا تلگرام پیام بدید یا اس ام اس بدید ما خودمون زنگ بزنیم خدمتتون.

آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه پل (تعمیرات 118)
4 (80%) 1 vote

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *