اینستاگرام
اینستاگرام

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت پرداخت خود می باشد

پس از خرید شبکه ی اجتماعی بزرگ اینستاگرام به وسیله ی کمپانی فیسبوک، این کمپانی هر روز در تلاش است تا با استفاده از قابلیت های جدید، سیستم شبکه ی اجتماعی خود را بیش از پیش برای کاربران جذاب کند. قابلیت هایی که معمولاً از شبکه های اجتماعی دیگر همانند اسنپ چت، ایده برداری شده اند.

اما در جدیدترین اقدام، اینستاگرام به نظر می رسد که در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به کمک آن کاربران می توانند تراکنش های مالی نیز با استفاده از این شبکه ی اجتماعی انجام دهند. در حقیقت، این یک قدم بسیار بزرگ برای اینستاگرام خواهد بود. چراکه این شبکه ی اجتماعی، دیگر تنها یک شبکه ی اجتماعی نیست. به تازگی قابلیت های تماس و پرداخت به این اپلیکیشن اضافه خواهند شد و آن را فراتر از یک شبکه ی اجتماعی خواهند کرد.

اینستاگرام
اینستاگرام

هنوز به صورت رسمی از این قابلیت جدید پرده برداری نشده است اما برای برخی از کاربران قابلیت جدیدی با عنوان پیمنت را به قابلیت های اپلیکیشن خود افزوده است. با استفاده از این بخش، کاربران می توانند اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنند  برای امنیت بیشتر دسترسی به این بخش هم برای خدمات تراکنش خود، یک پین تعریف نمایند.

با وجود این که گفتیم که این قابلیت به صورت رسمی از سوی اینستاگرام تایید نشده است، اما از آن جایی که در کنفرانس فیسبوک، این کمپانی از قابلیت های جدید خود در زمینه ی پرداخت رونمایی کرد، چندان بعید نیست که در اینستاگرام هم شاهد افزوده شدن چنین قابلیت هایی باشیم. حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که در روزهای آینده، چه اخبار بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد.

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

دانلود Tumblr 19.5.2.01 تامبلر – شبکه اجتماعی معروف در خارج از ایران برای اندروید

اپلیکیشن Tumblr یکی از انواع شبکه های اجتماعی است که به شما این امکان را …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *