netbarg_sabz

اقدام مثبت نت برگ برای حفظ محیط زیست

نت‌برگ، اولین و بزرگترین وب‌سایت تخفیف و خرید گروهی در ایران در اقدامی مثبت دریافت پرینت کد نت برگ از کاربران را حذف کرد.

همانطور که می‌دانید در کشور ما سالانه 15 میلیون قطعه درخت برای تولید کاغذ قطع می‌شود و این در حالی است که شرایط اقلیمی کشورمان در حالتی است که بیش از هر چیز به حفظ فضای سبز، جنگلها و جلوگیری از هرگونه تغییر نیازمندیم.

در چنین شرایطی، یکی از مهم‌ترین کارهایی که می‌توان انجام داد، این است که با استفاده از تکنولوژی‌های امروزی، بتوانیم هدر رفت انرژی‌های حساس را به حداقل برسانیم و تا جایی که می‌توانیم این فناوری‌ها را در راستای نجات فضایی که در آن زندگی می‌کنیم، به کار بگیریم.

اما نت‌برگ که یک مجموعه شناخته شده در فضای کسب و کارهای آنلاین است و در طول این چند سال همواره به عنوان یکی از کسب و کارهای برتر معرفی شده است، توانسته با ایجاد تغییری اساسی در روند کاری خود با فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات، دریافت پرینت نت‌برگ از کاربران را حذف کند.

از آنجایی که این فروشندگان باید کدهای نت‌برگ را از افراد دریافت کنند و آنها را باطل کنند، ترجیح بر این بوده که این کدها به صورت پرینت شده از مشتریان دریافت شود تا حتما فرصتی برای ابطال آن وجود داشته باشد. اما با شروع روند جدیدی که نت‌برگ به اقدام کرده، دیگر چنین کاری ممکن نیست و ارائه دهندگان خدمات مجبورند در همان لحظه دریافت کد، آن را باطل کنند.

این اقدام مثبت نت‌برگ، گامی بزرگ در راستای حفظ مسئولیت اجتماعی این برند است. چراکه تعداد فروش پیشنهادات نت‌برگ در بسیاری از موارد، بیش از چند هزار عدد هستند و در برخی موارد بیش از چند هزار نت‌برگ به کاربران فروخته می‌شود و با حذف پرینت، در چند هزار پرینت برگه A4 صرفه‌جویی می‌شود.

قطعا این کمپین نت‌برگ، تاثیر شگرفی بر محیط زیست و همچنین، بر میزان وفاداری کاربران نسبت به این برند خواهد داشت. احساس اینکه از برندی خرید کنیم که به غیر از سودآوری و درآمد، به ما و محیط پیرامون ما نیز اهمیت می‌دهد، باعث می‌شود که در برخی مواقع، حتی با وجود قیمت بالاتر، باز هم ترجیح دهیم از همان برند خرید کنیم.

پس اگر از کاربران نت‌برگ هستید، به جای چاپ کدها و ارائه آنها به صورت کاغذ پرینت، کد ارائه شده در اپلیکیشن نسخه اندروید و یا iOS را به فروشنده ارائه دهید و از خدمات مربوطه استفاده نمایید.

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *