روشن شدن خودکار صفحه نمایش با کمک سنسور گوشی

ما روزانه دفعات زیادی صفحه گوشی خود را را به هر دلیلی خاموش و روشن میکنیم که اینکار ممکن است موجب آسیب به دکمه های گوشی شود. برنامه Gravity Screen با کنترل کردن سنسور های گوشی شما به شما این اجازه را میدهد که . برای مثال وقتی که گوشی را از جیب خود بیرون می آورید بصورت خودکار روشن و وقتی که در جیب خود میگذارید بصورت خودکار خاموش میشود . این برنامه دارای تنظیمات بسیاریت که شما میتوانید آن را مطابق کار های خود تنظیم کنید. برای مثال زاویه ای که گوشی باید بچرخد تا صفحه روشن شود و … .

Gravity Screen

برنامه Gravity Screen چگونه کار میکند؟

هنگامی که برنامه Gravity Screen را نصب میکنید از شما میخواد که آن را به عنوان یکی از سرپرست های دستگاه انتخاب کنید و این کار موجب میشود که بتواند از تمام قابلیت های گوشی استفاده کند . این برنامه با مدیریت بر سنسور های گوشی تشخیص میدهد که شما گوشی را برداشته اید و یا گذاشته اید چه موقه روی زمین است و در چه زاویه ای آن را تکان میدهید. در تنظیمات این برنامه گزینه ها و راه های زیادی برای روشن شدن صفحه نمایش مشاهده میکنید که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

آموزش روشن و خاموش کردن سنسور گوشی

ابتدا نسخه انلاک شده و کامل برنامه را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود برنامه Gravity Screen Pro On Off 3.18.0

سپس برنامه را نصب و اجرا کنید . در اولین اجرا چند پیغام را مشاهده میکنید که باید همه آنها را تایید کنید تا وارد منوی سرپرست های دستگاه شوید و برنامه را فعال کنید.

سرپرست های دستگاه

اگر در بالای صفحه on را مشاهده کردید یعنی برنامه برای شما فعال است و کار میکند اما اگر off بود با انتخاب کردن آن ، آن را on کنید

Gravity Screen

برخی تنظیمات مهم برنامه

تب pocket sensor سنسور جیبی

pocket sensor به معنی سنسور جیبی است که در آن از شما یک زاویه را تایین میکنید تا در هنگام چرخش گوشی در آن زاویه صفحه نمایش شما روشن شود. به هیچ وجه زاویه را کمتر از 45 نکنید زیرا با چرخاندن بیش از حد باعث میشود که برنامه اشتباه کند و صفحه را خاموش کند.

Gravity Screen

گزینه any direction سنسور چرخش

اگر این گزینه را فعال کنید میتوانید با تکان دادن یهویی یا چرخاندن گوشی صفحه نمایش خود را روشن کنید. این قابلیت بسیار جالب است برای مثال وقتی که گوشی در دست شماست میتوانید آن را تکان دهید تا روشن یا خاموش شود.

Rotation phone

گزینه Landscape mod سنسور عمودی و افقی

Rotation phone

اگر این گزینه را فعال کنید میتوانید با افقی کردن تلن همراه خود ، صفحه نمایش آن را روشن و یا خاموش کنید.

تب table sensor سنسور میز

table sensor

همانطور که از اسم تب مشخص است این سنسور برای جاهای صاف مانند میز کار میکند . شما با تنظیم کردن زاویه این بخش میتوانید هنگامی که گوشی شما روی زمین و یا هر سطح صافی است پس از بلند کردن و چرخش در آن زاویه صفحه نمایش روشن میشود و همچنین با گذاشتن آن روی یک سطح صاف خاموش میشود.

تب proximity sensor سنسور مجاورت

سنسور مجاورت یا حرکت به شما این امکان را میدهد که هرگاه گوشی خود را حرکت دادید خاموش یا روشن شود . این تب پینشهاد نمیشود زیرا ممکن است در هنگام کار با گوشی شما تلفن خود را حرکت دهید وبرنامه صفحه نمایش گوشی شما را خاموش میکند. این قابلیت مصرف باتری شمارا بالا میبرد.

گزینه turn off screen by proximity sensor خاموش کردن صفحه با حرکت

Rotation phone

با فعال کردن این گزینه هنگامی که صفحه نمایش شما روشن است میتوانید با حرکت دادن گوشی به هر طرف آن را خاموش کنید. فعالسازی این گزینه پیشنهاد نمیشود.

گزینه turn on screen by proximity sensor روشن کردن صفحه با حرکت

فعال کرن این گزینه مصرف باتری شمارا بالا میبرد ، این قابلیت به شما این امکان را میدهد که در زمانی که صفحه نمایش تلفن شما خاموش است با حرکت دادن گوشی صفحه نمایش آن روشن شود.

تب turn on by motion  روشن کردن صفحه نمایش با لرزش

هنگامی که صفحه نمایش گوشی شما خاموش است میتوانید با لرزش گوشی، آن را روشن کنید و همچنین برای جلوگیری از مصرف بالای باتری میتوانید تایین کنید که چند دقیقه بعد از خاموش شدن تاچ این قابلیت فعال باشد.

Shake phone

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.