ساخت پست جعلی و فیک اینستاگرام + ویدیو آموزشی

ساخت پست جعلی اینستاگرام از طریق فتوشاپ کار بسیار سختی است که طبیعی نیز بنظر نمیرسد اما برنامه yazzy که صرفه جهت جعل طراحی شده یک فضای خام اینستاگرام با امکانات فراوان را برای شما فراهم میکند. شما با توجه به امکانات برنامه میتوانید یک پست اینستاگرام خام را مطابق میل خود پر کنید برای مثال یک عکس و بگذارید، مقدار لایک را وارد کنید، متن زیر پست را وارد کنید، آی دی شخصی که این پست را منتشر کرده را تعیین کنید، عکسی برای پروفایل تعیین کنید و … . ما در ادامه به شما بصورت تصویری و ویدیویی آموزش کار با برنامه و ساخت یک پست جعلی اینستاگرام را خواهیم داد. همچنین برای طبیعی تر شدن اسکرین شات شما میتوانید مقدار شارژ گوشی در اسکرین شات و همچنین ساعت گوشی در هنگام اسکرین شات را به مقدار دلخواه خود تغییر دهید.

اینستاگرام

نصب برنامه yazzy جهت ساخت پست تقلبی اینستاگرام

برنامه Yazzy Fake Conversations همانطور که از اسم آن مشخص است برنامه ای مخصوص ساخت یک نسخه فیک از هر چیزی است. این برنامه که بیش از 100 هزار دانلود در گوگل پلی داشته توانسته امتیاز 4.2 را از 5 کسب کند. این برنامه جوری طراحی شده که هر فردی با هر سطحی میتواند یک نسخه فیک از هر چیز بسازد .

به دستور کارگزار محترم فیلترینگ لینک اپلیکیشن Yazzy برداشته شد و این آموزش صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد!

ساخت پست جعلی اینستاگرام با yazzy

پس از نصب برنامه را اجراکنید و در صفحه اول اینستاگرام را انتخاب کنید.

Yazzy

پس از گذشت آموزش های برنامه میتوانید قسمت های زیر را برای تغیر انتخاب کنید و ما هرکدام را بطور کامل آموزش خواهیم داد.

instagram , yazzy

1- این بخش برای انتخاب عکس پروفایل پیجی که عکس را منتشر کرده است. شما با انتخاب این بخش میتوانید یک عکس با ابعاد مخصوص اینستاگرام برای پیج جعلی انتخاب کنید.

2- با انتخاب این بخش وارد صفحه زیر میشوید.

تغیر آی دی پیج و مکان پست
 • vinsce : در این قسمت باید آی دی پیجی که عکس را منتشر کرده را وارد کنید .
 • click to edit : این قسمت مربوط به مکان است . بعضی از عکسها به دلخواه منتشر کننده دارای مکان هستند که اینجا نمایش داده میشود.

اگر میخواهید مکان وارد کنید باید پارامتر هارا با علامت , جدا کنید و برای مثال اگر میخواهید تهران را وارد کنید باید اینگونه باشد:

iran, Tehran

مثال:

مکان پست

3- این بخش مربوط به عکس  آن پست است . با انتخاب این بخش وارد گالری خود میشوید و میتوانید هر عکسی را انتخاب کنید و به عنوان پست منتشر شده نمایش دهید.

4- میتوانید با انتخاب این بخش ، پست را لایک کنید و قلب به رنگ قرمز دراید.

پست لایک شده

5- در این بخش 2 قسمت مهم جعل پست یعنی مقدار لایک و کپشن (متن زیر پست) پست وجود دارد . با انتخاب این بخش وارد صفحه زیر می شوید.

تغیر مقدار لایک و کپشن

vinsce : در این قسمت باید مقدار لایک عکس را وارد کنید . برای این کار در اینستاگرام انگلیسی باید ابتدا عدد و با یک فاصله عبارت likes را وارد کنید . همانند تصویر زیر

English: 11,786 Llikes

مقدار لایک

اما در اینستاگرام فارسی باید ابتدا مقدار لایک و سپس عبارت “پسند” را وارد کنید .برای مثال:

34 پسند

در بعضی از موقع ممکن است افراد فالویینگ های شما عکس را لایک کرده باشند . در اینجور مواقع در اینستاگرام انگلیسی باید ابتدا Liked by و سپس آیدی های لایک کنندگان فالو شده را تایپ کنید (آنها را با علامت , جدا کنید) و سپس عبارت and و سپس مقدار لایک باقیمانده را وارد کنید . مثال:

Liked by androidzoom.ir, ashkan_8897 and 589,425 others

مقدار لایک

اما در اینستاگرام فارسی :

افرادی که پسندیند ashkan_889, androidzoom.ir,asd4448 و 169 نفر دیگر

کپشن پست

click to edit : این بخش مربوط به کپشن (متن زیر پست) پست است . برای طبیعی به نظر رسیدن کافیست ابتدا ایدی پیج و با یک فاصله متن خود را به هر زبانی تایپ کنید.

6- این بخش مربوط به تنظیمات ظاهری برنامه است.

 • status bar پنل اعلان بالا: با غیر فعال بودن این گزینه پنل اعلان بالا که شامل ساعت، wi-fi ، آنتن گوشی و درصد باتری است دیگر نمایش داده نمیشود.
 • configure status bar پیکر بندی نوار اعلان بالا: وارد این گزینه شوید تا بتوانید مقدار های موجود در نوار اعلان بالا را تغیر دهید.

با فعال بودن گزینه اول یعنی wifi علامت متصل بودن گوشی به وایفا در بالای صفحه ظاهر میشود که میتوانید مقدار آنتن دهی وایفا را با نوار wifi level تنظیم کنید.

با فعال بودن گزینه cellular network level علامت متصل بودن به داده همراه در بالای صفحه نمایش داده میشود و با کم و زیاد کردن مقدار این بخش میتوانید مقدار آنتن دهی سیمکارت گوشی را تنظیم کنید.

همانطور که از اسم گزینه battery level مشخص است این بخش مربوط به نمایش باتری است که میتوانید با کم و زیاد کردن مقدار این بخش درصد باتری را کم و زیاد کنید.

مهمترین گزینه ، گزینه hour یعنی ساعت گوشی است . حتما آن را مطابق چت خود تنظیم کنید و در آخر save را بزنید تا تنظیمات شما ذخیره شود.

تنظیمات نوار اعلان

navigation bar نوار دکمه های پایین: میتوانید با غیرفعال کردن این گزینه منوی دکمه های پایین صفحه نمایش را مخفی کنید.

clear پاکسازی: با انتخاب این گزینه صفحه چت شما پاک میشود.

درنهایت

پست جعل شده

به دستور کارگزار محترم فیلترینگ لینک اپلیکیشن Yazzy برداشته شد و این آموزش صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد!

2 نظرها

 1. سلام ایا راهی هست بشه لایو جعلی اینستا ساخت؟ یعنی ویدیو های از قبل ذخیره شدرو جوری بزاریم ک ب عنوان لایو ذخیره شده ب نمایش در بیان خیلی نیاز دارم بهش راهی هست؟

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.