اشتراک رسانه ها از گوشی به کامپیوتر بدون کابل usb + ویدیو آموزشی

قبلا درباره برنامه xender : سریع ترین برنامه انتقال فایل صحبت کرده بودیم . اما امروز یکی دیگر از ویژگی های برنامه xender یعنی انتقال فایل بین گوشی و کامپیوتر بدون اتصال کابل usb را معرفی خواهیم کرد. شما با استفاده از بارکد ، برنامه را با نسخه وب xender ست میکنید و سپس در کامپیوتر عکسها ، فیلمها ، آهنگها ، اسناد ، برنامه ها و فایلهای حافظه داخلی و خارجی موجود در تلفن خود را بصورت پیش نمایش مشاهده خواهید کرد و سپس میتوانید نسخه اصلی آنها را با 30 برابر سرعت بیشتر از اینترنت خود دانلود و ذخیره کنید .همچنین میتوانید فایلی را از کامپیوتر خود انتخاب و به گوشی ارسال کنید . تبادل بدون کابل usb، نیازمند به اینترنت است یعنی شما فایلها را دانلود و آپلود میکنید. نسخه وب xender علاوه بر امکان تبادل فایلها میتواند مدل گوشی ، نسخه اندروید و همچنین مقدار فضای آزاد گوشی را برای شما نمایش دهد .

تبادل فایل

 

انتقال بدون کابل USB چگونه صورت میگیرد؟

انتقال بدون سیم usb از طریق اینترنت صورت میگیرد . یعنی اگر شما میخواهید فایلی را از گوشی خود به کامپیوتر انتقال دهید به اندازه حجم همان فایل از حجم اینترنت شما مصرف میشود . شیوه کار به طریقی است که وقتی شما درخواست دانلود فایلی را میدهید باید حتما هر دو سیستم به اینترنت متصل باشند و گوشی فایل را آپلود و سپس در سیستم دانلود میشود  . پس پیشنهاد میشود برای انتقال فایل های حجیم از روش های دیگر استفاده کنید . به این نکته هم توجه داشته باشید که سرعت انتقال فایل (دانلود) در این سایت 30 برابر سرعت دانلود از سایتهای معمولیست .

آموزش کار با نسخه گوشی xender

ابتدا برنامه xender را دانلود و روی تلفن خود نصب کنید.

xender

آموزش ویدیویی راه اندازی برنامه xender

 

پس از نصب برنامه را اجرا کنید و پیش نمایش های برنامه را با زدن دکمه start در پایین صفحه رد کنید تا وارد برنامه شوید.

منوی سمت راست یا چپ (بستگی به زبان تلفن شما دارد) که با کشیدن انگشت از سمت راست یا چپ صفحه به وسط صفحه نمایان میشود را باز کنید.

سپس موارد بیشتر را انتخاب تا گزینه های بیشتری مشاهده کنید.

حال گزینه  connect PC یا ” به PC متصل شوید ” را انتخاب کنید و گزینه Scan را بزنید تا دوربین شما باز شود.

با کامپیوتر یا لبتاب خود وارد نسخه وب xender به آدرس web.xender.com شوید .

سپس دوربین گوشی خود را روی بار کد بگیرید تا آن را بصورت لحظه ای شناسایی و لرزشی در گوشی شما ایجاد کند .

سپس مشاهده خواهید کرد که بطور خودکار نسخه وب xender گوشی شمارا شناسایی و اطلاعات گوشی شمارا نمایش میدهد.

آموزش کار با نسخه وب xender

ویدیو آموزشی کار با نسخه وب xender

 

در صفحه اول مشخصات گوشی خود از جمله مدل گوشی ، مقدار فضای آزاد ، مقدار عکسها فیلمها و … را مشاهده میکنید .

در سمت چپ سایت منویی عمودی را مشاهده خواهید کرد که هرکدام مربوط به یک بخش از گوشی شماست که به ترتیب توضیح خواهیم داد.

 • Images (عکسها): با ورود به این بخش عکسهای موجود در گوشی را به عنوان پیش نمایش مشاهده خواهید کرد و میتوانید آنها را انتخاب کنید.
 • Videos (فیلم ها): با ورود به این بهش تمامی ویدیو های موجود در گوشی را مشاهده خواهید کرد و میتوانید آنها را دانلود و ذخیره کنید.
 • music (ترانه ها): با ورود به این بخش میتوانید آهنگ های موجود در گوشی را مشاهده و پخش کنید و همچنین میتوانید آنها را دانلود کنید.
 • Documents (اسناد): در این بخش اسناد و فایل های خواندنی همانند PDF را مشاهده خواهید کرد که میتوانید هرکدام را مشاهده و دانلود کنید.
 • apps (برنامه ها):در این بخش برنامه های نصب شده در گوشی را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب آنها میتوانید فایل نصب آنها را دانلود کنید.
 • files (فایل ها): با ورود به این بخش وارد فایلهای موجود در حافظه گوشی و حافظه مموری میشوید که میتوانید با انتخاب ، آنهارا دانلود کنید.

در هر بخش با انتخاب فایل گزینه دانلود در بالای صفحه که در شکل زیر مشخص شده برای شما فعال میشود و با انتخاب آن میتوانید فابل مورد نظر را دانلود کنید.

ارسال فایل به گوشی در نسخه وب xender

از آنجایی که در هر بخش میتوانید با انتخاب گزینه …Upload هر فایل مربوط به بخش خودش را آپلود و به گوشی ارسال کنید اما راه اصلی  ورود به صفحه اول Home سایت و درگ (کشیدن) فایل به روی صفحه سایت است.

اگر کار را درست انجام داده باشید روی صفحه گوشی موجود در سایت با نوشته Uploading مواجه خواهید شد که پس از اتمام آپلود با نوشته Success مواجه خواهید که به معنی ارسال موفق است.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.