remove-whatsapp-media-from-google-photos

حذف عکس و ویدیو از Google Photos (آموزش غیر هنگام سازی)

امروزه تقریبا همه افراد در شبکه های اجتماعی عضو هستند و معمولا در کانال ها یا گروه های مختلفی عضو هستند؛ و علاوه بر آن، در این گروه ها یا کانال ها عکس ها یا ویدیو هایی منتشر می گردد که به طور خودکار در گوشی های موبایل ذخیره می گردند و بعضی اوقات این موضوع کاملا اذیت کننده می شوند. در گوشی های جدید که عکس ها یا ویدیو ها در اپلیکیشن Google Photos به طور خودکار ذخیره می شوند، فضای گوشی را به طور چشم گیری پر می کنند. برای شروع، در این مطلب ما اپلیکیشن واتس اپ را مثال قرار داده و طریقه غیر فعال کرن ذخیره خودکار را به شما خواهیم گفت با این کار، دیگر گوشیتان به عکس ها را ذخیره نخواهد کرد.

جستجو عکس و فیلم یک اپلیکیشن خاص در Google Photos

  1. معمولا عکس ها یا ویدیو های دخیره شده از یک اپلیکیشن دارای پسوند خود را دارا می باشد و در رابطه با اپلیکیشن واتس اپ، این پسوند با WA در اول هر عکس یا ویدئو ظاهر می گردد.
  2. ابتدا اپلیکیشن Google Photos را باز کرده و در قسمت جستجو کلمه WA را وارد نمایید. با این کار، تمامی عکس ها با پسوند WA برای شما ظاهر می گردند.
  3. سپس تمام عکس ها و ویدئو ها را انتخاب نمایید.

گزینه حذف یا Delete را لمس کرده تا تمامی موارد اضافه پاک شوند.

غیر فعال کردن ذخیره خودکار در Google Photos

پس از پاک کردن کل موارد اضافه، می بایست مطمئن شویم که دیگر عکس ها به طور خودکار ذخیره نمیگردند. ابتدا صفحه نمایش را به سمت چپ کشیده تا یک نوار گزینه ها ظاهر گردد. سپس گزینه Device Folders را انتخاب نمایید.

انتخاب گزینه Device Folders
انتخاب گزینه Device Folders

سپس گزینه Whatsapp Images را انتخاب نمایید.

انتخاب Whatsapp Images
انتخاب Whatsapp Images

پس از باز شدن عکس ها و ویدئو های مرتبطه، یک دکمه ای می بینید که Backup & Sync نام دارد. شما می بایست آن دکمه را لمس نمایید تا برای همیشه حذف شوند.

غیر فعال کردن دکمه Backup
غیر فعال کردن دکمه Backup

البته اگر میخواهید بعضی از عکس ها یا ویدیو ها ذخیره گردند، می بایست آن ها را انتخاب نمایید و گزینه Move to Album را زده و در هر بخشی که دوست دارید، آن ها را ذخیره نمایید. با این مراحل، دیگر نگران پر شدن فضای گوشی نباشید.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.