پاسخ ویدیویی و تصویری به استوری اینستاگرام + ویدیو

اپلیکیشن محبوب اینستاگرام instagram از قابلیت جالب stories استوری (داستان ها) برخوردار است . کاربران می توانند حالت های خود را به مدت 24 ساعت بصورت ویدیویی و یا تصویری به اشتارک بگذارند تا کاربران بتوانند آنها را مشاهده کنند . یکی از قابلیت های بسیار جالب استوری در اینستاگرام قابلیت پاسخ استوری به استوری است . همانطور که می دانید می توانید به راحتی هر استوری را ریپلای کنید و پاسخ متنی در دایرکت دهید اما این قابلیت متفاوت است . با این قابلیت شما در جواب این استوری یک استوری دیگر منتشر می کنید که روی استوری شما ، استوری ریپلای شده نیز بصورت خودکار و در جا و اندازه انتخابی شما نمایش داده می شود و مشخص می شود که شما دارید در جوای این استوری، استوری خود را منتشر کردید

پاسخ یک استوری

این کار چگونه صورت میگیرد ؟

پاسخ ویدیویی و تصویری به یک استوری کار بسیار آسانی است که بدون نیاز به دانش و مهارت و حتی برنامه خواصی انجام می شود . تنها کافیست تا اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید و سپس یک استوری را مشاهده کنید . سپس در زیر استوری های پیج های عمومی می توانید علامت یک دوربین مشاهده کنید و با انتخاب آن استوری شما باز می شود و می توانید یک استوری در پاسخ به آن منتشر کنید . با ما همراه باشید .

قبل از شروع

قبل از هر چیزی نیاز دارید تا اینستاگرام خود را به یک نسخه جدید تر از 10.29 آپدیت کنید . آخرین نسخه اینستاگرام را می توانید از گوگل پلی بصورت مستقیم دانلود کنید . اپلیکیشن اینستاگرام بیش از 1 میلیارد دانلود در گوگل پلی داشته که رقم بسیار بالایی است .

برنامه اینستاگرام

دانلود مستقیم آخرین نسخه اینستاگرام

آموزش و معرفی پاسخ ویدیویی و تصویری به استوری اینستاگرام

 

وارد اینستاگرام خود شوید و سپس یک استوری (داستان ها) را باز کنید .

اگر پیج مورد نظر خصوصی Private نباشد در زیر آن یک نوار مشاهده خواهید کرد که در انتهای آن یک شکل یک دوربین را مشاهده خواهید کرد . روی آن کلیک کنید تا وارد بخش انتشار استوری شوید .

انتخاب گزینه دوربین برای پاسخ ویدیویی و تصویری

سپس در این صفحه عکس یا ویدیویی را که میخواهید پاسخ دهید را ضبط کنید یا از گالری خود انتخاب کنید و ویرایش های لازم را با امکانات برنامه انجام دهید . همانطور که مشاهده می کنید استوری مورد نظر نیز روی استوری شما وجود دارد که می توانید مکان و سایز آن را با کشیدن انگشت تغییر دهید .

منوی پاسخ به یک استوری

قبل از ارسال دو گزینه در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد :

  • یک بار بازدید : با انتخاب این گزینه شخص مورد نظر تنها یک بار می تواند استوری شما را مشاهده کند و پس از آن دیگر امکان مشاهده دوباره آن وجود ندارد .
  • مجاز به بازپخش دوباره : با انتخاب این گزینه شخص مورد نظر تنها دو بار می تواند استوری شما را مشاهده کند و پس از آن دیگر امکان مشاهده آن وجود ندارد .

سپس روی گزینه ارسال کلیک کنید تا پاسخ شما در قسمت دایرکت شخص نمایش داده شود .

استوری پاسخ داده شده

یک نظر

  1. ممنون مطلب خوب و و کاملی بود

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.