خانه » آموزش » آموزش بازی Dream League – ترفندها و نکات بازی Dream League Soccer 2018
search-rom

آموزش آپدیت دستی نسخه اندروید هر گوشی در 4 حرکت!

1- ورود به بخش آپدیت اندروید

2- مدل دقیق گوشی خود را سرچ کنید.

3- فایل آپدیت اندروید مخصوص گوشی خود را خرید و دانلود کنید.

4- با آموزش گام به گام ذکر شده در همان صفحه اقدام به نصب فرمایید.

دانلود فایل آپدیت اندروید

آموزش بازی Dream League - ترفندها و نکات بازی Dream League Soccer 2018

آموزش بازی Dream League – ترفندها و نکات بازی Dream League Soccer 2018

11 نکته و ترفند برای بازی Dream League

عاشقان فوتبال قطعا از بازی Dream League Soccer 2018 که با نام Dream League شناخته می‌شود به شدت لذت خواهند برد. این بازی شامل لیگ‌ها و کاپ‌های زیادی است که می‌توانید به ویترین افتخارات خود اضافه کنید. این بازی محصول استودیو بازی سازی First Touch Games است که توانسته تا کنون نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند.

بازی Dream League یکی از بهترین بازی‌های فوتبال برای سیستم عامل اندروید و iOS است. این بازی گرافیک سه‌بعدی و گیم پلی عالی‌ و خارق العاده‌ای دارد. همچنین یک بازی فوتبال اصیل‌ است که در آن مدیریت تیم بیرون از زمین بازی نیز مد نظر قرار گرفته است. به عنوان مثال کاربران می‌توانند استادیوم بسازند و ترکیب خود را برای نتیجه بهتر در لیگ قوی‌تر کنند.

dream league

اگر هنوز بازی Dream League را بازی نکرده‌اید، می‌توانید آن را به صورت رایگان از طریق این لینک از سایت اندروید زوم دانلود کنید و اگر به تازگی این بازی را روی تبلت یا گوشی خود نصب کرده‌اید، همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله برخی ترفندها و نکات این بازی را به شما آموزش دهیم.

بازی هجومی

هدف بازی به ثمر رساندن گل است، بنابراین بازی هجومی برای برد در بازی‌ها بسیار مهم است. “A” دکمه شوت اولیه در بازی است. دکمه A را خیلی محکم فشار ندهید چون در این صورت ضربات شما با اختلاف از بالای تیر افقی به بیرون می‌روند. به جای این کار، یک ضربه آرام بر روی دکمه A شوت‌ها را پایین‌تر می‌آورد و دقت شوت بیشتری را برای شما فراهم می‌کند.

شوت زدن از بیرون محوطه جریمه معمولا بی‌فایده است. گل زدن از بیرون محوطه در بازی Dream League زمانی که دروازه‌بان روی خط دروازه است حتی در حالت تمرین کار سختی است. پس، سعی کنید فقط از داخل محوطه شوت کنید تا دقت ضربه شما بیشتر باشد. یک فایده شوت‌های بلند این است که می‌توانید از طریق آن‌ها در صورتی که دروازه‌بان آن‌ها را دفع کند، صاحب ضربه کرنر شوید.

Rainbow kick یا حرکت رنگین کمانی یک دریبل خوب است که در آن بازیکن توپ را در هوا از روی مدافع رد می‌کند. برخی بازیکنان DLS 2018 به خوبی از این حرکت برای مغلوب کردن مدافعین و رسیدن به دروازه استفاده می‌کنند. برای انجام این حرکت باید انگشت خود را هنگام دویدن در وسط تبلت یا گوشی خود به بالا بکشید. همچنین می‌توان از حرکت رنگین کمانی داخل و اطراف محوطه جریمه برای زدن والی‌های زیبا استفاده کرد. در زیر نمونه‌ای از حرکت رنگین کمانی در بازی Dream League را می‌توانید مشاهده کنید.

دفاع

دفاع محکم یکی از ارکانی است که در بازی Dream League برای کسب افتخار می‌تواند به شما کمک کند. “B” دکمه تکل‌های معمول است، اما شما می‌توانید با دکمه A نیز تکل بلند بزنید. زمان‌سنجی برای انجام تکل بسیار مهم است زیرا یک تلاش بی‌موقع از طرف یک دفاع میانی می‌تواند مهاجم را با دروازه‌بان تک به تک کند. بازیکنان بیشتر با دکمه B تکل می‌کنند زیرا معمولا مطمئن‌تر است.

هیچ‌گاه از پشت بر روی بازیکنی تکل بلند نزنید. تکل‌های بلند از پشت در بهترین حالت باعث گرفتن یک کارت زرد می‌شود و بیشتر اوقات کارت قرمز خواهید گرفت. حتی تکل‌های خفیف از پشت با دکمه B نیز باعث دادن ضربات آزاد می‌شود.

مراقب باشید که هنگام دفع خطر بیرون یا داخل محوطه جریمه به بازیکنان تیم حریف پاس ندهید. زمانی که می‌خواهید به بیرون محوطه جریمه پاس کوتاه بدهید از مقصد پاس خود مطمئن باشید. استفاده از دکمه C برای دفع خطر بلند به نیمه زمین تیم حریف معمولا مطمئن‌تر است.

ضربه ایستگاهی

Dream League

اگر در حالت آموزشی تمرین داشته باشید می‌توانید گل‌های زیادی از طریق ضربات آزاد و کرنرها بزنید. اما، ضربات آزاد اکثر بازیکنان راهی به دروازه پیدا نمی‌کند. شما می‌توانید با استفاده از یک پاس کوتاه دقیق به مهاجم خود در سمت راست یا چپ دیوار دفاعی درون محوطه جریمه راحت‌تر به گل دست پیدا کنید. این کار این امکان را می‌دهد که یک شوت کوتاه بدون مانع را به سمت دروازه حریف بزنید که احتمالا گل خواهد شد اما این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که بتوانید سریع با مهاجم خود بچرخید.

بازی با 10 بازیکن یا کمتر

اگر در زدن تکل از پشت زیاده‌روی نکنید خیلی مجبور نخواهید شد که با 10 بازیکن بازی کنید. اما، زمانی که یک بازیکن خود را از دست می‌دهید باید ترکیب تیم خود را دستخوش تغییر کنید. اگر یک مدافع اخراج شود، برای جلوگیری از ایجاد شکاف در خط دفاعی خود، یک مهاجم را بیرون کشیده و یک مدافع را جایگزین آن کنید. به این ترتیب احتمال گرفتن مساوی یا حفظ برد ممکن خواهد بود. به علاوه، تیم خود را در یک حالت تدافعی قرار دهید.

ترکیب‌ها و تاکتیک‌ها در بازی Dream League

Dream League

بازیکنان هستند برنده بازی را تعیین می‌کنند نه ترکیب‌ها، با این حال، این بدین معنی نیست که ترکیبی که انتخاب می‌کنید تاثیری در احتمال برد ندارد. ترکیب 4-4-2 شاید خیلی خلاقانه و بدیع نباشد، اما یک ترکیب متعادل است. بسیاری از تیم‌های فوتبال در واقعیت نیز با این ترکیب بازی می‌کنند. با سه مهاجم در ترکیب 4-3-3 یا 3-4-3 می‌توان گل‌های بیشتری به ثمر رساند. اگر تعداد گل‌هایی که متحمل می‌شوید زیاد است از ترکیب‌های 5-3-2 یا 5-2-1-2 استفاده کنید؛ این ترکیب‌ها کمک می‌کنند که گل‌های کمتری به تیم شما زده شود.

شما می‌توانید در یک مسابقه تاکتیک‌های خود را به کار بگیرید. برای مثال، برخی بازیکنان با کشیدن توپ‌های بلند (معمولا از طرف دروازه‌بان) ضدحمله‌ای بازی می‌کنند و مهاجم خود را صاحب توپ می‌کنند. این تاکتیک به ویژه زمانی مناسب است که بعد از یک ضربه کرنر تمام بازیکنان حریف در نیمه زمین شما هستند.

همچنین می‌توانید یک حالت تهاجمی، خنثی یا تدافعی را به تیم خود بدهید. اگر به سمت نیمه زمین حریف می‌روید، تیم را در حالت تهاجمی قرار دهید تا بازیکنان بیشتری را به جلو حرکت دهید. اما، در نیمه بازی تیم را در حالت تدافعی قرار دهید تا بازیکنان برای دفاع از اختلاف گل ایجاد شده به عقب بکشند. برخی بازیکنان حتی در نیمه ترکیب خود را به 5-3-2 یا 5-2-1-2 تغییر می‌دهند تا از برد خود دفاع کنند.

تقویت تیم

dream league

ساختن یک تیم رویایی در بازی Dream League نیمی از سرگرمی است! هنگام امضای قرارداد با بازیکنان نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که هر پست بازی ویژگی‌های بارزتری دارد. تکل عالی، قدرت و توان سرزنی برای مدافعان مهم‌تر هستند. هنگام امضای قرارداد با مهاجمان، بازیکنانی را به خدمت بگیرید که تمام کنندگی، سرعت و شتاب بیشتری دارند. قدرت ارسال سانتر و پاس مهم‌ترین ویژگی‌ها برای بازیکنان میانه میدان است.

هنگام امضای قرارداد با فولبک‌ها یا وینگرها باید بازیکنانی که استقامت بیشتری دارند را به خدمت بگیرید. بازیکنان این پست‌ها به دلیل دویدن بیشتر نسبت به سایر بازیکنان سریعتر خسته می‌شوند. ویژگی‌های اساسی‌تر برای فولبک‌ها و وینگرها سرعت و شتاب است زیرا باید بتوانند در جناحین از بازیکنان حریف پیشی بگیرند.

به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر 11 بازیکن اصلی به بازیکنان دیگری نیز نیاز دارید. بازیکنان ممکن است در طول بازی‌ها مصدوم یا اخراج شوند (همراه از دست دادن یک بازی). علاوه بر این، با داشتن یک تیم بزرگتر با بازیکنان بیشتر می‌توانید برای استراحت دادن به بازیکنان اصلی خود جهت بازی در بازی‌های مهم‌تر، از ترکیب ذخیره خود استفاده کنید. از این موضوع مطمئن شوید که تعداد بازیکن ذخیره کافی برای پوشش تمام پست‌های خود را دارید و سه بازیکن ذخیره بهتر خود را برای حفظ قدرت تیم نفروشید. تعداد 19 تا 22 بازیکن برای یک تیم مناسب است.

باطراوت نگه داشتن تیم

سطح انرژی بازیکنان با هر بازی تخلیه می‌شود. اجازه ندهید که سطح انرژی تیم بیش از حد تخلیه شود. می‌توانید تیم خود را با تعویض بازیکنان بیشتر در طول مسابقات یا از طریق انتخاب گزینه Heal سرحال‌تر نگه دارید. اما، انتخاب زیاد این گزینه می‌تواند بر روی بودجه باشگاه تاثیرگذار باشد.

41 نظرها

 1. چگونه دونفره ای کنیم

  • رفیق به هات اسبات یکی از شما دوتا که میخواین بازی کنین وصل شین و تو قسمت انلاین قسمت پاین هات اسپاتس وصل شین

 2. میگما چجور لیگ دسته بالا باز کنم

 3. سلام من یه بازیکن ساختم اسمشو اشتباه نوشتم قابل تغیرر هست؟؟؟

 4. سلام.چطور میشه بازی انلاین دو نفره انجام داد

 5. چه جوری میشه دونفری بازی کرد اگه کسی بلده لطفا بیاد پیوی@javad_marof

 6. اموزش پولدار شدن تو نسخه اصلی بازی بدون هک
  برای اموزش @mr9428 ایدی تلگرام
  شماره ۰۹۱۱۷۷۴۹۴۲۸
  قصد اذیت ندارم ، چون خودم از این روش استفاده می کنن دوست دارم یاد بدم و چون به صورت کلیپ هست نمیتونم اینجا بزارم.

 7. چجوری با هات اسپات دونفره بازی کنم؟؟؟

 8. سلام ببخشید چطوری زمان بازی رو زیاد کنم؟؟

 9. سلام.چه جوری میشه تو هر بازی پول بیشتری بگیریم.من هر تیمی که میبرم،ساده میخام بگم سکه بیشتر از 25بهم نمیده.یکی راهنماییم کنه،مرسی

 10. آقا تو بازی بصورت آنلاین میزنم تا بازی کنم ولی اخطار میده که باید آپدیت کنی اوکی رو میزنم میرم سایتش تو گوگل پلی بعدش اینستال رو میزنم ولی اخطار میده کمک کنید ممنون

 11. سلام
  حاجی به نظر من چیز جالبی ننوشتی اخه شاید برای من اسونه ولی من از پشت محوطه جریمه که هیچ حتی از دور ترش هم زدم اما فقط با رونالدو و کاوانی بدون اینکه دروازه بان جلو اومده باشه پس لطف کن از این نظر ها نده وقتی خودت بلد نیستی دلیل نمشه ما هم بلد نباشیم
  ممنون

 12. من بازیکنام سرعتشون کمه وسط بازی باید چیکار کنم تا سرعتشون زیاد شه ممنون میشم اگه بگید

 13. اقا چجوری باید سیوش کنیم برا IOS

 14. سلام راستی من چطور عکس تیمم رو عوض کنم؟

 15. چطوری بیشتر از سه بار بازی کن هام رو ارتقا بدم

  • سلام میخواستم یه نکته بگم واسه کسایی که میخوان قدرت بایکنا رو نامحدود کنن یعنی بیش تر از سه دفعه اونارو قوی کنن وارد پوشه Androidشوید و پوشه dataرا انتخاب کنید ودنبال پوشه com.firsttouchgames.dls3 بگردید و وارد آن شوید وپوشه filesرا انتخاب کنید و فایل dls.config.datرا پیدا کنید و حذف کنید حالا وارد بازی شوید و هر چقدر دوست داری بازیکنارو قوی کنید از تمام دست اندر کاران فارسروید تشکر میکنم بخاطر این سایت بی نظیرشون
   برای بازی Dream league

 16. آقا واسه من خیلی آسونه چجوری سخت میشه

 17. یاسین شه بخش

  با سلام من دوتا اکانت دارم ولی هر کار میکنم اون که قویته بالا نمیاره

 18. سلام من این بازی رو دانلودم کرده ام اما باز نمیشود لطفا کمک کنید

 19. سلام .من سکه به ام خیلی کم میدهد و بازیکنی که مثلا 1700 میخرم و میاد تو تیمم. قیمتش خیلی پایین میاد. .
  درصمن قهرمان هم که میشوم تو لیگ به لیگ بالاتر نمیره تیمم خواهشا. راهنمایی کنید. .بگید چکار کنم .

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *