آموزش بازی Creative destruction - نکات و ترفندهای اولیه بازی برای برنده شدن

آموزش بازی Creative destruction – نکات و ترفندهای اولیه بازی برای برنده شدن

9 نکته برای بقای بیشتر در بازی Creative Destruction

موفقیت بی‌سابقه بازی Fortnite ثابت کرده است که ترکیب battle royale و المان‌های sandbox یک ترکیب برنده است. بازی Creative Destruction این فرمول را با اضافه کردن چاشنی خودش دنبال می‌کند. این بازی یک بازی موبایلی هیجان انگیز است که گرافیک کارتونی فضای بازی را با وجود هیجان موجود شاداب نیز می‌کند.

آواتارهای درون بازی به زیبایی با حرکت نرم و بدون نقص نمایش داده می‌شوند. در این بازی خبری از اندام در هم پیچیده و غیرطبیعی نیست! هر کدام از بازیکنان، Dismantler یا منهدم‌کننده خود را دارد. این یک سلاح است که فقط بر روی اشیا قابل استفاده است. از آن می‌توانید برای نابود کردن تقریبا هر چیزی بر روی نقشه جهت رسیدن به مواد استفاده کنید. سپس می‌توانید از این مواد برای ساخت سکو‌ها، رمپ‌ها و سنگر و استحکامات استفاده کنید.

البته مهم‌ترین قسمت بازی Creative Destruction کشتن سایر افراد روی نقشه است. 100 بازیکن در جزیره حضور دارند و شما برای بردن بازی باید نفر آخری باشید که زنده می‌ماند. در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله مجموعه‌ای از نکات و ترفندهای مختص این بازی را به شما آموزش دهیم تا شما برنده بازی باشید.

انجام ماموریت‌ها

بازی Creative Destruction

با وجود اینکه دوست دارید به محض ورود به بازی شروع به شلیک و تیراندازی کنید، اما در مدت زمان طولانی بهتر است که ابتدا ماموریت‌های روزانه خود را بررسی کنید. هر ماموریتی که تمام می‌کنید مقداری طلا و تجربه به شما پاداش داده می‌شود. نگران نباشید چون این ماموریت‌ها شامل کارهایی می‌شود که شما به هر حال در بازی Creative Destruction معمولا انجام می‌دهید.

انجام ماموریت‌ها به شما کمک می‌کند که هدف خود را بدانید، بنابراین می‌فهمید که هنگام بازی باید بر چه مسائلی تمرکز کنید. برای مثال، بعضی ماموریت‌ها شما را در معرض آسیب قرار می‌دهد، برخی دیگر شما را مجبور به ساخت سازه یا برداشتن تعداد مشخصی سلاح می‌کند. این‌ها کارهایی است که شما در حالت عادی نیز انجام می‌دهید ولی به شما کمک می‌کنند که هدف را بدانید.

گذشته از طلا و تجربه‌ای که به عنوان پاداش دریافت می‌کنید، برای تکمیل ماموریت‌ها مدال‌های تبادلی‌ نیز دریافت می‌کنید. با خرج این مدال‌ها می‌توانید صندوق‌های ویژه‌ای بخرید. می‌توانید در ازای 5 مدال یک صندوق نقره‌ای بگیرید. این صندوق شامل چیزهای تصادفی مختلفی مانند طلا، سکه‌های ستاره‌ای و پوسته‌های اسلحه است. همچنین می‌توانید هفته‌ای یک بار در مقابل 30 مدال، یک صندوق طلایی بگیرید. صندوق‌های طلایی شامل آیتم‌های تصادفی مانند طلای بیشتر، سکه‌های ستاره‌ای و پوسته‌های دائمی است.

استفاده از قطب‌نما

قطب‌نما مجموعه خطوط و اعداد بالای صفحه است که جهت کاراکتر شما را نسبت به نقشه مشخص می‌کند، ولی مهم‌تر از آن این است که به شما می‌گوید صداها از کجا می‌آیند. اگر دشمنی در نزدیکی شما در حرکت باشد شما یک آیکون رد پا خواهید دید.

 تا وقتی که دشمن چند متری با شما فاصله دارد این آیکون زرد خواهد بود و وقتی که کنار شما باشد قرمز می‌شود. تیراندازی نیز بر روی قطب‌نما نمایش داده می‌شود به این شکل که اگر کسی در نزدیکی شما شلیک کند، یک آیکون تفنگ بر روی قطب‌نما نشان داده خواهد شد. مشابه رد پاها، این آیکون نیز بسته به فاصله تیراندازی زرد یا قرمز می‌شود.

اگر کسی ناگهان شروع به تیراندازی به شما کند، ایده خوبی است که فورا یک سنگر بسازید. سپس می‌توانید با بررسی قطب‌نما برای تشخیص اینکه گلوله‌ها از کجا می‌آیند موقعیت خود را بهبود ببخشید. با استفاده از قطب‌نما در بازی Creative Destruction می‌توانید از گلوله‌های دشمن فرار کنید، دشمن خود را پیدا کنید و به او شلیک کنید. به یاد داشته باشید که سنگر شما قابل تخریب است پس سعی کنید تعلل نکنید.

استفاده هوشمندانه از سنگرها

بازی Creative Destruction

ساختن در بازی Creative Destruction می‌تواند برای اهداف مختلفی انجام شود. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، می‌توانید از آن برای محافظت خود در برابر حملات استفاده کنید. علاوه بر آن، این سنگرها استفاده‌های دیگری نیز دارند.

 می‌توانید با ساختن سنگرها بر روی هم به سرعت یک برج بسازید. این برج می‌تواند محل مناسبی برای تیراندازی باشد، به ویژه اگر آن را بر روی یک ساختمان موجود قرار دهید. فقط در نظر داشته باشید اگر حریف شما از پایه به آن ضربه بزند تمام سازه فرو خواهد ریخت.

شما همچنین می‌توانید چندین سنگر بسازید تا حریفان را گمراه کنید. آن‌ها یا با فرض خالی بودن سنگر شما از کنار آن رد می‌شوند یا به دنبال شما خواهند گشت. اگر شروع به جستجو برای یافتن شما کنند، داشتن چندین سازه به شما کمک می‌کند که راحت‌تر مخفی شوید تا زمانی که بر آن‌ها مسلط شوید.

شما همچنین از عمل ساختن می‌توانید برای ساخت پل بر روی آب یا در مناطق مرتفع استفاده کنید تا کسی نتواند بر شما غالب شود. آب حرکت را کند می‌کند ولی اگر سطحی روی آن بسازید می‌توانید به شکل عادی از آن عبور کنید. ساختن سازه در مناطق مرتفع باعث برتری بر حریفان است.

یافتن بهترین تجهیزات

در بازی Creative Destruction در جنگ با تفنگ از هفت‌تیر نباید استفاده کنید. به محض شروع بازی، اولویت شما باید پیدا کردن بهترین تجهیزات ممکن باشد. سلاح بر اساس قدرتشان دارای رنگ بندی هستند. سلاح سفید معمولی‌ترین و طلایی‌ها قوی‌ترین هستند. بین آن‌ها سبز، آبی و بنفش نیز قرار دارند.

سلاح قوی‌تر معمولا جایی در صندوق‌ها مخفی شده است. قطب‌نمای خود را بررسی کنید و ببینید که آیا آیکون براقی مشاهده می‌کنید. در صورت مشاهده یعنی یک صندوق در نزدیکی شما قرار دارد. فقط باید از محل دقیق آن مطلع شوید. ممکن است روی سقف یا درون یک ساختمان باشد. به اطراف نگاه کنید و سعی کنید که هرچه سریع‌تر آن را پیدا کنید. باز کردن صندوق چند ثانیه‌ای طول می‌کشد، پس هنگام تخلیه آن هوشیار باشید.

در صورت فرود تجهیزات خود بازی به بازیکنان اعلام خواهد کرد. این جعبه‌ها در مکان‌های تصادفی فرود می‌آیند. این جعبه‌ها می‌توانند شامل کمیاب‌ترین اسلحه باشند که تضمین‌کننده برد شما است. توجه داشته باشید که دیگران نیز مانند شما به دنبال این جعبه‌ها خواهند گشت. بنابراین منتظر رقابت در این مسیر باشید.

استفاده از منهدم‌کننده

بازی Creative Destruction

هنگامی که بازی Creative Destruction را شروع می‌کنید، این تنها چیزی است که دارید. متاسفانه، این وسیله هیچ آسیبی به رقبا نمی‌زند. به سرعت از این وسیله استفاده کنید زیرا بعدا در مسیر بازی به مقدار زیادی مواد خام احتیاج خواهید داشت.

 از داخل ساختمان‌ها انهدام را انجام دهید. در این صورت، وقتی که مشغول تخریب دیوارها هستید، در معرض دید دشمنان نخواهید بود. باید ابتدای هر مسابقه را به برداشت مواد خام بپردازید چون سایر بازیکنان نیز مشغول همین کار هستند. گیر افتادن در یک کمین و عدم توانایی در ساختن سنگر به دلیل نداشتن مواد اولیه به هیچ وجه چیز خوشایندی نیست.

اگر با دشمن مواجه شدید و خواست سنگر بسازد با استفاده از منهدم‌کننده خود آن را نابود کنید. منهدم‌کننده به سرعت دیوارها را تخریب می‌کند. به این نکته توجه داشته باشید که در صورت مشاهده دشمن سریعا به حالت سلاح تغییر وضعیت بدهید.

بررسی ساختمان‌ها برای غنیمت

در بازی Creative Destruction ، بهترین شانس برای یافتن غنیمت و تجهیزات رفتن به داخل ساختمان‌ها است. حتی پیش از فرود و شروع، باید تصمیم بگیرید که در محلی فرود آیید که حداقل چند ساختمان برای غارت وجود داشته باشد. به محض یافتن تجهیزات کافی، می‌توانید به سراغ دشمنانتان بروید، فرودی‌ها و صندوق‌ها را جستجو کنید یا به سمت منطقه امن بروید.

نحوه شلیک

در بازی Creative Destruction دکمه‌های حالت هدف‌گیری و ماشه در هر دو طرف صفحه وجود دارند. نحوه استفاده از هر جفت آن‌ها را برای رویارویی با حریف یاد بگیرید، در غیر این صورت نمی‌توانید مقاومت کنید. از دست چپ خود برای حرکت استفاده کنید در حالی که دست راستتان عمل شلیک را انجام می‌دهد.

زمان تک تیراندازی می‌توانید با دست راست خود هدف‌گیری کنید و با دست راست خود شلیک کنید. استفاده ماهرانه از این دکمه‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا پیروز تمام جنگ‌ها باشید زیرا می‌توانید هم‌زمان با حرکت خود به حریفان نیز شلیک کنید.

ماندن در منطقه امن

بازی Creative Destructionبازی Creative Destruction

بازی Creative Destruction در بخش آموزشی به شما نحوه یافتن منطقه امن را یاد می‌دهد و به شما نشان می‌دهد در صورت ماندن در طوفان چه اتفاقی برایتان خواهد افتاد. حتما از این بخش بازی درس بگیرید و همیشه در منطقه امن بمانید.

 یک استراتژی خوب در بازی این است که بر روی دایره بیرونی منطقه امن بایستید و منتظر بازیکنانی باشید که از طوفان فرار می‌کنند. به آن‌ها شلیک کنید زیرا به احتمال زیاد آسیب خواهند دید و به راحتی می‌توانید آن‌ها را بکشید. فقط مراقب دشمنان خود درون دایره باشید زیرا ممکن است آن‌ها نیز همین ایده مشابه را داشته باشند.

ذخیره انرژی ساخت سریع

در بازی Creative Destruction وقتی که با استفاده از کلید F5 فورا اقدام به ساخت یک سنگر می‌کنید، انرژی ساخت سریع یا Quick Build Energy خود را مصرف می‌کنید. این آیتم در طول زمان مجددا پر می‌شود، ولی بهتر است که آن را هیچ وقت استفاده نکنید و زمانی همه آن را یک‌جا مصرف کنید.

در صورتی که ناگهان در معرض حمله قرار بگیرید، نمی‌توانید یک کاور بسازید. اگر سازه‌ها را صرفا برای اردو زدن می‌سازید، بهتر است که به شکل دستی آن‌ها را بسازید تا اینکه از گزینه ساخت سریع استفاده کنید. نباید این آیتم را هنگامی که دچار یک حمله یا کمین قرار می‌گیرید بیهوده هدر دهید.

اگر همه این انرژی را مصرف کنید، بعد از از بین رفتن دیوارتان توسط دشمن قادر نخواهید بود چیز دیگری بسازید. سعی کنید که این را به عنوان یک عادت در خود ایجاد کنید که دیوارها و رمپ‌ها را دستی بسازید. در این صورت نیازی به استفاده از گزینه ساخت سریع ندارید مگر آن‌که واقعا در تنگنا قرار بگیرید.

بازی Creative Destruction یکی از بازی‌های زیبا و جذاب در سبک بازی‌های اکشن و آنلاین است که با گرافیک فوق العاده و طراحی چشم‌نواز نظر هر گیمری را به خود جلب می‌کند. این بازی محصول استودیو بازی سازی ZuoMasterDeveloper است که برای سیستم‌های عامل اندروید به بازار عرضه شده است. این بازی زیبا و جذاب را می‌توانید از اینجا به صورت رایگان دانلود کنید.

5 نظرها

 1. با سلام
  من این بازی رو در پی سی بازی میکنیم
  ایا میشود با دوستم که گوشی داره بازی کنم
  یعنی پی سی و گوشی با هم مچ میشن؟
  لطفا سرعتر جواب بدید ممنون

 2. چگونه میشود با دوستانمان بازی کنیم؟
  لطفا درباره این موضوع توضیح بدهید

 3. من این بازی رو روی گیملوپ بازی می کنم ولی وقتی وارد بازی می شوم دیگر بازی برایم باز نمی کند وقتی دکمه ی شروع رو می زنم باز هم بازی بازنم کند مشکل از کجاست

 4. چگونه میتونم مالتی پلیر بازی کنم

 5. سلام،اول از همه ممنون از سایت خوبتون و میخواستم بپرسم که من تو‌گوشی بازی میکنم ولی میخوام دسته یه ps4 بهش وصل کنم ولی دکمه کم‌ میرم به خصوصتو چیدن اسلحه ها میشه مثل فورتنایت ps4 با L1 وR1 جا به جا بشن؟

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.