آموزش بازی CrossFire: Legends - نکات و ترفندهای از میان برداشتن حریفان

آموزش بازی CrossFire: Legends – نکات و ترفندهای از میان برداشتن حریفان

راهنمای بازی CrossFire: Legends برای افراد مبتدی

با ظهور سبک battle royale، این ژانر در بین شرکت‌هایی چون Dice در طول 12 ماه اخیر دارای یک رشد قابل توجه بوده است. بازی CrossFire: Legends به منظور ایجاد تفاوت، گذشته و حال را با یکدیگر ترکیب کرده است تا بازیکنان بتوانند هم‌زمان هم battle royale سوم شخص و هم حالت‌های اول شخص کلاسیک را تجربه کنند.

بازی CrossFire: Legends ، محصول شرکت Tencent Games ، غول بازی‌سازی است که علاوه بر اولین سری بازی CrossFire در سال 2007، بازی‌هایی چون League of Legends، نسخه موبایل بازی PUBG و Smite را ارائه کرد.

در این بازی اهداف بازیکنان بسته به این‌که چه حالتی را برای بازی انتخاب می‌کنند متفاوت است اما زمینه کلی بازی همچنان همان جمله معروف قدیمی “بکش یا کشته شو” است و هر بازیکن به دنبال برد است. 120 بازیکن در یک جهان باز که به‌آرامی در حال کوچک‌تر شدن و تبدیل شدن به یک حلقه مرگ است با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

برای افرادی که به دنبال جنگ‌های تن‌به‌تن نزدیک و شدیدتر هستند، حالت‌های PvP مناسب است که دو تیم را در یک رقابت در مقابل هم قرار می‌دهد و در آن باید بیشترین آمار کشتن یا هدف رقابت محقق شود. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید تا در این مقاله آموزشی، ترفندها و نکات ابتدایی برای زنده ماندن در بازی Crossfire را آموزش ببینید.

واحد پول داخلی بازی را بشناسید

آموزش بازی CrossFire: Legends - نکات و ترفندهای از میان برداشتن حریفان

بسیاری از بازی‌ها بر روی یک واحد پول داخلی متمرکز است و این موضوع در بازی CrossFire: Legends تفاوتی ندارد چرا که بازیکنان به دنبال طلا و الماس برای پیشرفت هستند. چهار راه اصلی برای رسیدن به منابع درون بازی، به شرح زیر است:

پیروزی در مسابقات

 این روش کارآمدترین راه برای افزایش درآمد مالی است. میزان موفقیت شما در مسابقات مقدار پاداشی که دریافت می‌کنید را تعیین می‌کنید. این روش مستقیماً بر دو راه از سه راه دیگر تاثیرگذار است.

ماموریت‌ها

ماموریت‌ها با بالا رفتن مراحل در بازی تغییر می‌کنند و طلا، الماس و مواردی مانند طرح اسلحه ارائه می‌کند. این پاداش‌ها از لحاظ تنوع بسیار عالی هستند و معمولا با انجام میزان کافی از ماموریت‌های بازی می‌توان به آن‌ها دست پیدا کرد. بهتر است که به این ماموریت‌ها مخصوصا در شروع بازی توجه کنید زیرا به شما کمک می‌کند تا زودتر ارتقاء پیدا کنید.

ارتقاء

 این یک منبع درآمد گذرا است که به سادگی از طریق انجام بازی قابل دستیابی است. عوامل دیگری مانند ماموریت‌ها و عملکرد شما در بازی سرعت پیشرفت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

پاداش روزانه

 این یک پاداش کوچک است که در قبال ورود به بازی به شما تعلق می‌گیرد. اگر پس از 5 روز متوالی این کار را انجام دهید پاداش بسیار بهتری در انتظار شما خواهد بود.

تمام واحدهای مالی را می‌توان برای خرید آیتم‌های درون بازی مانند اجزای زره، اسلحه، طرح‌های متفاوت و تقویت‌کننده XP خرج کرد. تمرکز اصلی خرج شما باید بر روی تفنگ‌ها و آیتم‌های زره باشد تا شانس شما برای بقا و پیروزی را افزایش دهد؛ هر موجودی اضافی بهتر است بر روی تقویت‌کننده‌های XP خرج شود تا زودتر بتوانید در بازی پیشرفت کنید.

هر آنچه که برای حالت Battle Royale باید بدانید

آموزش بازی CrossFire: Legends - نکات و ترفندهای از میان برداشتن حریفان

در بازی CrossFire: Legends ، این قابلیت برای بازیکنان وجود دارد که انتخاب کنند تک‌نفره، دونفره یا به صورت تیمی بازی کنند. زمانی که از ابتدا در یک تیم چهارنفره شروع به بازی می‌کنید، فضای خطای شما بیشتر است و مقداری زمان برای عادت به مکانیسم و دنیای بازی دارید. بهتر است در منطقه یکسان با هم‌تیمی‌های خود بازی را شروع کنید و برای داشتن شانس بیشتر برای پیروزی سعی کنید همواره در کنار هم باشید.

بهترین ترکیب اسلحه

به دلیل دشواری هدف‌گیری در دستگاه‌های موبایلی، در بازی CrossFire: Legends دو ترکیب اسلحه خوب وجود دارد. اولین ترکیب، ترکیب assault rifle و SMG است که هم برای مبارزه دوربرد و هم برای نبرد نزدیک مناسب است. سرعت بالای شلیک به شما اجازه می‌دهد همراه با حفظ فشار بر روی دشمن به حرکت خود ادامه دهید.

ترکیب خوب دیگر، ترکیب assault rifle و sniper rifle است که برای متوقف کردن اهدافی که خیلی تحرک ندارند مناسب است و در عین حال به دلیل سرعت شلیک بالای assault rifle در نبردهای نزدیک به کار می‌آید.

محل مناسب فرود

در بازی دونفره یا تیمی، بهترین حالت فرود با تیم است. در کنار هم بودن شدیدا شانس‌های شما برای بقا را افزایش می‌دهد. بازیکنان تک گزینه‌های بیشتری برای انتخاب محل فرود خود دارند زیرا اجباری برای بودن در کنار تیم وجود ندارد و بازیکنان برای خود بازی می‌کنند؛ در این حالت بهترین گزینه، فرود در نقطه‌ای دور از مسیر اصلی پرواز است زیرا با تعداد دشمن کمتری در زمان تامین تجهیزات روبرو خواهید شد.

نگه داشتن بازی در مرزها

مبارزات همیشه در نواحی مرکزی نقشه یا در شهرهای بزرگ‌تر به دلیل دسترسی به تجهیزات شدیدتر از سایر نقاط است. بردن بازی به سمت مرز حلقه مرگ، جهاتی که از آن‌ها ممکن است حمله صورت گیرد را کاهش می‌دهد.

پیش از حرکت به سمت مرز از کافی بودن تجهیزات خود مطمئن شوید و مهمات خود را از ساختمان‌ها تامین کنید. این بهترین راه برای قرار گرفتن بین چند نفر پایانی است اما هیجان کمتری دارد.

حالت‌های بازی چند نفره 

آموزش بازی CrossFire: Legends - نکات و ترفندهای از میان برداشتن حریفان

در حالت pvp یا چند نفره در بازی CrossFire: Legends ، مبارزه‌ای برای کشتن 50 نفر بین بازیکنان انجام می‌شود. اینجا کلید بردن، حرکت مداوم است. این کار احتمال اصابت گلوله را به شما کمتر می‌کند به علاوه اینکه به دیگران اجازه نمی‌دهد جایگاه شما را بدانند. بهترین اسلحه برای این حالت بازی، یک assault rifle است زیرا قدرت تخریب آن بالا است.

زمانی که دشمنی وارد بازی می‌شود یک نور قرمز پخش می‌کند، در این زمان آن‌ها آسیب‌پذیر نیستند بنابراین مهمات ارزشمند خود را برای شلیک به آن‌ها هدر ندهید. توجه به میزان مهمات و برداشتن اسلحه دشمن پس از کشتن تعدادی از آن‌ها از موارد مهم است.

انهدام

در حالت مهاجمین در مقابل مدافعین، بازیکنان باید تیم حریف را نابود کنند یا یک بمب را کار بگذارند یا آن‌ را خنثی کنند. هر اسلحه ویژگی‌های خاصی دارد اما برای دفاع تفنگ‌های تک‌تیرانداز عالی هستند زیرا می‌توانید با آن‌ها قسمت قابل توجهی از نقشه را پوشش دهید و از طرفی دیگر assault rifle و SMG بهترین گزینه برای حمله هستند که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تیم مدافع را شکست دهید.

در حالت حمله باید مکان‌های کاشت را به هم ریخت، یعنی باید دید دشمن در راندهای ابتدایی بیشتر کجا موضع‌گیری می‌کند و نتیجتا A یا B را انتخاب کنید. بهتر است که به عنوان یک تیم همیشه در کنار هم باشید چرا که اعضای تیم مدافع به احتمال زیاد از یکدیگر جدا می‌شوند. این باعث می‌شود که شانس شما برای برد بسیار بیشتر باشد.

یک دفاع خوب به معنی کنترل و تسلط خوب بر منطقه است؛ قطع مسیرهای اصلی برای کاشت بمب شانس دشمن برای بمب‌گذاری سریع را کاهش می‌دهد و کمک می‌کند تا زمان کم شود. اگر متوجه شدید که از جانب شما کسی حمله نمی‌کند، دشمن را دور بزنید و به هم‌تیمی‌های خود در محل دیگر بمب‌گذاری کمک کنید.

مبارزه با هوش مصنوعی

آموزش بازی CrossFire: Legends - نکات و ترفندهای از میان برداشتن حریفان

این قسمت بازی CrossFire: Legends برای مبتدیان بسیار عالی است، زیرا می‌توانند به کنترل بازی عادت کنند و اجازه می‌دهد تا درجه سختی دشمن را تعیین کنند. اگر واقع‌بینانه نگاه کنیم یک یا دو نبرد از این مبارزات شما را برای غلبه بر سایر بازیکنان آماده می‌کند. اگر بتوانید ربات‌ها را در درجه سختی دشوار شکست دهید در نبردهای  به خوبی عمل خواهید کرد. این نبردها همچنین یک فضای خوب برای آزمایش است.

مسابقات با رتبه‌بندی

این مسابقات که در مرحله 6 باز می‌شود نه تنها به شما این امکان را می‌دهد که تسلط خود را بر سایر بازیکنان نشان دهید بلکه این شانس را به شما می‌دهد تجهیزات منحصر به فردی را آزاد کنید. بهتر است که بهترین تجهیزاتی را که تا این مرحله به دست آورده‌اید را ذخیره کنید تا احتمال برد شما افزایش یابد.

در بازی CrossFire: Legends به نقطه‌ای می‌رسید که شرایط بازی برایتان تغییری نمی‌کند و رسیدن به مرحله بعدی دشوار می‌شود. در این زمان باید به فکر یک تغییر در تجهیزات باشید، سعی کنید که اسلحه‌ای که بازیکنان برتر در مسابقات استفاده میکنند را بشناسید. در نهایت به یاد داشته باشید تیم‌هایی که همکاری می‌کنند با هم پیروز می‌شوند.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.