خانه » آموزش » آموزش بازی Game of Sultans – ترفندها و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی
search-rom

آموزش آپدیت دستی نسخه اندروید هر گوشی در 4 حرکت!

1- ورود به بخش آپدیت اندروید

2- مدل دقیق گوشی خود را سرچ کنید.

3- فایل آپدیت اندروید مخصوص گوشی خود را خرید و دانلود کنید.

4- با آموزش گام به گام ذکر شده در همان صفحه اقدام به نصب فرمایید.

دانلود فایل آپدیت اندروید

آموزش بازی Game of Sultans - ترفندها و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی

آموزش بازی Game of Sultans – ترفندها و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی

نکات و ترفندهای بازی Game of Sultans

برای سازندگان بازی‌های نقش آفرینی عجیب نیست که بازیکنان را به زمان فرمانروایی پادشاهان ببرند، اما شرکت Mechanist که پیشتر بازی Dream Raiders را برای دستگاه‌های iOS منتشر کرده بود، با بازی Game of Sultans بازیکنان را به زمانی که سلاطین بر بخش‌هایی از اروپا و خاورمیانه فرمانروایی می‌کردند می‌برد.

 بازی Game of Sultans در سبک نقش آفرینی قطعا استراتژی‌های نظامی شما را هنگام شکست ارتش دشمن می‌آزماید و در آن می‌توانید قلمرو حکومت خود را گسترش دهید. همچنین می‌توانید در حالت Arena با بازیکنانی از سرتاسر دنیا رقابت کنید و با این افراد علاوه بر شکست دشمنان هوش مصنوعی خود متحد شوید یا با آنها در دنیای واقعی دوست شوید.

اگر برای اولین بار وارد این بازی شده‌اید اصلا عجیب نیست که به شدت تحت تاثیر این بازی قرار گرفته باشید. در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله نحوه مدیریت و استراتژی‌های مورد نیاز برای پیروزی در این بازی را به شما آموزش دهیم.

یادگیری اصول اولیه بازی

در مقایسه با سایر بازی‌های نقش آفرینی، بازی Game of Sultans بیشتر بر المان بازی تک نفره تمرکز می‌کند. در حالی که جنبه‌های اجتماعی‌ نیز برای بهره‌مندی در این بازی وجود دارد، آن‌ها را در آموزش‌های آتی بررسی خواهیم کرد زیرا تمرکز این آموزش بر روی کمک به شما برای دانستن مسائل کلی هنگام فرامانروایی به عنوان یک سلطان است.

یکی از اولین چیزهایی که باید در این بازی انجام دهید، هدایت لشکر برای تسلط به قلعه دشمن مجازی است. هنگام حمله به یک قلعه با امواج مختلفی از سربازان دشمن روبرو خواهید شد که شکست دادن هر کدام سخت‌تر از قبلی است.

بازی game of sultans

هر مرحله از بازی از چندین قلعه تشکیل می‌شود که قلعه آخر رویارویی بزرگ شما با جنرال دشمن، یا غول آخر آن مرحله است. قبل از شروع چنین جنگی با غول آخر، باید یک وزیر به عنوان نماینده قلمرو فرمانروایی خود انتخاب کنید (آن‌ها فرمانده‌های رده بالای ارتش هستند و آمار آن‌ها می‌تواند مستقیما احتمال برد هر مرحله را تحت تاثیر قرار دهد).

وقتی در اولین جنگ بزرگ خود شکست می‌خورید نگران نباشید زیرا وزیر شما بسیار ضعیف است. این روش آموزش بازی است تا شما را متوجه این موضوع کند که ارتقاء وزیر و بهبود آمار آن بسیار مهم است. به زودی به آن جنگ باز خواهید گشت و چون این یک جنگ آموزشی است، قطعا سربلند از آن بیرون خواهید آمد و برای بازی اصلی و مواجهه با دشمنان سرسخت‌تر آماده می‌شوید.

رسیدگی به پرداخت مالیات

جمع‌آوری منابع در بازی Game of Sultans به صورت خودکار انجام می‌شود، به این معنا که نیازی نیست هیچ سازه خاصی مانند مزرعه برای به دست آوردن غذا یا پادگان برای آموزش سربازان برای این کار بسازید. در عوض، سیستم مالیاتی به شما این امکان را می‌دهد تنها با ضربه بر روی دکمه مالیات، غلات، پول و سرباز جمع کنید.

در اولین مرحله، بیش از سه خراج برای هر دسته نمی‌توانید استفاده کنید و باید از طریق Imperial Parliament یا مجلس امپراطوری و ضربه بر روی علامت تعجب و سپس بر روی وزیری که به شما می‌گوید هنوز مالیات در دسترس هست، هر چند دقیقه یک بار به صفحه خراج بازگردید.

بازی game of sultans

یک خراج یک دقیقه زمان می‌برد تا مجددا ایجاد شود و هر چه سطح شما بالاتر رود، تعداد خراجی که یک جا می‌توانید استفاده کنید بیشتر می‌شود که به شما اجازه می‌دهد منابع خود را پر کنید. به منظور بازیابی خراج، یک Levy Seal یا مهر خراج احتیاج خواهید داشت که بعدا به آن خواهیم پرداخت.

رسیدگی به امور پادشاهی

در کنار وزیرتان که به شما مالیات را یادآوری می‌کند، زیر قسمت مجلس امپراطوری، وزیر دومی می‌بینید که که امور پادشاهی وجود دارد که باید به آن‌ها رسیدگی شود. این امور سلطنتی اصولا دوراهی‌هایی هستند که باید بین آن‌ها تصمیم بگیرید، به طور مثال از شما پرسیده خواهد شد که آیا می‌خواهید به جای کهنه سربازهای جنگ‌دیده گروه جدیدی از سربازان را آموزش دهید. اگر پاسخ شما به این امر “بله” باشد، چندین هزار سرباز به لشکر شما اضافه خواهد شد و اگر جواب “خیر” بدهید، دو نشان تجربه (که با ستاره نشان داده می‌شود) دریافت خواهید کرد که به شما برای ارتقاء سریعتر کمک خواهد کرد.

بازی Game of Sultans

 پاداش‌های متفاوتی در بازی Game of Sultans داده می‌شود که می‌تواند غلات یا پول باشد و یا Attribute Book هایی که به شما کمک می‌کنند تا وزیران خود و سایر افراد اطراف خود را ارتقاء دهید تا گوش به فرمان شما باشند. صرف نظر از نوع جایزه، اگر پاسخ منفی دهید همیشه XP اضافی دریافت می‌کنید.

در مجموع، پاسخ‌های شما به سوالات امور پادشاهی بستگی به نیازهای شما دارد. اگر بیشتر لشکر خود را در یک جنگ سخت از دست داده‌اید، قطعا به جای دریافت XP بیشتر باید به دنبال افزایش سربازان خود باشید پس باید در این شرایط به این سوال پاسخ “بله” بدهید. اگر به اندازه کافی غلات دارید می‌توانید از غذای اضافی بگذرید و با پاسخ “خیر”، XP را انتخاب کنید. مقدار آن بسیار کم است اما به مرور زمان این XP بیشتر خواهد شد. به یاد داشته باشید که امور شاهنشاهی هر 30 دقیقه یک بار ایجاد می‌شوند و اینکه تعداد این امور همراه با گذشت مراحل بشتر می‌شود.

تکمیل ماموریت‌ها

در گوشه پایین سمت چپ صفحه، ماموریت بعدی‌ که باید تکمیل کنید را مشاهده می‌کنید تا همه چیز را با سرعت کامل جلو ببرید و تکمیل هر ماموریت میزان پول، غلات و یا سربازان را افزایش می‌دهد. این ماموریت‌ها صرفا امور ساده‌ای مانند ارتقاء یک وزیر به یک سطح خاص یا تکمیل مراحل خاصی است.

این ماموریت‌ها را می‌توان در طول روند معمول بازی تکمیل کرد. یک ماموریت تکمیل شده می‌تواند کمک کند تا در زمان نیاز ارتش خود را بازسازی کنید و همچنین بسیار مفیدتر از هر چند دقیقه یک بار بازگشتن به صفحه مالیات است، البته این بدین معنی نیست که از خراج خود نباید استفاده کنید.

علاوه بر ماموریت‌های اصلی که پیشتر توضیح داده شد، ماموریت‌های روزانه‌ای نیز وجود دارند که هر کدام 10 امتیاز فعال بودن و 10 امتیاز تجربه پاداش دارد؛ طبیعتا این‌ها ماموریت‌های حساس به زمان هستند که باید در طول یک روز تکمیل شوند و زمانی که یک تعداد مشخصی ماموریت روزانه را تکمیل می‌کنید می‌توانید مقدار زیادی پاداش دریافت کنید که از طلا و Fortune Orbs (که هنگام فعالیت‌های سواری کمک می‌کند) شروع می‌شود و شامل سرباز، نشان‌های ترفیع، بسته‌های XP و غیره می‌شود.

رسیدگی به قسمت دست‌آوردها

درست در کنار نوار ماموریت‌ها در منوی پایین، یک نوار Achivements یا دست‌آوردها را مشاهده خواهید کرد که به شما اجازه دسترسی به ماموریت‌هایی را می‌دهد که محدودیت زمانی ندارند و در یک بازه زمانی قابل انجام هستند.

انجام این ماموریت‌ها به شما Gold Coupons (طلای اضافی)، Commander Seals (سرباز اضافی) یا الماس پاداش می‌دهد که واحد پول ارزشمندی در بازی است. این‌ها تنها چندی از انواع بسیار پاداشی است که شما برای انجام این ماموریت‌ها دریافت می‌کنید.

 با وجود این که تمام این‌ها در روند طبیعی بازی Game of Sultans قابل انجام است، مشاهده این که ماموریت بعدی که باید در بازی انجام دهید چیست، اصلا کار سختی نیست و می‌توانید از این طریق پاداش دریافت کنید.

ارتقاء وزیران

همان طور که پیش‌تر گفته شد ارتقاء وزیران تنها در زمان انجام ماموریت مهم نیست بلکه موفقیت شما در کمپین‌ها نیز به آن وابسته است که به این موضوع نیز اشاره کوچکی شد. شما ابتدا با 5 وزیر کار را شروع می‌کنید اما هر چه جلوتر می‌روید می‌توانید تعداد بیشتری از آن‌ها را آزاد کنید؛ همچنین می‌توانید آن‌ها را به شکل خریدهای پریمیوم نیز داشته باشید.

در بازی بازی Game of Sultans هر کدام از وزیران شما 4 دسته آمار کلی دارند که شامل آمار نظامی، تحقیقاتی، سیاسی و پرستیژ می‌شوند که همه این‌ها به نوعی در وجوه مختلف بازی دخیل هستند. وزیران آمار مختص خود یا ویژگی‌هایی را نیز دارند که در آن تخصص دارند. به عنوان مثال Piyale که اولین وزیری است که در این بازی ملاقات می‌کنید متخصص امور نظامی است، در حالی که Lala در پرستیژ تخصص دارد.

بازی Game of Sultans

با خرج طلا می‌توانید وزیران خود را ارتقاء دهید و اگر می‌خواهید سرعت را بالاتر ببرید می‌توانید بر روی گزینه Level-up 10x برای پیشرفت 10 مرحله به صورت یک جا ضربه بزنید. به یاد داشته باشید که ارتقاء یک وزیر آمار او را بهبود می‌بخشد.

با ضربه بر روی نوار پاداش‌ها برای هر یک از وزیران، می‌توانید کتاب‌هایی که با تکمیل ماموریت‌ها، دستاوردها یا جنگ‌های کمپین را مشاهده کنید و متوجه خواهید شد که این کتاب‌ها انواع متفاوتی دارند. بر اساس اندازه، کتابچه‌ها به اندازه 100 مرحله، کتاب‌ها 500 مرحله و کتاب‌های قطور 1000 مرحله یک ویژگی را بهبود می‌بخشند. کتابچه‌ها در این بین از همه معمول‌تر هستند و کتاب‌های قطور به دلیل امتیاز بالایی که دارند کمیاب‌ترین‌ها هستند.

در حالی که شما بسیاری از اوقات با کتاب‌های منحصر به فرد برای ارتقاء یک آمار خاص روبرو می‌شوید (کتابچه‌های نظامی، سیاسی و…)، بیشتر با کتاب، کتابچه و کتاب‌های قطور ویژگی عمومی که بنفش هستند روبرو خواهید شد که ویژگی‌ که وزیر در آن تخصص دارد را ارتقاء می‌دهد. بر روی گزینه “i” جهت مشاهده زندگی‌نامه و تخصص او ضربه بزنید.

ارتقای همواره وزرا و اطمینان از داشتن یک لشکر کامل قبل از پیکار

البته این بیشتر به این معنی است که از پیشرفت ارتش خود مطمئن شوید. قطعا دوست ندارید زمانی که قدرت حمله شما کمتر از دشمن است، یا با تعداد کمی سرباز شروع به جنگ کنید. شاید از پس دو موج اول برآیید اما قبل از پایان سومی احتمالا صفوف ارتش شما خالی شده‌اند و این دقیقا همان چیزی است که نباید در بازی Game of Sultans اتفاق بیافتد.

مسلما شما رقابت را از همان جایی که سری آخر از بازی دست کشیدید شروع خواهید کرد، پس اگر در جنگی شکست بخورید، لزومی ندارد که قلعه را از ابتدا دوباره بسازید. اما همچنان برای بازگشت به حالت عادی، پس از جنگ باید تلاش کرد، پس به هر شکلی که می‌توانید خود را آماده کنید، وزیرانتان را ارتقاء دهید و در سطح بالا نگه دارید و ارتش خود را با قدرت کامل به جنگ بفرستید.

بررسی قواعد هر مرحله از رقابت

این چیزی است که بازی Game of Sultans به شما پیشنهاد می‌کند، پس همواره قوانین هر مرحله و جنگ‌ها با غول آخر را بررسی کنید؛ این‌ها علاوه بر تمام اطلاعات مهم درباره مبارزه با غول آخر، اطلاعاتی درباره جوایز قسمت‌های مختلف مرحله نیز در اختیار می‌گذارد.

اگر از این قوانین آگاه نباشید ممکن است بخشی از جوایز مفید را از دست دهید که شامل Attribute Books و Scroll Cases می‌شود ولی محدود به آن‌ها نیست. این قوانین تقریبا همیشه مشابه هستند ولی ارزش دارد که آن‌ها را بخوانیم.

به عنوان یک نکته اضافی، گاهی ممکن است فقط جایزه خاص که در بین پاداش‌های تکمیل یک قسمت است را نبرید. بعضی اوقات ممکن است منابع اساسی‌تر مانند طلا یا XP به دست آورید، پس سعی کنید که هنگام انجام مراحل مختلف انتظارات منطقی داشته باشید.

به دست آوردن پاداش بیشتر از طریق قهوه!

بر روی ساختمان پیش‌گویی ضربه بزنید و بازی شما را نزد پیش‌گویی میبرد تا بنشینید و با او “قهوه” بنوشید. این به نوعی آینده شما است که به صورت رمزی بیان می‌شود، اما در چارچوب بازی به این معنی که شما قرار است پاداش دریافت کنید که می‌تواند شامل موارد مختلفی باشد. این یک قابلیت است که فقط روزی یک بار می‌توانید استفاده کنید؛ هیچ‌گاه این شانس را از دست ندهید که “بخت” شما برای دریافت جوایز خوانده شود.

اتصال حساب‌های کاربری رسانه‌های جمعی به بازی

گزینه “Binding” در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی به شما اجازه می‌دهد تا بازی را به شبکه‌های اجتماعی خود متصل کنید. به این ترتیب نه تنها می‌توانید با دستگاه‌های دیگر به بازی خود سر بزنید بلکه مقدار زیادی پاداش خواهد گرفت که با 100 الماس شروع می‌شود. این مقدار زیادی از واحد پول پریمیوم است و در ادامه بازی خیلی به شما کمک خواهد کرد.

شرکت در رویدادهای تقویتی

در منوی بالا سمت راست، نوار Fortify یا تقویتی را خواهید دیدکه همیشه آن طور که از اسمش بر می‌آید نیست؛ اینجا جایی نیست که به معنای واقعب کلمه بتوانید دیوارهای قلمرو فرمانروایی خود را تقویت کنید، بلکه جایی است که می‌توانید با بازیکنان انسانی دیگر هنگام خرید با طلا یا الماس‌های خود رقابت کنید به شکلی که هر خرید برای شما علاوه بر امتیاز با پاداش‌هایی شامل منابع معمول، Attribute Books، badge shard و غیره همراه خواهد بود. کیفیت جوایز با کسب امتیازات بیشتر بهتر خواهد شد. این جوایز در صندوق‌های دربسته قرار دارند که می‌توانید با ضربه بر روی نوار Backpack و بر روی صندوق‌ها آن‌ها را باز کنید. مراقب باشید که بیش از حد هزینه نکنید.

بازی Game of Sultans با کسب امتیاز 4.1 از 5 و با بیش از یک میلیون دانلود در گوگل پلی به یکی از بازی‌های محبوب در سبک استراتژیک تبدیل شده است. کاربران سیستم عامل اندروید بالاتر از 4.0.3 می‌توانند این بازی زیبا و جذاب را از گوگل پلی دانلود کنند.

همینطور بررسی کنید

آموزش بازی The Walking Dead: Our World – نحوه ارتقا اسلحه ها و هیروها

آموزش بازی The Walking Dead: Our World – نحوه ارتقا اسلحه ها و هیروها

آموزش ترفندها و نکات بازی The Walking Dead: Our World با توجه به اینکه در بازی …

یک نظر

  1. چگونه زن بگیریم ؟

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *