معرفی و دانلود بازی شبیه ساز Train: Railway Builder & Conductor Game 3.21

Train: Railway Builder & Conductor Game از بازی های جالب اندرویدی در سبک شبیه ساز  و مدیریتی می باشد که در آن شما وظیفه دارید که لوکومتیوها را به درستی بر روی ریل ها هدایت نمایید و از برخورد آن ها با یکدیگر جلوگیری نمایید ، این بازی با دارا بودن عناصر مختلفی از یک بازی مدیریتی انواع چالش های مختلفی را برای بازیکنان بوجود می آورد.

Train: Railway Builder & Conductor Game
Train: Railway Builder & Conductor Game

در این بازی شبیه ساز بایستی تمرکز و محاسبات دقیقی داشته باشید زیرا با کوچکترین اشتباه شما لوکوموتیوها با یکدیگر برخورد خواهند کرد. در ابتدای کار و یا بعبارت بهتر در مراحل ابتدایی بازی شما چالش زیادی را پیش رو نخواهید داشت ولی با پیشرفت در بازی و گسترده تر شدن شبکه های راه آهن با چالش های بیشتری روبرو خواهید شد و مدیریت ریل ها برای شما مشکل تر خواهد شد. برای پیروز شدن و پشت سر گذاشتن مراحل بایستی به درآمد معینی برسید.

Train: Railway Builder & Conductor Game
Train: Railway Builder & Conductor Game

بازی از لحاظ گرافیکی دارای طراحی مینیمالی می باشد که سازندگان به خوبی توانسته اند آن را با موسیقی و جلوه های صوتی بازی همگام نمایند و بازی را برای شما جذاب تر از قبل نمایند. البته این بازی تنها مختص به مدیریت ریل ها نمی باشد بلکه پس از پشت سر گذاشتن 25 سطح می توانید ریل های اختصاصی نیز برای خود بسازید و مراحلی را با محوریت تعیین محل ورود لوکوموتیو ، محل پیاده شدن مسافرها و طراحی شبکه ره آهن طراحی نمایید. پس از طراحی مراحل می توانید به انجام آن ها نیز بپردازید و یا اینکه برای سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید و آن ها را با چالش های مختلفی روبرو کنید.

ویژگی های بازی Train

بازی Train می تواند با یک طراحی ساده توانایی مدیریتی شما را با خود به چالش بکشد. یک بازی برای اینکه شما را سرگرم کند و یا اینکه شما را به چالش بکشد و به تفکر وادار کند حتما نبایست پیچیده و تجملی باشد. کافی است که یک ایده خوب پشت آن باشد و سپس به درستی پرورش پیدا کند. این بازی نیز دقیقا از چنین قاعده ای پیروی کرده است .شما در این بازی با ریل های درهم پیچیده قطار و واگن هایی که می خواهند به مقصد خود برسند درگیر هستید. باید تلاش کنید بدون هیچ برخورد و درگیری این واگن ها را به مقصد خود برسانید. این بازی که از محصولات استودیو بازی سازی htmGames تاکنون بیش از ۱۰۰هزار بار دانلود شده است و توانسته است امتیاز ۴از ۵ را از دیدگاه مخاطبان خود به دست بیاورد. از ویژگی ها و تغییرات اخیر بازی می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

ویژگی های بازی Train
ویژگی های بازی Train
  • نقشه ریل ها: چالش های شما در طول بازی به شکل عمده ای بر اساس نقشه های ریل های قطار آماده سازی شده است. این نقشه ها با پیچیدگی ها و موانع مختلفی همراه هستند که در هر مرحله با توجه به روند تصاعدی مدام سخت و دشوار تر می شوند. در نسخه جدید این بازی شما شاهد دگرگونی کامل نقشه ها هستید و نمونه های کاملا جدیدی از مرحله یک تا پایان بازی جایگزین شده است علاوه بر نوسازی کامل نقشه ها شما شاهد گزینه هایی هستید که به تازگی به راهنمای نقشه اضافه شده اند. این آیتم های جدید روند حل مسائل را پیچیده تر کرده اند اما اگر شما به خوبی با آن ها آشنا شوید می توانید از قابلیت های آن ها برای حل ساده تر مسائل و راه گشایی در نقشه ها استفاده کنید. درواقع نسخه جدید نقشه ها بیشتر از اینکه شامل پیچیدگی ها و خطوط ریلی درهم و برهم باشد٬ شامل کد های مخفی است که تنها افراد با دقت متوجه آن ها می شوند.
  • طراحی قطار ها و واگن ها: هدف بازی Train عبور و مرور بدون مشکل قطار ها است بدون اینکه تداخلی میان آن ها پیش بیاید و یا تصادفی صورت بگیرد. در نسخه های پیشین تنها چند واگن معمولی با طراحی بسیار ساده در طول بازی قابل مشاهده بودند اما شما در نسخه جدید شاهد واگن هایی هستید که علاوه بر تمایز در رنگ ها٬ طراحی های جزئی تری نیز دارند و تفاوت کاربری آن ها نیز مشخص است. اگر دقت کنید می توانید قطار های مسافربری٬ بار کشی و… را از یکدیگر تمیز دهید. چنین آیتمی باعث شده است تا فضای بازی جذاب تر و جالب توجه تر از سابق به نظر برسد.
  • گیم پلی :روند بازی بسیار ساده است و کنترل گر های چندانی در فضای بازی مشاهده نمی شود با این وجود شما در نسخه جدید شاهد افزایش سرعت بازی هستید. شما می توانید تغییرات به مراتب جزئی تری را اعمال کنید و از همه مهم تر کنترل بیشتری به فضای بازی دارید چرا که قابلیت های زوم و حرکت نقشه در نسخه جدید به مراتب با کیفیت تر از گذشته در دسترس است.
  • منابع: شما در طول بازی Train به دو منبع به شکل کلی دسترسی دارید. یکی منبع زمان است که در ابتدای هرمرحله به شکل پیش فرض تامین می شود و شما باید چالش را در مدت معین شده به اتمام برسانید. منبع دیگر درآمد شما است که با صرفه جویی کردن در زمان و گذشتن از مرحله به حجم آن افزوده می شود. شما می توانید به واسطه این درآمد راهنمایی برای حل چالش های بگیرید و یا اینکه واگن های قطار اختصاصی خود را در بازی جای بدهید.

تصاویر بازی Train: Railway Builder & Conductor Game :

ویدئو گیم پلی

دانلود بازی Train: Railway Builder & Conductor Game :

دانلود مستقیم فایل نصبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.