آموزش بازی Asphalt 9 - نحوه ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح ممکن در بازی

آموزش بازی Asphalt 9 – نحوه ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح ممکن در بازی

چگونه هر ماشین را در بازی Asphalt 9 به بالاترین سطح ممکن برسانیم

گرچه برای داشتن همان ماشین‌هایی که می‌خواهید باید میزان زیادی شانس داشته باشید، اما بازی در بازی Asphalt 9 : Legends از یک سیستم بسیار سرراست برای باز کردن ماشین‌ها و ارتقاءشان استفاده می‌شود. کافی است به اندازه کافی blueprint جمع کنید و هر ماشینی که مد نظرتان است را آزاد کنید، و زمانی که وارد گاراژ شما شد، می‌توانید از اعتبار مالی که در مسابقات به دست آوردید هزینه کنید و سرعت، شتاب، هندلینگ و نیترو را ارتقاء دهید.

 آنچه شاید برای مبتدیان این بازی گیج‌کننده باشد، چگونگی رساندن هر ماشین به بالاترین سطح خود است و بیشترین سرعتی که می‌توان به آن دست پیدا کرد. این یک موضوع بسیار مهم است، زیرا بسیاری از ماشین‌ها، به ویژه آن‌هایی که در قسمت کمیاب 5 یا 6 ستاره هستند، می‌توانند از آنچه ابتدا می‌خرید بسیار بهتر شوند و حتی به ماشین‌های از کلاس بالاتر خود غلبه کنند. در Asphalt 9 ، ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح و سرعت همیشه یک فرآیند سه مرحله‌ای است، هرچند که هر چه ماشین بهتر باشد، زمان و تلاش بیش‌تری در هر مرحله لازم است. این فرآیند را با توضیح آسان‌ترین مرحله شروع می‌کنیم. بنابراین در ادامه همراه وبسیات اندرویدزوم باشید.

جمع‌آوری Blueprint برای افزایش ستاره‌های ماشین

کلاس هر ماشین به طور خلاصه می‌تواند به شما بگوید این ماشین در برابر ماشین‌های دیگر چه وضعیتی خواهد داشت، اما تعداد ستاره‌های یک ماشین شاخص، از میزان کمیابی آن و همچنین میزان پتانسیل آن برای بهتر شدن از وضعیت ابتدایی خود است. هر ماشین حداقل سه ستاره دارد، اما بعضی نیز دارای 6 ستاره هستند.

به بیان ساده‌تر، آزاد کردن یک ماشین تنها ستاره اول آن را فعال می‌کند. برای باز کردن ستاره‌های بعدی باید برای به دست آوردن blueprint ها ادامه دهید و هر بار که این کار را انجام می‌دهید، سطح ماشین را بهبود بخشید. زمانی که تمام ستاره‌ها فعال شد، می‌توانید بالاترین درجه و مرتبه ماشین را مشاهده کنید.

به طور مشخص در Asphalt 9 ، آن چه برای به کامل کردن ستاره‌ها باید انجام دهید، ماشین به ماشین متفاوت است. به عنوان یک اصل کلی پیشنهاد می‌شود هر چقدر می‌توانید رویدادها یا event های بازی را بازی کنید، زیرا به نظر می‌رسد این‌ها بهترین روش برای به دست آوردن blueprint در بازی باشند. به جز تعداد انگشت‌شماری از ماشین‌ها که blueprint هایشان در فصول حالت Career قرار دارد، blueprint سایر ماشین‌ها را می‌توانید با انجام این رویدادها به دست آورید.

خرج اعتبار برای ماکسیمم کردن هر چهار ویژگی

این کار در Asphalt 9 یک فرآیند مداوم است زیرا هر بار که شما درجه ستاره‌های ماشین را افزایش می‌دهید، می‌توانید امکاناتی برای هر یک از چهار ویژگی آن خریداری کنید. این کار باعث افزایش هر کدام از این ویژگی‌ها به یک میزان می‌شود تا زمانی که به ستاره بعدی دست پیدا کنید. از آنجا که هر ارتقاء میزان بیشتری اعتبار نسبت به قبل نیاز دارد، این کار ممکن است برای ماشین‌های خیلی کمیاب بسیار هزینه‌بر باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که باید کم کم به ماکسیمم و نهایی کردن درجه ماشین نزدیک شد.

استفاده از بیش‌ترین تعداد Import Part در هر چهار ویژگی

احتمالا این موضوع را از قلم انداخته باشید. هر ماشین در بازی Asphalt 9 می‌تواند با Import Part هایی تجهیز شود تا میزان سرعت، شتاب، کنترل یا نیترو افزایش یابد. این تجهیزات از طرق مختلف مانند پک‌های پاداش در رویدادها یا فصول چند نفره یا از طریق پک‌هایی که در فروشگاه باز می‌شوند قابل دستیابی هستند. برخی از import part ها را می‌توان از طریق حالت Career نیز به دست آورد.

اضافه کردن import part ها برای بهبود یک ویژگی مهم است، این را نیز در نظر داشته باشید که هر بار تجهیز ماشین به این امکانات هزینه دارد. این طرح کلی بازی را دنبال کنید و بدین ترتیب خواهید توانست هر ماشینی در بازی را به بالاترین سطح خود برسانید. برای مشاهده سایر آموزش‌ها در ارتباط با بازی آسفالت 9 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

یک نظر

  1. جواد حاجی اسفندیاری

    کلمه shockwaves در این بازی به چه معنی است

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.