گوشی OnePlus 7 به احتمال زیاد اولین گوشی هوشمند با فناوری 5G خواهد بود

گوشی OnePlus 7 به احتمال زیاد اولین گوشی هوشمند با فناوری 5G خواهد بود

عرضه گوشی OnePlus 7 با پشتیبانی از فنّاوری 5G در نیمه اول سال 2019

گوشی OnePlus 6T در آبان 97 منتشر شد و در حال حاضر اطلاعاتی در مورد جزئیات جانشین این گوشی نیز در دسترس است. یکی از بنیان‌گذاران شرکت OnePlus، تایید کرده است که این شرکت در سال آتی گوشی هوشمند پرچم‌داری با فناوری 5G منتشر خواهد کرد. او همچنین اضافه کرد که این گوشی از اولین گوشی‌های هوشمند خواهد بود که از این فناوری پشتیبانی می‌کند. وارث گوشی 6T به احتمال فراوان OnePlus 7 نام خواهد داشت و در حال حاضر به آن می‌پردازیم. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، گوشی OnePlus 7 اگر اولین نباشد، از پیشگامان ارائه فناوری 5G خواهد بود. این مدیر همچنین اشاره کرد که تیم او ماه اوت در سن دیگو تست‌هایی را برای 5G در مرکز Qualcomm اجرا کردند. اگر برنامه انتشار گوشی‌های هوشمند شرکت OnePlus به درستی پیش رود، احتمالا در نیمه اول سال 2019 شاهد انتشار گوشی هوشمند OnePlus 7 با قابلیت 5G خواهیم بود.

پیش‌تر، رئیس Qualcomm، در لفافه به این موضوع اشاره کرد که اولین دستگاه دارای قابلیت مودم 5G از اسنپ دراگون جدید، X50، بهره می‌برد و در نیمه اول سال آتی در دسترس خواهد بود. از این مطلب می‌توان تا حدی تخمین زد که این دستگاه چه زمانی در دسترس خواهد بود. در حال حاضر، جزئیات در مورد گوشی اندک است. در واقع، قابلیت 5G در این گوشی هوشمند جزء معدود مواردی است که واقعا می‌دانیم. جدا از این، گوشی OnePlus 7 احتمالا یک تغییر اساسی در طراحی خواهد داشت. با بررسی چرخه طراحی OnePlus می‌توان نتیجه‌گیری کرد که این شرکت یک طراحی جدید برای گوشی OnePlus 7 در نظر می‌گیرد.

به هر حال، شاید گوشی OnePlus 7 موضوعی باشد که بعدا باید به آن پرداخته شود. آخرین اخبار از این شرکت در مورد تغییر تاریخ انتشار گوشی OnePlus 6T از 30 اکتبر به 29 اکتبر است. این تغییر تاریخ به دلیل هم‌زمانی با رویداد بزرگ iPad Pro و Mac شرکت اپل در 30 اکتبر بود. بنابراین برای جلوگیری از این موضوع که انتشار OnePlus 6T  تحت‌الشعاع رویداد اپل قرار گیرد، این شرکت تاریخ را به یک روز زودتر تغییر داد. گوشی OnePlus 6T  بر پایه گوشی OnePlus 6 طراحی شده است. اما، این گوشی جدید دارای حسگر اثر انگشت درون صفحه‌نمایش و یک ناچ کوچک است. به تازگی نیز عکسی از حالت عکاسی در شب این گوشی منتشر شده است.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.