Assassin’s Creed Rebellion

آموزش نکات و ترفندهای اولیه بازی Assassin’s Creed Rebellion

آموزش بازی Assassin’s Creed Rebellion

شرکت یوبی سافت به تازگی یکی دیگر از نسخه‌های بازی اساسین کرید را منتشر کرد. اما این بار این نسخه برای گوشی‌های هوشمند عرضه شده است. بازی Assassin’s Creed Rebellion به شما امکان کنترل ایزیو را داده و باید به او کمک کنید تا با شوالیه‌های معابد مبارزه کند. در این بازی بیش از 40 هیرو قرار دارد که با تعلیم آن‌ها باید به پیروزی برسید. به سختی می‌توان گفت که بازی Assassin’s Creed Rebellion بد کار شده باشد. بنابراین اگر این بازی را دانلود کرده‌اید پس بهتر است که موارد زیر را در هنگام بازی کردن آن به یاد داشته باشید. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید تا آموزش این بازی را در این مقاله ارائه دهیم.

هم تیمی‌هایتان را بشناسید

اولین هم‌تیمی‌هایی که در مراحل ابتدایی باز می‌کنید، مهارت‌های مختلفی دارند. ایزیو یک قاتل بوده و بنابراین در پارکور و ازبین بردن دشمنان ماهر است. شخصیت‌های دیگری که باز می‌کنید بسته به موقعیت توانایی‌های مختلفی دارند. به طور مثال، ممکن است در جلوی دری بیش از دو محافظ وجود داشته باشد، برای این موقعیت باید از کسی کمک بگیرید که DPS (میزان صدمه در ثانیه) بالاتری نسبت به یک قاتل داشته باشد.

به مراحل بازی توجه کنید

یکی از زیبایی‌های بازی Assassin’s Creed Rebellion این است که در گیم پلی آن المان‌های استراتژی قرار داده شده است. این بدین معنی است که اگر برای هر اتاق افراد مناسبی انتخاب کنید برنده خواهید بود. پیش از اینکه ماموریت آغاز شود، می‌توانید ماموریت را مرور کنید تا ببینید که چه کسی برای آن مناسب است. اصولا، باید برای هر مرحله توازن را بین مخفی کاری و آسیب رساندن به دشمنان رعایت کنید. اما در برخی از مراحل نیاز دارید که تاکید بیشتری بر روی مخفی کاری کنید.

نگاهی رو به جلو داشته باشید

معمولا، در بازی‌های ویدئویی داشتن نیم نگاهی به مراحل جلوتر کمی حس تقلب ایجاد می‌کند اما در بازی Assassin’s Creed Rebellion این بخش جزئی از بازی است. این بدین دلیل است که هر مرحله چندین اتاق و مراحل مختلف دارد. بنابراین، تخمین میزان گزینه‌های موجود می‌تواند شما را درون بازی جلو بیاندازد. اکثر مراحل، صندوقچه‌های جایزه دارند یا می‌توانید با جستجو محیط اطراف به جوایزی دست یابید.

نگاه رو به جلو مخصوصا در زمانی که به در زردی برخورد می‌کنید حائز اهمیت است زیرا در این موقعیت به شما میزان احتمال و شانس کاراکتری که انتخاب کردید تا اتاق را بگردد نشان می‌دهد. این بدین معنی است که اگر در اتاقی پر از پارکور است، یک کاراکتر با DPS قوی در جستجو اتاق به مشکل بر می‌خورد. به جای آن باید از یک قاتل استفاده کنید.

این یک بازی شانسی است

اگرجه درصدها معمولا نشان می‌دهند که موارد به چه صورت انجام می‌شوند، اما هیچ وقت تا کلیک نکنید متوجه آن نخواهید شد. اکثر اوقات، صندوقچه‌ها درصد پایینی دارند اما زمانی که از یک قاتل یا اساسین برای باز کردن آن‌ها استفاده کنید معمولا درصدشان بالاتر می‌رود. البته زمانی که صندوقچه‌ای درصد بالایی دارد از کاراکتر DPS استفاده کنید، چیزی اتفاق نمی‌افتد. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که بازی Assassin’s Creed Rebellion تا حدی به شانس نیز بستگی دارد.

برای به دست آوردن پول، پول خرج کنید

به محض به پایان رساندن بخش آموزشی بازی، به احتمال زیاد اعتبار Helix به اندازه کافی داشته باشید تا بتوانید 10 جعبه DNA را باز کنید. اعتبارهای Helix در طول بازی بسیار کاربردی هستند اما نگران خرج کردن آن‌ها برای منابع یا تکه‌های DNA نباشید. برای این صندوقچه‌ها اعتبار خود را ذخیره کنید و سپس شانس خود را امتحان کنید.

ارتقا دهید، تکمیل و مجهز کنید

بازی Assassin’s Creed Rebellion نیز همانند سایر بازی‌ها بر روی ساختن تیم، ارتقا و مجهز کردن متمرکز شده است. البته بدیهی است که برای پیشرفت در بازی باید تیم خود را آموزش داده و آن‌ها را ارتقا دهید. اصولا، بازی‌هایی شبیه این بازی در طول زمان باز کردن یک هیرو جدید را برای کاربر مشکل می‌کنند. به جای آن، گزینه آموزش و ارتقا را پیش پای آن‌ها قرار می‌دهند.

البته بازی Assassin’s Creed Rebellion بر خلاف روال معمول، اجازه دسترسی راحت به هیروها را می‌دهد اما ارتقای آن‌ها زمان بیشتری می‌برد. از اینرو بهتر است که در زمانی که کاراکترهای دیگر در حال ارتقا هستند کاراکترهای دیگری را آزاد کنید. هرچه کاراکتری که آزاد می‌کنید، کمیاب‌تر باشد ارتقای آن به مراتب سخت‌تر است.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.