mate 20 pro

به روز رسانی جدید Mate 20 pro باعث بهبود کیفیت تصاویر در این دستگاه می شود

با اینکه Huawei Mate 20 Pro ماه پیش یک بسته به روز رسانی را دریافت کرده بود اما کمپانی چینی تصمیم به اتمام سال میلادی فقط با یک به روز رسانی ندارد و این دستگاه به دنباله به روز رسانی ماه قبل خود حالا نیز درحال دریافت به روز رسانی است. برای اطلاع از جزئیات این بسته در ادامه این مطلب با اندروید زوم همراه باشید.

 

به روز رسانی جدید به عنوان یک فایل 523 مگابایتی برای دانلود قرار خواهد گرفت و پس از به روز رسانی، دستگاه شما مجهز به EMUI نسخه 9.0.0.142 شده و از پچ امنیتی نوامبر 2018 بهره مند خواهد شد.

این به روز رسانی کیفیت دوربین و همچنین کیفیت تصاویر Mate 20 pro را افزایش می دهد،باعث بهینه سازی عملکرد Face Unlock می شود و همچنین موقیت بهتری را در Google Maps در هنگام عملکرد بهینه مکانیابی فراهم می آورد. اما در آخر این به روز رسانی در میت 20 پرو با یک برطرف کردن باگ نیز همراه شده است که به عدم نمایش نشان اعلان برای Google Messages مربوط می شود.

مطابق معمول این به روز رسانی به صورت مرحله به مرحله انجام می گیرد. بنابراین اگر Mate 20 pro شما هنوز وجود به روز رسانی را به شما اعلان نکرده است نگران نباشید زیرا این اتفاق طی چند روز آینده رخ خواهد داد.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.