آموزش نکات پایه و اولیه بازی Command and Conquer: Rivals

آموزش نکات پایه و اولیه بازی Command and Conquer: Rivals

نکات اولیه بازی Command and Conquer: Rivals

بازی Command and Conquer: Rivals تماماً در رابطه با مواجه با حریف و از بین بردن پایگاه نظامی آن است. در این بازی می‌توانید از سلاح اتمی برای از بین بردن تاسیسات دشمن استفاده کنید. بردن در این بازی نیازمند دانستن چند نکته استراتژیک است. بنابراین در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید تا در این مقاله آموزشی نکات اولیه و پایه برای ازبین بردن حریفتان را آموزش دهیم. همچنین برای مشاهده سایر آموزش‌ها در رابطه با بازی‌های اندروید می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

به هدف دقت کنید

ممکن است که بگویید که همه در ابتدا به هدفشان فکر می‌کنند، اما منظور از این جمله این است که مناطق اصلی درون نقشه را همواره کنترل کنید. اگر حریفتان کنترل مناطق نزدیک به سلاح اتمی را در دست بگیرد یا اینکه تعداد مناطقی که تحت کنترل دارد از شما بیشتر باشد، قطعاً به دردسر خواهید افتاد. بنابراین برای جلوگیری از این حالت سعی کنید یک واحد را همواره نزدیک به منطقه سلاح اتمی نگه دارید و همواره واحدهای خود را به سمت مرکز نقشه هدایت کنید. در این حالت اگر نیاز به پشتیبانی داشته باشید نیروهای کمکی به راحتی و به سرعت به کمکتان خواهند آمد.

Tiberium همه چیز است

در بازی Command and Conquer: Rivals اگر در محیط بازی کریستال‌های سبز رنگی را مشاهده کردید که از زمین بیرون زده‌اند، حتما آن نقطه را حفاری کنید. اگر حریفتان زودتر اینکار را انجام دهد می‌تواند نیروهایش را با سرعت بیشتری قدرت ببخشد. لازم به ذکر است که ماشین‌های حفاری در مقابل حلمه‌های دشمن تقریبا مقاوم هستند، از اینرو محافظت کمتری نیاز دارند.

نقاط محاصره و دور زدن

برخی از بازیکنان در بازی‌های استراتژیک، حریف را دور می‌زنند یا اینکه نقاطی را برای محاصره دشمن پیدا می‌کنند. در بازی Command and Conquer چنین تاکتیکی جوابگو است و استفاده از آن‌ها سبب بردن بازی می‌شود. در صورتی که دشمن با واحدهای زیادی به سمت شما حمله می‌کند و شما آماده دفاع نیستید، باید از برخی از واحدهای خود استفاده کنید تا برایتان زمان بخرند تا بتوانید حریف را محاصره کنید. یادتان باشد که دور زدن دشمن نیز کار چندان راحتی نیست و نیاز به زمان بیشتری دارد و همچینی باید از مسیرهای مختلفی استفاده کنید تا بتوانید محافظان دشمن را از بین ببرید.

حواستان به تایمر موشک‌ها باشد

شارژ کردن موشک‌ها در Command and Conquer تقریباً مانند واقعیت طراحی شده است. بدین صورت که اگر شما 99٪ از موشک‌های خود را پرتاب کرده باشید و پس از آن کنترل پدال ها را از دست بدهید، خیلی نباید صبر کنید تا بمب اتم به میسرتان برسد. اگر کنترل یکبار عوض شود تایمرها ریست نمی‌شوند. بنابراین در پایان فرآیندهای شارژ موشک کمین نکنید. زیرا این زمانی است که حریفتان سربازانش را به سمت شما فرستاده تا کنترل را از شما بدزدند.

حواستان به نیروهایتان باشد

هر بازی استراتژیکی، چندین واحد و نیروی مختلف دارد که در مقابل هم قوی یا ضعیف هستند. در بازی Command and Conquer نیز شما سربازان پیاده، نیروهای هوایی و زمینی دارید که از شما حمایت می‌کنند. بنابراین حواستان باشد که کدامیک بر دیگری برتری دارد.

از این طریق متوجه خواهید شد که در نبرد دست بالاتر را دارید یا خیر. این کار با ظاهر شدن آیکون سبز رنگی در هنگامی که نیروهایتان را برای حمله به کسی انتخاب می‌کنید، به شما اطلاع داده می‌شود. حواستان باشد که این بازی تقریبا واقعی ساخته شده است و فرستادن سرباز برای مقابله با هواپیما چیزی جز از دست دادن نیروهایتان ندارد.

شجاع باشید

اگر بازی Command and Conquer اولین بازی استراتژیکتان است باید گفت که گزینه‌ خوبی را انتخاب کرده‌اید. بازی در تمامی مراحل مفرح بوده و در عین حال سخت نیز است. بنابراین برای اینکه مسابقات را ببرید نیاز دارید که شجاع نیز باشید. البته این بدین معنی نیست که بدون فکر عمل کنید.

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *