به تازگی شرکت ال جی طرح جدیدی برای هدست VR به ثبت رسانده است

به تازگی شرکت ال جی طرح جدیدی برای هدست VR به ثبت رسانده است

به تازگی شرکت ال جی طرحی را ثبت کرده است که روش جدید برای تعامل با واقعیت مجازی را توصیف می‌کند. هدست‌های طراحی شده توسط این شرکت دارای شش دوربین بوده که بازخوردهای لمسی هدست را بالاتر می‌برند. دوربین‌های کار گذاشته شده در این هدست VR به صورت جفت در جلو هدست قرار گرفته و حرکات دست کاربر را دنبال می‌کنند. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

استفاده از سه جفت دوربین کمک می‌کند تا هدست موقعیت، اندازه و زاویه‌ای که دست کاربر در فضا تکان می‌خورد را به دقت ردیابی شود. این کار به کاربر کمک می‌کند که خود با استفاده از دستش اشیاء را بلند کرده یا بردارد تا اینکه از کنترلر‌های مخصوص اینکار را انجام دهد. دوربین‌های دوتایی در این هدست VR اغلب برای اجرا و ردیابی اشیاء در محیط‌های سه بعدی استفاده می‌شوند. این دوربین‌های سه بعدی در دوربین‌های پلی استیشن 4 نیز استفاده شده‌اند. در ادامه این طرح را مشاهده می‌کنید.

در بالای هر کدام از جفت دوربین‌ها نیز مدول بازخورد لمسی قرار گرفته شده است. این مدول به خوبی به این هدست VR کمک کرده تا بازخوردهای فیزیکی که از طرف کاربر صادر می‌شوند را ردیابی کند. البته باید توجه داشت با وجود اینکه شرکت ال جی این طرح را به ثبت رسانده است دلیلی بر توسعه این هدست توسط این شرکت نیست. پیش از این نیز، ال جی طرح موبایلی با 16 دوربین را به ثبت رسانده است و به نظر می‌رسد که این شرکت کره‌ای گامی بلند در راستای توسعه تکنلوژی‌ برداشته است.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.