pubg mobile پابجی موبایل

نکات اولیه و پایه در مورد نقشه جدید بازی PUBG Mobile با نام Vikendi

نکات نقشه Vikendi در بازی PUBG Mobile

با فرارسیدن فصل زمستان و نزدیکی کریسمس بازی PUBG Mobile نیز با معرفی نقشه‌ای جدید به نام Vikendi در بازی به استقبال فصل زمستان و سال نو رفته است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با این نقشه آشنا کنیم و نکاتی را که در برنده شدن شما درون بازی تاثیرگذار است را با شما مطرح کنیم. شما همچنین می‌توانید برای مشاهده سایر آموزش‌ها در مورد بازی پابجی به این لینک مراجعه کنید. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

بهترین مکان فرود در نقشه کجاست؟

اگر با بازی پابجی موبایل آشنا باشید می‌دانید که هر کدام از این نقشه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و برای هر کدام باید استراتژی فرود مجزایی داشته باشید. حال می‌خواهد در مورد احتمال فرود آیتم‌ها باشد یا فرود آمدن در مرکز نبرد و نقشه Vikedni نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این نقشه مکان‌های زیادی وجود دارند که چندان آیتم دندانگیری برای شما به ارمغان نخواهند آورد. البته اگر به دنبال آیتم‌های افزایش جان باشید مشکلی وجود ندارد اما در مورد سلاح در این مناطق چندان شانس با شما یار نخواهد بود. اگر به دنبال اسلحه هستید از کارخانه سیمان فاصله بگیرید.

مکان‌های مناسب برای فرود آمدن در نقشه Vikendi شامل Goroka، Cosmodrome، Volnova و Hot Springs است. این مناطق آیتم‌های بهترین نسبت به کارخانه سیمان دارند، بنابراین سعی کنید در این مکان‌ها فرود آیید و آن‌ها را خوب بگردید. دو مکان دیگر نیز قابل پیشنهاد هستند. پارک Dino یک مکان عالی برای سرگرم شدن و در کنار آن کشتن بازیکنان کنجکاو است. Podvosto در مقابل، شامل خانه‌های یکسان و خسته کننده است، اما مکانی مناسب برای یافتن وسایل است.

دانستن این نکته بسیار حائز اهمیت است زیرا عبور از رودخانه در بازی PUBG Mobile کاری خطرناک است. زمانی که اینکار را انجام می‌دهید، نمی‌توانید شلیک کنید و تنها می‌توانید به داخل آب روید یا مسیرتان را عوض کنید. بنابراین، پیش از انجام اینکار، منطقه را خوب بشناسید. فرود آمدن بر روی یک قلعه درون نقشه می‌تواند نکته مثبتی باشد اما اگر مستقیما بر روی آن فرود نیایید برای رسیدن به آن به دردسر خواهید افتاد.

نکات کلی در مورد بازی در نقشه Videndi

در منطقه نهایی مخفیانه حرکت کنید

در منطقه نهایی بازی PUBG Mobile نباید در اطراف شروع به دویدن کنید زیرا در این نقشه که با برف پوشش داده شده است سایر کاربران نسبت به نقشه‌های دیگر راحتتر شما را پیدا خواهند کرد.

لباس سفید بپوشید

خب مشخص است که این نقشه تمی سفید دارد، بنابراین پوشیدن لباس‌های روشن و تا حد امکان سفید می‌تواند به شما در مخفی شدن کمک کند. لباس‌های با رنگ فسفری از دور سفید به نظر می‌آیند، از اینرو، شانس بیشتری برای زنده ماندن دارید. البته واضح است که رنگ‌های بسیار مشخص نظیر صورتی یا بنفش از دور هم قابل تشخیص هستند.

از محیط اطراف استفاده کنید

نقشه Videndi در بازی PUBG Mobile پر است از محیط‌های باز و پوشیده شده از برف، بنابراین، از درخت‌ها و صخره‌ها برای مخفی شدن استفاده کافی را ببرید. درخت‌ها در این نقشه آنقدر ضخیم هستند که در مواقعی که مورد حمله قرار گرفتید از شما محافظت کنند. همچنین هیچ چیزی نمی‌تواند به اندازه یک تخته سنگ از شما در مقابل گلوله‌ها محافظت کند.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.