معرفی و دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump 1.5.13

Helix Jump از بازی های جالب و بسیار محبوب اندرویدی می باشد که در سال 2018 رکورد پردانلودترین بازی موبایلی را از آن خود کرد بطوریکه در پلی استور بیش از 100 میلیون بار دانلود گردیده است. این بازی اعتیاد آور که تویط استودیو Voodoo و همچنین با همکاری استودیو H8Games ساخته شده است با دارا بودن گیم پلی چالشی و منجصربفرد توانسته به این عنوان دست پیدا کند.

Helix Jump
Helix Jump

گیم پلی بازی بدین صورت است که بازیکن کنترل یک توپ را برعهده می گیرد و بایستی با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی ، توپ را از میان موانعی مارپیچ که به یک ستون استوانه ای متصل هستند به پایین استوانه برساند. هر بار که توپ را از مانعی رد کنید امتیاز برای شما تعلق می گیرد که مجموع امتیازات در پایان هر مرحله در واع همان رکورد شما محسوب می گردد. شاید در نگاه اول بازی ساده بنظر برسد ولی با جند دست بازی کردن متوجه خواهید شد که کار آسانی را برای گذراندن مراحل ندارید و بایستی دقت زیادی در طول مراحل بازی بخرج دهید. همچنین با پیشروی در مراحل بازی متوجه خواهید شد که بازی به مرور سخت تر و چالشی تر می شود.

Helix Jump
Helix Jump

با بالا بردن رکورد خود در بازی به مرور آیتم هایی برای شما باز می شود ، این آیتم ها شامل توپ ها با رنگ های مختلف و لکه ای که در اثر ضربه زدن توپ بر روی زمین ظاهر می شود ، می باشند. بازی اگرچه دارای طراحی ساده ای می باشد ولی در طراحی محیط های بازی از رنگ های متنوعی استفاده شده است که سبب جذاب تر شدن بازی شده است ، در هر مرحله از بازی یک رنگ وجود دارد که به مرور زمان این رنگ تغییر می کند. در پایان اگر به دنبال یک بازی رکوردی همراه با گیم پلی چالشی و هیجان انگیز هستید به شما توصیه می کنیم این بازی را از دست ندهید.

تصاویر بازی Helix Jump :

دانلود بازی Helix Jump :

دانلود مستقیم فایل نصبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.