وان پلاس 5 و 5T

وان پلاس به روز رسانی Android Pie را برای OnePlus 5 و 5T منتشر کرد

روز گذشته، وان پلاس شروع به ارسال به روز رسانی بتا OxygenOS برای OnePlus 5 و OnePlus 5T کرد. امروز اما این کمپانی یک هدیه کریسمس را برای صاحبان این دو دستگاه که در برنامه بتا وان پلاس ثبت نام نکرده اند منتشر کرد. بر اساس فروم وان پلاس، این کمپانی که به پشتیبانی نرم افزاری خوب معروف است، کار ارسال نسخه عمومی OxygenOS 9.0.0 را آغاز کرده است که شامل Android 9 Pie برای OnePlus 5 و OnePlus 5T می شود.

به غیر از به روز رسانی سیستمی به آخرین نسخه اندروید، OxygenOS 9.0.0 شامل یک رابط کاربری جدید برای Android Pie و ویژگی های حرکتی جدید برای OnePlus 5T می شود. این به روز رسانی همچنین بسته امنیتی دسامبر و سایر ویژگی ها و بهبود های سیستمی را شامل می شود. علاوه بر این، به روز رسانی جدید، Gaming mode 3.0 که حاوی حالت اعلان متنی و اعلان برای تماس های جانبی است را ارائه می کند. حالا به لطف این به روز رسانی حالت (Do Not Disturb (DND قابل تنظیم است و دوربین دستگاه ها سازگاری با Google Lens را برای جستجو تصویری پیشنهاد می دهد.

حجم این به روز رسانی برای One Plus 5 و OnePlus 5T به ترتیب 1.742 و 1.748 گیگابایت است. وان پلاس می گوید فعلا گروه کوچکی از کاربران به روز رسانی را دریافت کرده و انتشار گسترده آن طی روز های آتی انجام خواهد شد.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.