lemmings

نکات اولیه و پایه نسخه اندروید بازی Lemmings

نکات اولیه و پایه‌ای بازی Lemmings

بازی Lemmings در حال حاضر آخرین نسخه در این سری بازی است. به تازگی شرکت Sad Puppy Limited نسخه موبایل این بازی سکو و پازل را منتشر کرده است. در این بازی نظیر نسخه‌های پیشین، بازیکنان باید لمینگ‌ها را از چندین مانع عبور دهند. در هر مرحله تنها تعداد مشخصی از لمینگ‌ها می‌توانند بمیرند و میزان انرژی در هر مرحله با مردن آن‌ها کسر می‌شود. از اینرو تصمیم گرفتیم که مقاله‌ای آموزشی در مورد نکات اولیه و پایه که باید در این بازی بدانید را به شما آموزش دهیم. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

راه حل خود را از پیش تعیین کنید

پیش از شروع هر مرحله، تنها چند ثانیه فرصت دارید تا مسیر حرکت لمنیگ‌ها را تعیین کنید. البته در این 3 ثانیه فرصت زیادی برای فکر کردن و پیدا کردن راه حل نخواهید داشت بنابراین با شروع حکت لمنیگ‌ها، استراتژی خود را انتخاب کنید ولی خوب است که در این سه ثانیه به نقشه راه کمی نگاه انداخته و سریع برنامه ریزی کنید و در ادامه آن‌ها را پیاده کنید.

از تقویت کننده استفاده کنید

در بازی Lemmings می‌توانید از تقویت کننده‌ها زمانی که امکان باشد استفاده کنید. البته استفاده از آن‌ها هزینه‌بر است. یکی از تقویت‌ کننده‌های محبوب در این بازی، غیرفعال کننده تله‌ها است که یکی از تله‌ها را به صورت تصادفی از مرحله حذف می‌کند. اگرچه حذف این تله به صورت رندم انجام می‌شود اما حذف یک تله هم در بازی بسیار حائز اهمیت است زیرا تله‌ها سبب از بین رفتن بسیاری از لمینگ‌ها می‌شود.

یکی دیگر از تقویت کننده‌های کارآمد در بازی، سبب افزایش تعداد لمینگ‌ها به مرحله می‌شود. این افزایش سبب می‌شود که بازیکن حاشیه امنیتی بیشتری برای خطا کردن داشته باشد.

هر چیزی ر ا امتحان کنید

در هر مرحله، تنها یک تشویق صورت می‌گیرد و آن سالم رساندن تمامی لمنیگ‌ها است. در بازی Lemmings  هیچ امتیاز یا پاداش اضافی برای استفاده کمتر از انرژی یا کامل کردن مرحله در یک زمان خاص به دست نمی‌آورید. بنابراین، از هر چیزی که دم دست دارید استفاده کنید. چتر‌ها، پله‌ها و سایر آیتم‌های درون بازی در صورتی که در مرحله استفاده نشوند قابل بازگردانی هستند.

بازی Lemmings از جمله بازی‌های محبوب در گوگل پلی است که امتیاز 4 از 5 را کسب کرده است. کاربران اندروید 4.4 به بالا می‌توانند این بازی زیبا را به صورت مستقیم از گوگل پلی دانلود کنند.

دانلود بازی Lemmings از گوگل پلی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.