معرفی و دانلود بازی اکشن Backfire 2.0.2

Backfire از بازی های جالب اندرویدی در سبک اکشن می باشد که به تازگی در پلی استور منتشر گردیده است و نظرات و فیدبک های مثبتی از طرف کاربران دریافت کرده است ، این بازی اکشن تاکنون نمره بسیار خوب 4.9 از را در این سایت کسب کرده است که می توان آینده ای درخشان برای این بازی متصور بود.

Backfire
Backfire

در این بازی شما در نقش یک جن گیر هستید که بایستی سوار بر هواپیمای خود بدنبال نابود کردن یک طلسم بروید و در طول مسیر خود با دشمنان و هیولاهای مختلفی برخورد خواهید کرد که بایستی مبارزاتی هیجان انگیز و نفس گیر با آن ها انجام دهید. نحوه هدایت سفینه در این بازی بدین صورت است که شما بایستی با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی آن را به نقاط دلخواه تان هدایت نمایید ، در حالت عادی سفینه در یک مسیر مستقیم با سرعت کم حرکت می کند که با ضربه زدن به نقاط مختلف ، سفینه با سرعت به مست آن نقطه حرکت خواهد کرد. البته شما یک نوار انرژی برای حرکات سریع خود دارید که بایستی توجه کنید در زمان مناسب از انرژی خود استفاده کنید تا در زمان مورد نیاز و در هنگام مبارزات با باس های بازی به مشکل برنخورید.

Backfire
Backfire

هر کدام از رئیس های بازی مکانیزم متفاوتی برای حمله دارند بطوریکه برخی از آنان آهسته و برخی دیگر سریع حرکت می کنند که شما بایستی متناسب با حرکت آنان ، سرعت خود را تنظیم کنید. با کشتن هیولاهای بازی ، آیتم های آبی رنگی را دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن ها می توانید سفینه خود را از جهات مختلف تدافعی و تهاجمی ارتقاء ببخشید بعنوان مثال بر روی سفینه تان سلاح های جدیدی نصب نمایید و یا میزان نوار سلامتی و انرژی خود را افزایش دهید.

تصاویر بازی Backfire :

داتلود بازی Backfire :

دانلود مستقیم فایل نصبی

لینک: https://play.google.com/store/apps/details?id=game.GRYNSQYD.BACKFIRE&hl=en_US

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.