pubg mobile

هشت اشتباه رایج در بازی PUBG Mobile که منجر به شکست می‌شود

هشت استباه مرگبار در PUBG Mobile

بازی PUBG Mobile یکی از بازی‌های محبوب در بین کاربران سیستم عامل اندروید است. بارها پیش آمده که در بازی، انجام برخی حرکات و گرفتن بعضی تصمیمات سبب می‌شود که در بازی کشته شوید و بعدها افسوس آن را بخورید. بنابراین در این مقاله قصد داریم تا به بررسی 8 اشتباه رایج در هنگام بازی پابجی بپردازیم. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

فراموش کردن چک کردن حالت تیراندازی

pubg mobile

در حال حاضر در بازی PUBG Mobile سه حالت تیراندازی موجود است. اتوماتیک، تک تیر و چندتایی. برخی از بازیکنان در هنگام حمله به بازیکنان اغلب فراموش می‌کنند تا این حالت را چک کنند. بنابراین، فراموش نکنید که حتما پیش از حمله به یک دشمن این حالت را بررسی کنید.

داشتن سلاح یکسان

بازی PUBG Mobile به بازیکان این امکان را تا دو تفنگ و یک اسلحه کمری حمل کنند. بسیاری از بازیکنان در بازی پابجی ترجیح می‌دهند که از دو اسلحه یکسان استفاده کنند. اما باید گفت که اسلحه‌های یکسان به یک اندازه لگد، زمان پر کردن و میزان خشاب دارند. بنابراین بهتر است که از دو اسلحه غیریکسان استفاده کنید.

پس از فرود آمدن همه به دنبال بهترین اسلحه هستند

pubg mobile

پس از فرود آمدن در نقشه‌های بازی PUBG Mobile اکقر بازیکنان به دنبال بهترین اسلحه ممکن نظیر AKM، DP-28، M416 و غیره هستند. اما باید گفت که پیدا کردن این تفنگ‌ها چندان کار آسانی نیست. بنابراین در ابتدای فرود سعی کنید هر اسلحه‌ای که به دست می‌آورید مانند شاتگان یا کلت را بردارید و سعی کنید با آن دشمنان را از میان بردارید.

وارد درگیری‌های ناخواسته شدن

باید اعتراف کرد که بسیاری خود را برای به دست آوردن یک Kill بیشتر به خطر کشته شدن می‌اندازند. به طور مثال در صورتی که مشاهده می‌کنید هم تیمی‌تان در مقابل گروهی قرار گرفته است که دارای اسنایپر هستند بهتر است که خود را وارد مهلکه نکرده و سعی کنید با برنامه پیشروی کنید.

دل بستن به هدایای آسمانی

pubg mobile

معمولا بسته‌هایی که از آسمان ارسال می‌شوند AUG یا M249 هستند. اکثر بازیکنان در این مواقع M249 را ترجیح می‌دهند. اما باید گفت که اسلحه M416 به مراتب اسلحه تاکتیکی‌تری است و با آن بهتر می‌توان از سد حریفان عبور کرد. بنابراین در این مواقع به اسلحه‌ای که دارید و اسلحه‌ای که قصد انتخاب آن را دارید توجه کنید.

حمله ناگهانی به حریفان

حمله ناگهانی یا به اصطلاح راش کردن به سمت دشمن یکی از اشتباهات رایج در بازی‌های نظیر PUBG Mobile است. در زمانی که بسته‌ای برای بازیکنان حریف ارسال می‌شود باید توجه کنید که تیم حریف نیز در آنجا حضور دارد و به آسانی نمی‌گذارد که بسته‌های آنان را بدزدید.

استفاده نکرد از تقویت کننده‌ها

pubg mobile

بازیکنان اغلب در بازی مسکن‌ها، نوشیدنی‌های انرژی‌زا و یا سرنگ‌های آدرنالین را جمع آوری می‌کنند اما هیچگاه آن‌ها را استفاده نمی‌کنند یا باید گفت که در استفاده کردن آن‌ها ناتوان هستند. از این جهت که پیشگیری بهتر از درمان است همواره مطمئن شوید که از تقویت‌ کننده‌هایی که در بازی جمع کرده‌اید استفاده می‌کنید.

اعتماد به نفس بیش از حد

اکثر اوقات اعتماد به نفس بیش از حد سبب کشته شدن می‌شود. کارهایی نظیر راش کردن‌های ناخواسته، برنداشتن سلاح متنوع و تلاش برای فرود بر روی مناطقی نظیر Pochinki، School، Georgopol و غیره نشانه‌هایی از اعتماد به نفس بیش از حد است. بنابراین در PUBG Mobile توجه داشته باشید که حریفتان را دست کم نگیرید.

برای مشاهده سایر آموزش‌ها و یا اخبار و اطلاعات در رابطه با بازی پابجی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.