Color Bump 3D کالر بامپ اندروید

دانلود Color Bump 3D 3.9.1 بازی کالر بامپ – راه توپ را باز کنید

گاهی یک ایده ساده می تواند یک بازی موبایل را جذاب و اعتیادآور کرده و شما را ساعت ها مشغول خود سازد. بازی Color Bump 3D ایده به ظاهر ساده ای دارد اما زمانی که وارد جزئیات می شوید و سعی در رد کردن مراحل دارید متوجه پیچیدگی ماجرا در عین سادگی می شوید!

Color Bump 3D کالر بامپ اندروید
بازی Color Bump 3D

باز کردن مسیر گوی در Color Bump 3D

روند گیم پلی کالربامپ 3D به این صورت است که گوی سفید رنگی را کنترل می کنید. این گوی را در مسیر حرکت طوری باید هدایت کنید که ضمن باز کردن راه خودش به اشیای غیر هم رنگش برخورد نکند.

کالر بامپ چندان آسان هم نیست!

شاید مراحل اولیه را به راحتی طی کنید و پیش خود بگویید چه بازی ساده ای و بخواهید از آن عبور کنید. اما باید بدانید که در کالر بامپ هر چه جلوتر می روید چالش مسیر ها سخت می شود.

اشیای ثابت به اشیای متحرک تبدیل می شوند و حتی در طول مسیر با عبور از دروازه هایی رنگی، رنگ گوی تغییر می کند در این صورت باید گوی را فقط از مسیر هم رنگ جدید خودش عبور دهید و همین کار را سخت تر می کند.

همچنین بازی کنید: دانلود Break Liner بازی اعتیادآور خط شکن

اشیای هم رنگ را سپر خود کنید

وقتی از مراحل نسبتا آسان اولیه عبور کنید کم کم به مراحلی می رسید که با روش معمول نمی توان آنها را به پایان رساند. گاهی لازم می شود شکل هم رنگ خود را مانند سپر در جلوی گوی مثل سپر حرکت داده و هدایت کنید تا بتوانید از لا به لای انبوه شکل های غیر هم رنگ رد شوید.

در چهار جهت  حرکت کنید و مراقب لبه های پرتگاه باشید

کنترل گوی در بازی به صورت دو بعدی در 4 جهت قابل انجام می باشد در عین حال که سعی می کنید با حرکت درست در زمان درست خود را در مسیر هم رنگ ها نگه دارید مواظب لبه های مسیر و چاله های موجود در آن هم باشید تا به درون شان سقوط نکنید.

سقوط آزاد حرفه ای را امتحان کنید: معرفی و دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump

سرعت عمل در کنترل بازی

داشتن سرعت واکنش بالا در بازی Color Bump 3D از اهمیت بالایی برخوردار است چون مسیر ها مدام تغییر می کنند و بعضا مسیر حرکت اشیای متحرک را به سرعت نمی توان پیش بینی کرد و اگر کمی دیر بجنبید به غیر هم رنگ ها برخورد خواهید کرد.

منوی ساده و بی آلایش

وقتی بازی را برای اولین بار اجرا می کنید بر خلاف بسیاری بازی های مشابه خبری از منوهای شلوغ و پر زرق و برق نیست، می بینید که خیلی زود بازی شروع می شود کافیست گوی را از جای خود حرکت دهید تا اولین مرحله شروع شود.

تصاویر بازی Color Bump 3D

تریلر بازی

دانلود آخرین نسخه Color Bump 3D (بروزرسانی 1400)

دانلود مستقیم فایل نصبی – 74 مگابایت

دانلود Color Bump 3D از گوگل پلی

این پرنده را همه دوست دارند: دانلود بازی اعتیادآور Flappy Bird

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.