دانلود بازی سخت اندروید
دانلود بازی سخت اندروید

دانلود 15 بازی سخت اندروید – چالشی ترین و دشوارترین بازی ها کدامند؟

عده ای هستند که بازی های آسان را انتخاب می کنند و می خواهند فقط با آن سرگرم شوند در نقطه مقابل گروهی هستند که علاقه دارند بازی آنها را به چالش کشیده و برای بردن مراحل رنج بکشند طوری که انگار این گونه بیشتر از بازی لذت می برند. اگر جزء گروه دوم هستید یا دوست دارید بدانید در گوگلی پلی فهرست بازی سخت اندروید شامل چه بازی هایی می شود تا آنها را امتحان کنید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

15 بازی سخت اندروید برای به چالش کشیده شدن واقعی

گفتیم که علاقه مندان به بازی سخت اندروید از دشوار بودنش لذت می برند بحث این نیست که بازی گرافیک بالایی دارد یا نه بلکه بحث این است که یک بازی حتی با ساده ترین گرافیک و ایده ممکن چقدر می تواند گیمر را به چالش بکشد و او را در پشت سر گذاشتن مراحل به زحمت بیندازد. با این حساب در این فهرست مدل های مختلف بازی سخت را خواهید دید که هر کدام به نوعی دشوار و چالش برانگیز هستند.

1.Duet

دانلود بازی سخت اندروید
Duet
دانلود Duet از گوگل پلی
Duet
Duet اولین بازی در لیست بازی های سخت اندروید به این صورت است که دو نقطه آبی و قرمز را که روی یک مدار دایره ای شکل دامنه حرکتی دارند باید طوری بچرخانید که هیچ کدام به موانع برخورد نکنند! گفتنش ساده است ولی وقتی بازی را انجام دهید تازه می فهمید عجب کار دشواریست.

2.Big Hunter

دانلود بازی سخت اندروید
Big Hunter
دانلود Big Hunter از گوگل پلی
Big Hunter

در شکارچی بزرگ یا Big Hunter در واقع شکارچی اش بزرگ نیست بلکه موجوداتی که باید آنها را از پا در بیاورید غول پیکر هستند. روش بازی به این صورت است که یک جانور عظیم الجثه مقابل این شکارچی قبیله ای ظاهر می شود و با ابتدایی ترین اسلحه مثل نیزه، تبر و تیر و کمان، باید با آن بجنگید این کار حتی تصورش هم سخت است چه برسد به این که بخواهید تجربه اش کنید.

3.Beat Stomper

دانلود بازی سخت اندروید
Beat Stomper
دانلود Beat Stomper از گوگل پلی
Beat Stomper

بازی Beat Stomper با ریتم آهنگ سر و کار دارد. کاراکتر مربعی شکل بازی را باید در یک مسیر عمودی از روی میله ها بالا ببرید. جذابیت بازی آنجاست که با هر بار لمس صفحه مربع رو میله می نشیند و همزمان بیت آهنگ با این حرکت هماهنگ می شود. البته که در بازی هر چه جلوتر بروید کار سخت تر می شود و بالارفتن از میله ها دقت بیشتری می طلبد.

چالش مکعب را هم امتحان کنید: معرفی و دانلود بازی چالشی Not Not

4.Smash Hit

دانلود بازی سخت اندروید
Smash Hit
دانلود Smash Hit از گوگل پلی
Smash Hit

Smash Hit یک بازی سه بعدی است که در آن دوربین از زاویه اول شخص، شما را تا بی کران جلو می برد. در راه انواع موانع شیشه ای مانع حرکت تان می شوند تنها ابزارتان برای مقابله با این موانع پرتاب کردن گوی های نقره ای است. گوی ها را پرتاب کنید و هر چیز مزاحمی سر راه دیدید بشکنید. چنان که انتظار می رود، روند بازی اسمش هیت هر چه جلوتر می رود سخت و سخت تر می شود.

5.Orble

دانلود بازی سخت اندروید
Orble
دانلود Orble از گوگل پلی
Orble

ایده بازی Orble ما را به یاد بازی قدیمی و معروف رد کردن قورباغه از خیابان می اندازد با این تفاوت که در این بازی همه چیز دایره وار است. شما باید از در حلقه های تو در تو جا به جا شوید نقطه های سبز را جمع کنید و مراقب باشید که به نقاط قرمز برخورد نکنید وقتی در مراحل جلو می روید آن چنان حلقه ها شلوغ می شوند که رد شدن از بین آنها واقعا هنر می خواهد!

یک پازل چرخشی دیگر: با Dropa ذهن خود را به چالش بکشید

6.بازی 100 Doors Puzzle Box

دانلود بازی سخت اندروید
100 Doors Puzzle Box
دانلو د100 Doors Puzzle Box از گوگل پلی
100 Doors Puzzle Box

بازی 100 Doors Puzzle Box یک بازی معمایی است. در یک اتاق قرار دارید و در به نحوی قفل شده شما باید با پیدا کردن وسایل مختلف، رمزهای عبور یا حرکت اجسام و… راهی برای فرار از این اتاق پیدا کنید  حالا ممکن است مراحل اولیه را سریع حل کنید و فرار کنید. اما در مرحله های بعدی کم کم فرار کردن به یک آرزو برای تان تبدیل می شود!

7.Dash

دانلود بازی سخت اندروید
Dash
دانلود Dash از گوگل پلی
Dash

Dash گرافیک و ایده به ظاهر ساده ای دارد. مسیری پیچ در پیچ وجود دارد که چند تکه از آن چرخیده و سر جایش نیست شما باید مسیر را به شکل درست بازسازی کنید تا جریان در آن برقرار شود. بله مرحله های اول از سادگی زیاد، خنده دار به نظر می رسد اما مراحل بعدی را که بازی کنید خنده روی لبان تان خشک خواهد شد!

8.Brain It On

دانلود بازی سخت اندروید
Brain It On
دانلود Brain It On از گوگل پلی
Brain It On

Brain It On چنان که از نامش پیدا واقعا مغزتان را روشن می کند. بازی طراحی بسیار خلاقانه ای دارد و شما برای حل هر مرحله باید راه حل را روی صفحه با دست بکشید! مثلا یک توپ در یک سمت و یک لیوان در سمت دیگر صفحه قرار دارد شما باید شکلی در صفحه بکشید که با رها شدن توپ و برخورد به شکل شما توپ به درون لیوان هدایت شود. این بازی حتی همان مراحل اولش هم سخت است وای به حال این که به مراحل بالاتر برسید!

9.Dumb Ways To Die Original

دانلود بازی سخت اندروید
Dumb Ways To Die Original
دانلود Dumb Ways To Die Original از گوگل پلی
Dumb Ways To Die Original

در بازی Dumb Ways To Die Original گاهی نمی دانید بخندید یا بازی کنید. اسم بازی «روش های احمقانه برای مردن» می باشد اما اشتباه نکنید این بازی تمرین خودکشی نیست بلکه شما باید در مراحل سخت بازی هر بار به شکلی کاراکتر خود را از مرگ حتمی نجات دهید. نکته طنز بازی روش هایی است که برای مردن در بازی استفاده شده که بعضا بسیار مضحک بوده و می توانید از آنها لذت ببرید.

وقتی کوه به کوه می رسد: معرفی و دانلود بازی پازل Summit Way

10.Happy Glass

دانلود بازی سخت اندروید
Happy Glass
دانلود Happy Glass از گوگل پلی
Happy Glass

بازی Happy Glass مشابه بازی Brain It On از قوانین فیزیک پیروی می کند. با این تفاوت که در «لیوان خوشحال» باید حتما جوری روی صفحه شکل بکشید که آب به لیوان برسد اگر لیوان پر شود او خوشحال می شود. پس اگر می خواهید هم یک بازی سخت را تجربه کنید و هم دل یک لیوان بینوا را شاد کنید Happy Glass را از دست ندهید.

11.Escape game

دانلود بازی سخت اندروید
Escape game
دانلود Escape game از گوگل پلی
Escape game

Escape game از نظر سبک بازی به شمار 6 این فهرست شباهت دارد. البته که این بازی گرافیک بهتری دارد پیچیدگی معماها در سبکی متفاوت بوده و از صداگذاری جذابی بهره مند است. در هر مرحله ابزارهای مختلفی را باید پیدا کنید در جایی از اتاق از آنها استفاده کنید معماهای ریز و درشت را حل کنید تا در نهایت راه فرار از اتاق را پیدا کنید. این سبک بازی حوصله زیادی می خواهد اما سخت بودن آن هم موجب می شود نتوانید از آن دل بکنید.

12.Dancing Line

دانلود بازی سخت اندروید
Dancing Line
دانلود Dancing Line از گوگل پلی
Dancing Line

بازی Dancing Line با ریتم آهنگی که در حین بازی پخش می شود هماهنگ است. طبق ریتم در هر مرحله باید در مسیر پر پیچ و خم، تغییر مسیر دهید. خب تا اینجا به نظر همه چیز ساده است ولی باید بگوییم اگر فکر می کنید این بازی آسان است سخت در اشتباهید. در هر مرحله برای رسیدن به پایان چندین بار شکست می خورید و باید دوباره مسیر را طی کنید و سختی مسیر را دوباره به جان بخرید.

13.Geometry Dash

دانلود بازی سخت اندروید
Geometry Dash
دانلود Geometry Dash از گوگل پلی
Geometry Dash

Geometry Dash یکی دیگر از بازی های سخت است که در آن باید کاراکتر بازی را از موانع هندسی عبور دهید. موزیک بازی جذاب و گیراست و مراحل به شکل آسان به سخت طراحی شده اند در لول های بالا واقعا رد شدن از بعضی موانع از بس که سخت هستند، به یک حسرت برای تان تبدیل می شود!

14.Scale

دانلود بازی سخت اندروید
Scale
دانلود Scale از گوگل پلی
Scale

در بازی Scale یک توپ داخل یک چهارچوب رنگی در حال غلطیدن به طرفین می باشد کار شما این است که عرصه را بر این توپ تنگ کنید و ذره ذره فضای حرکت آن را کوچک کتر کنید تا جایی که خط سبز رنگ بالای صفحه پر شود. نکته اینجاست که در بریدن صفحه نباید خط برش تان به توپ برخورد کند و همین کار را سخت می کند. هر چه جلو بروید فضا کوچک تر می شود و سرعت توپ بالاتر می رود آن وقت متوجه می شوید چرا اسکیل در این فهرست قرار گرفته است.

15.Trap Dungeons 2

دانلود بازی سخت اندروید
Trap Dungeons 2
دانلود Trap Dungeons 2 از گوگل پلی
Trap Dungeons 2
اگر چیزی به عنوان جایزه اعصاب خردکن ترین بازی تاریخ را قرار باشد به یک بازی بدهند بازی Trap Dungeons 2 با اقتدار این عنوان را از آن خود می کند. Trap Dungeons 2 ظاهرا یک بازی شبیه به قارچ خور است که باید از موانع بپرید و به پایان مرحله برسید. ولی اصلا چنین چیزی نیست.
نقظه به نقظه و قدم به قدمی که با کاراکتر بازی بردارید یک تله ظاهر می شود و می بازید. با خود می گویید این دفعه رد می شوم با تلاش از آن تله عبور می کنید بلافاصله تله بعدی جوری غافلگیرتان می کند که اصلا انتظارش را ندارید. این روند به شکل بیرحمانه ای ادامه پیدا می کند تا به پایان مرحله برسید (البته اگر برسید!). پس اگر فکر می کنید سخت ترین بازی دنیا را هم می توانید تمام کنید حتما Trap Dungeons 2 را امتحان کنید.
جمع امتیازها: 2 میانگین: 3

همینطور بررسی کنید

دانلود City Island 5 3.16.3 – بازی شهرسازی جذاب “سیتی آیلند 5” اندروید

بازی City Island 5 از نمونه بازی های محبوب و دنباله دار در زمینه شهر …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *