بازی Taxi Game Free
Taxi Game Free

دانلود Taxi Game Free 1.3.3 بازی شبیه ساز راننده تاکسی اندروید

یکی از مزیت های بازی ها، شبیه سازی مشاغل مختلف است. در سبک شبیه سازی نمونه های خوبی بعضا دیده می شود که به طرز جالبی بازی کننده را با فضای آن کار آشنا می کند. نمونه ای موفق از بازی های شبیه ساز در زمینه رانندگی، بازی Taxi Game Free می باشد این بازی شبیه سازی کار یک راننده تاکسی را انجام می دهد که در آن مسافران را باید به مقصد برسانید.

لوگوی بازی شبیه ساز راننده تاکسی
Taxi Game Free

همینطور بازی کنید: معرفی و دانلود بازی شبیه ساز Train: Railway Builder & Conductor Game

در بازی Taxi Game Free راننده تاکسی شوید

در بازی Taxi Game Free اول از همه باید ماشین خود را انتخاب کنید سپس به حرکت در خیابان ها می پردازید. گوش به زنگ تلفن هستید تا اپراتور وجود مسافر جدیدی را به شما اطلاع دهد. به این ترتیب مسیر رسیدن به مسافر مشخص می شود و باید خودتان را به مسافر منتظر تاکسی برسانید او را سوار کرده و به مقصدی که می خواهد ببرید.

هنگام رانندگی حواس تان به زمان باشد

یکی از ویژگی های این بازی که مقداری آن را سخت تر می کند، محدودیت زمانی برای انجام ماموریت است وقتی مسافری منتظر رسیدن شماست مدت کوتاهی وقت دارید تا خود را به او رسانده و سوارش کنید. همینطور بعد از سوار کردن مسافر هم باید در محدوده زمانی معینی به مقصد برسید و او را پیاده کنید.

راننده تاکسی محترم! مراقب جان مسافران باشید

وقتی می خواید در زمان محدود مشخص شده سریعا خود را به مسافرتان برسانید باید احتیاط کنید تا در لحظه ای که به او می رسید ناخواسته مسافر را زیر نگیرید! اگر چنین اتفاقی بیفتد، مسافر کشته شده و ماموریت را از دست می دهید.

اگر زمان کم آوردید نیترو بزنید

نیترو که معمولا در بازی های سبک رانندگی و مسابقه ای برای شتاب گرفتن لحظه ای ماشین به کار می رود در بازی شبیه سازی رانندگی تاکسی Taxi Game Free هم وجود دارد. پس اگر دیدید ممکن است سر زمان به مقصد نرسید، استفاده از نیترو را فراموش نکنید.

محدودکننده سرعت، زاویه دوربین، بوق و باقی قضایا

مطابق قانون راهنمایی و رانندگی در این بازی می توانید محدودیت سرعت 60 کیلومتر را برای ماشین فعال کنید، در این حالت هر چقدر هم که پدال گاز را فشار دهید باز هم سرعت خودرو از محدوده سرعت، تجاوز نخواهد کرد. همچنین اگر خواستید می توانید از بوق استفاده کنید و زاویه دوربین را از درون ماشین یا از بالای آن تنظیم کنید. کنترل ماشین هم به دو شکل فرمان کلاسیک و دکمه های جهتی چپ و راست قابل انتخاب می باشد.

گرافیک سه بعدی و طراحی کاراکترها

بازی شبیه ساز راننده تاکسی طراحی سه بعدی دارد و به نسبت حجم کمی که دارد در طراحی کاراکترهای بازی هم نسبتا خوب عمل کرده است هر چند محیط پیرامون بازی جزئیات چندانی ندارد اما برای یک بازی در این سبک، نمره قبولی به لحاظ طراحی ظاهری را دریافت می کند.

همچنین بازی کنید: Car Crash Simulator Racing  بازی مسابقات شبیه ساز تصادف

تصاویر بازی:

تغییرات نسخه 1.3.3 :

  • بهبود موتور بازی
  • بهبود گیم پلی
  • همگام سازی با نیازمندی های جاری

دانلود آخرین نسخه Taxi Game Free (بروزرسانی 20 فروردین 99)

دانلود نسخه 1.3.3

دانلود ار گوگل پلی

در همین سبک بازی کنید: دانلود Extreme Car Driving Simulator 4.18.14 بازی شبیه ساز رانندگی اندروید + مود

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.