بهترین بازی پازل عکس اندروید
پازل عکس اندروید

معرفی بهترین بازی های پازل عکس اندروید

در زمان کودکی حل کردن پازل های عکس فیزیکی لذت خاصی داشت اینکه می توانستیم با قرار دادن چند قطعه کنار هم شکل یک منظره، حیوان و… را درست کنیم، هیجان خاصی داشت. اشکال این بازی این بود که بعد از چند بار چیدن، پازل برای مان تکراری می شد و عملا تازگی اش را از دست می داد. با ورود به عصر دیجیتال دیگر تقریبا برای هر چیزی یک نرم افزار تولید شده است. بازی پازل عکس هم از این قاعده مستثنی نیست. خوبی  این بازی ها این است که تنوع عکس بالایی دارند برای همین به این زودی ها نمی توانند برای شما یا کودکان تان خسته کننده شوند. به همین منظور در ادامه بهترین بازی های پازل عکس اندروید را به شما معرفی می کنیم.

فهرست بازی های برتر پازل عکس اندروید

1.Jigsaw Puzzles Epic

محیط بازی Jigsaw Puzzles Epic
Jigsaw Puzzles Epic

دانلود ار گوگل پلی

در Jigsaw Puzzles Epic می توانید پازلی با بیش از 600 تکه را حل کنید. دسته بندی های بازی شامل، حیوانات، شهرها و… می باشد که تعدادی از آنها رایگان و تعدادی دیگر غیر رایگان هستند.

2.Epic Jigsaw Puzzles

ظاهر بازی Epic Jigsaw Puzzles
Epic Jigsaw Puzzles

دانلود ار گوگل پلی

اسم Epic Jigsaw Puzzles شبیه به بازی قبلیست اما پازل های شان فرق می کنند. در بازی عکس های با کیفیت HD را باید بسازید تا بیشتر از آن لذت ببرید. حدود 2000 پازل برای حل کردن در 5 درجه سختی مختلف وجود دارد که تعداد قطعات شان تا 500 تکه هم می رسد.

تام را همه دوست دارند: دانلود My Talking Tom 5.4.1.429 بازی تام سخنگوی من اندروید

3.Jigsaw Puzzles

محیط بازی Jigsaw Puzzles
Jigsaw Puzzles

دانلود ار گوگل پلی

در بازی Jigsaw Puzzles هر پازل عکس به 4 شکل مختلف ساخته می شود اول شکل کلاسیک قطعاتی که در هم چفت می شوند، دوم شکل قطعات به هم ریخته که جایشان با هم عوض می شود، سوم، پازل به هم ریخته ای که با هل دادن قطعات هر یک را باید به مکان درست خودش ببرید و چهارم پازلی که در آن قطعات می توانند چرخش داشته باشند.

همین امر باعث می شود درجات سختی بازی بسیار متفاوت باشد. شما همچنین می توانید تعداد قطعات پازل ها را به دلخواه خود معین کنید. حدود 5000 پازل که به حداکثر 1600 تکه می توانند خرد شوند در بازی وجود دارد.

4.Jigsaw Puzzle

محیط بازی Jigsaw Puzzle
Jigsaw Puzzle

دانلود ار گوگل پلی

در بازی Jigsaw Puzzle هم مطابق انتظار امکان انتخاب تعداد تکه های پازل، پازل های روزانه و دسته بندی های مختلف تصاویر وجود دارد. یکی از دسته های جالبی که برای پازل در بازی می شود انتخاب کرد آثار هنری و نقاشی هایی است که هنرمندان معروف خلق کرده اند.

امکان بعدی قابلیت استفاده از عکس های شخصی خودتان برای تبدیل به پازل عکس اندروید می باشد. بیش از 20000 پازل، با تعداد قطعه حداکثر 400 تایی را می توان در این بازی حل کرد.

5.Ravensburger Puzzle

محیط بازی Ravensburger Puzzle
Ravensburger Puzzle

دانلود ار گوگل پلی

اگر اهل حل کردن پازل های سخت چند هزارتایی فیزیکی باشید احتمالا نام Ravensburger Puzzle برای تان آشناست. Ravensburger یک شرکت آلمانی در زمینه تولید پازل عکس می باشد که حدود یک قرن است در این زمینه فعالیت می کند. پس خیال تان را راحت کنیم که با یک تولیدکننده پازل حرفه ای طرف هستیم.

تعداد قطعه های هر پازل را از 20 تا 500 تکه می توانید تنظیم کنید همچنین نحوه بر خوردن قطعات را هم مشخص نمایید که مثلا قطعات لبه ای را جدا کرده، یا بر حسب رنگ مرتب شان کنید. این در حالی است که بالغ بر 2000 پازل عکس برای حل کردن در این بازی وجود دارد.

همینطور دریافت کنید: دانلود Cat Runner 2.8.8 گربه ای که برای تامین وسایل خانه می دود + مود

6.Jigsaw Puzzles Real

تصویری از بازی Jigsaw Puzzles Real
Jigsaw Puzzles Real

دانلود ار گوگل پلی

بازی Jigsaw Puzzles Real تعداد محدودی عکس دارد چیزی حدود 2400 تصویر اما شما عکس های شخصی خودتان را هم می توانید به پازل تبدیل کنید و از آن لذت ببرید. ضمن اینکه تعداد قطعه های پازل از 9 تا 1300 متغیر می باشد.

7.Magic Jigsaw Puzzles

محیط بازی Magic Jigsaw Puzzles
Magic Jigsaw Puzzles

دانلود ار گوگل پلی

Magic Jigsaw Puzzles افزون بر 20000 تصویر HD در خود دارد. منبع تصاویر به کار رفته در این بازی نشنال ژئوگرافیک و کارتون نتورک هستند که همین موضوع سبب می شود با عکس های با کیفیتی طرف باشید. ضمنا تعداد قطعه های پازل نهایتا می تواند 630 تکه باشد.

8.Kids Jigsaw Puzzles

محیط بازی Kids Jigsaw Puzzles
Kids Jigsaw Puzzles

دانلود ار گوگل پلی

به عنوان آخرین بازی در این فهرست یک بازی پازل عکس اندروید اختصاصی برای کودکان را به شما معرفی می کنیم. وقتی قرار است بچه ها پازل عکس حل کنند قاعدتا باید پازلی ساده با تعداد قطعات کمتر و تصاویری باشد که برای آنها جذاب تر است.

این موارد در بازی Kids Jigsaw Puzzles رعایت شده است. هر چه مراحل را جلو بروید درجه سختی افزایش می یابد و در مجموع حدود 150 پازل برای حل کردن در بازی وجود دارد.

اگر فکر می کنید این مقدار کم است می توانید از عکس هایی که خودتان دارید هم پازل درست کنید و آنها را به کودک خود بدهید تا حل کند.

بر خلاف برنامه های دیگر این فهرست، که بخشی از بازی را رایگان و بخشی را به شکل خرید درون برنامه ای ارائه می دهند بازی Kids Jigsaw Puzzles کاملا رایگان بوده و هیچ چیز خریدنی در آن وجود ندارد.

همچنین بخوانید: معرفی و دانلود 5 اپلیکیشن برتر آموزشی برای کودکان

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

بهترین بازی های سه رنگ مشابه اندروید

10 بازی سه رنگ یکسان مشابه کندی کراش برای اندروید

در میان بازی های محبوب اندرویدی، عنوانی دیده می شود که شاید در ظاهر ویژگی …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *