بازی Flip Diving شیرجه اندروید
Flip Diving

دانلود Flip Diving 3.3.6 بازی شیرجه اندروید یک سقوط آزاد ماهرانه + مود

در این روزهای داغ تابستان هیچ چیز به اندازه یک شیرجه جانانه در استخر انسان را خنک نمی کند. کسانی که به هیجان شیرجه علاقه مند هستند دوست دارند حالت های سخت تر و چالشی تر را هم امتحان کنند مثلا از پشت شیرجه بزنند یا از ارتفاع بالاتری و در مناطق پرخطر مثل لبه صخره ها، این کار را انجام دهند. موضوع اینجاست که شیرجه زدن به شکل حرفه ای و نه تفریحی، نیازمند مهارت بالایی است اگر یک شخص ناوارد به شیرجه، بخواهد حرکات ریسکی این رشته را انجام دهد احتمالا کارش به بیمارستان کشیده و در خوش بینانه ترین حالت چند جای بدنش خواهد شکست. حالا اگر می خواهید همه این حرکات ریسکی را انجام دهید ولی خطر آسیب دیدن شما برابر صفر باشد، بازی Flip Diving این رویا را به واقعیت تبدیل می کند.

لوگوی بازی Flip Diving
Flip Diving

همچنین بازی کنید: دانلود Bowmasters 2.12.7 بازی نبرد کمانداران اندروید دو نفره

Flip Diving : شیرجه زن های حرفه ای وارد می شوند

گفتیم که شیرجه زدن نیازمند مهارت بالایی در این کار است. برای کسب این مهارت ابتدا باید اصول شیرجه را یاد بگیرید. بازی Flip Diving همان ابتدای امر به شکل تصویری نشان تان می دهد چطور کاراکتر بازی را وقتی که در هوا معلق است کنترل کنید و وارو زدن های هوایی او را بهترین شکل ممکن، انجام دهید.

مراقب لحظه ورود به آب باشید

هر چقدر حرکات محیرالعقول که می خواهید در هوا انجام دهید اما مهم این است که لحظه ای که می خواهید وارد آب شوید، به پشت یا به شکم به سطح آب برخورد نکنید چون در این صورت شیرجه ناموفق ثبت شده و مجبور هستید دوباره شیرجه را تکرار کنید. پس همیشه دقت کنید لحظه فورد در آب فرود به صورت عمودی باشد.

با کاراکترهای دلخواه شیرجه بزنید

به قسمت انتخاب شخصیت بروید و تعیین کنید با کدام کاراکتر می خواهید شیرجه بزنید. بین این افراد از بسکتبالیست تا بدنساز، بیزینس من، زامبی و… وجود دارد.

انواع شیرجه را امتحان کنید

موقع شیرجه زدن می توانید تعیین کنید چه نوع شیرجه ای می خواهید بزنید. شیرجه عادی از جلو، از پشت، معکوس و… در طول مراحل هر شیرجه موفقی که انجام دهید در قدم بعدی باید از ارتفاع بالاتری اقدام به شیرجه زدن کنید تا اینکه به بالاترین نقطه برسید و شیرجه موفق از آنجا در آب انجام دهید.

شیرجه از لبه صخره تا بالای برج

مراحل بازی تنوعی نسبتا خوبی به لحاظ مکان هایی که شیرجه از آن صورت می گیرد دارد. با لبه صخره ها مراحل آغاز می شود و در ادامه به بالای برج ها و تنه درختان بلند می روید و از آنجا مهارت خود را آزمایش می کنید.

تصاویر بازی:

دقیق شوت بزنید: دانلود Football Strike – Multiplayer Soccer 1.16.0 بازی ضربه کاشته فوتبال استریک

ویدیوی از روند بازی:

دانلود بازی فلیپ دایوینگ (بروز رسانی 00) :

دانلود مستقیم فایل نصبی

دانلود نسخه مود

دانلود از گوگل پلی

همینطور بازی کنید: دانلود Archery King 1.0.30 بازی آنلاین سلطان تیراندازی با کمان اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.