problem-with-connecting-to-account

مشکل در ارتباط با اکانتر در سایت گمرک برای رجیستری گوشی

سایت رسمی گمرک جهت پرداخت عوارض گوشی های مسافری کماکان با مشکلات مختلفی مواجهه است. این باگ ها حتی بعد از خرداد ماه که سایت برای غیر مسافری بسته شد هم هنوز به صورت کامل رفع نشده است از این رو زمانی که قصد داشته باشد کار ثبت دستگاه تان را انجام دهید اگر از پیغام “خطا در استعلام IMEI”، مشکلات پاسپورت مسافری و ارور “استعلام تردد از پلیس گذرنامه” هم رد شوید در نهایت ممکن است در صفحه دریافت کد تاییدیه شماره همراه با پیغام مشکل در ارتباط با اکانتر متوقف شوید.

آپدیت مهر 1399: زین پس رجیستری فقط توسط مسافر به صورت حضوری در هنگام ورود به کشور توسط مامور گمرک انجام میشود و خدمات آنلاین و آموزش زیر منقضی شده است.

این سایت صرفا مجله اینترنتی اندروید است و هیچ گونه خدماتی ارائه نمیدهد سوال نفرمایید

مشکل در ارتباط با اکانتر چیست؟

سامانه گمرک برای امنیت بیشتر کاربرانش از تاییدیه دو مرحله ای استفاده میکند یعنی زمانی که شما اطلاعات فردی مسافر را پر میکنید یک پیامک حاوی کد امنیتی برای شماره همراه وارد شده در صفحه قبلی SMS میشود و در مرحله آخر از شما میخواهد همان کد را تایپ کنید به این صورت سامانه مطمئن میشود دقیقا همان شخص مسافر است و سرقت اطلاعاتی صورت نگرفته است. حال ممکن است کد پیامک شده را شما وارد کنید ولی سامانه گمرک نتواند ارتباط با سرور جهت تایید کد پیدا کند که در این مواقع ارور مشکل در ارتباط با اکانتر را میبینید.

مشکل عدم ارتباط با اکانتر

آموزش حل

سوالی که بسیاری از کاربران و همکاران از ما میپرسند این است که “من چندین ساعت یا حتی روز درگیر مشکل اکانتر هستم چطور رفع کنم؟” در جواب باید بگوییم در وهله اول باید بدانید این مشکل از سایت است نه از شما، و برای رفع آن، به یک مرحله قبل برگردید تا مجددا کد ارسال شود و کد جدید را وارد کنید.

 

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.