بهترین بازی شبیه ساز اندروید
بازی شبیه ساز

معرفی 20 بازی شبیه ساز اندروید برای تمرین کارهای واقعی

سبک بازی شبیه ساز کاری می کند که یک زندگی دیگر را در صفحه نمایش گوشی اندروید خود تجربه کنید. رانندگی را تمرین کرده یا مشق تجارت کنید. گیمرها به این خاطر بازی های شبیه ساز را دوست دارند که می توانند در محیط یک بازی شبیه ساز کارهایی بکنند که در واقعیت نمی توانند آنها را انجام دهند. مثلا این که یک ماشین سنگین با قدرت 150 اسب بخار را فقط در بازی شاید بتوانید برانید.

فهرست 20 بازی شبیه ساز برتر اندروید

بعضی از این بازی های شبیه سازی که در ادامه معرفی می کنیم، در حد بازی های کنسولی خوب هستند و غالبا روی گوشی های متوسط روی به بالا به خوبی اجرا می شوند اما اگر گوشی پرچم دار داشته باشید طبیعتا تجربه بهتری از اجرای شان خواهید داشت در ادامه این مقاله اندرویدزوم، در چند دسته مختلف بهترین های سبک بازی شبیه ساز اندروید را به شما معرفی می کنیم.

بازی های شبیه ساز زندگی اندروید

این بازی ها کاری می کنند زندگی ای را شبیه سازی کنید که در دنیای واقعی امکان تجربه کردن آن را ندارید. خواه یک جهان آخرالزمانی باشد خواه یک زندگی روزمره عادی.

1.This War of Mine

محیط بازی This War of Mine
This War of Mine
دانلود از گوگل پلی
This War of Mine یکی از معروفترین بازی های شبیه سازی اندروید است که به جز اندروید برای پی سی، مک، پلی استیشن و iOS هم عرضه شده است. اساس این بازی در سبک بقا بوده جایی که باید از خودتان مثل دیگر بازماندگان، محافظت کنید.
اشتباه نکنید تفنگ و اسلحه ای در کار نیست. بحث سر جنگ غذا و کسانی است که با تفنگ دوربین دار سر شما را هدف گرفته اند! شما باید پناهگاه خود را مدیریت کنید و تصمیماتی بگیرید که سبب شود زنده بمانید و گرنه خواهید مرد.

2.Game Dev Tycoon

محیط بازی Game Dev Tycoon
Game Dev Tycoon

دانلود از گوگل پلی

آیا می دانید کمپانی های بازی سازی چگونه متولد می شوند؟ در بازی Game Dev Tycoon نه فقط جواب این سوال را می گیرید بلکه تجربه مشابهی را با آنها می توانید داشته باشید.

با این بازی به دنیای یک بازی ساز سفر کنید، کسی که کارش را در دهه هشتاد میلادی شروع کرده و از آن زمان شما باید مراقب تحقیق، طراحی و تولید پروژه باشید و هر تصمیمی که بگیرید نتایج جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

شما همچنین می توانید یک تیم تولید بازی درست کنید و بازار را در دست بگیرید به شرط اینکه بازی های خوبی درست کنید.

3.Fallout Shelter

محیط بازی Fallout Shelter
Fallout Shelter

دانلود از گوگل پلی

Fallout Shelter درباره ساختن یک دنیای زیرزمینی جدید است. برای این کار باید گروهی از افراد درست را با تجهیزات درست بسیج کنید و طرح ریزی درستی برای کارتان، داشته باشید. همچنین بخش اکتشاف و بقا، قسمت دیگری از بازی است.

4.InstLife

محیط بازی InstLife
InstLife

دانلود از گوگل پلی

در بازی InstLife به دنبال گرافیک یا خط داستانی آنچنانی نگردید. در این بازی با گذر عمر تصمیماتی در یک زندگی غیر قابل پیش بینی می گیرید. می توانید ماشین بخرید و در آزمون های رانندگی شرکت کنید. با افراد دیگر آشنا شوید و حتی زندگی تشکیل دهید.

InstLife در واقع یک زندگی دیگر است که کنترل آن در دستان شماست. پس وقتی بازی را شروع می کنید نام، محل تولد و جنسیت شما مشخص می شود و هر چه سن تان بالا تر می رود با چالش های مختلفی در زندگی مواجه می شوید و بسته به این که کجا متولد شده باشید داستان ادامه پیدا می کند.

بازی های شبیه ساز تجارت برای اندروید:

در این مدل بازی ها، مغازه های جدید باز می کنید، محصولات خود را ارتفا می دهید و به کسب درآمد ادامه می دهید و احتمالا عاشق این می شوید که ببینید چطور پولتان از پارو بالا می رود!

5.AdVenture Capitalist

محیط بازی AdVenture Capitalist
AdVenture Capitalist

دانلود از گوگل پلی

در بازی AdVenture Capitalist کل کاری که باید انجام دهید کلیک کردن است. در آغاز بازی یک استند لیموناد دارید اما در ادامه می توانید کار خود را گسترش دهید. در بازی نکات طنز زیادی وجود دارد و بازی به شدت اعتیادآور است.

وقتی که کمپانی تان مشهور شد می توانید سرمایه گذار جذب کنید که این به افزایش سودتان کمک می کند. شما می توانید قلمرو کسب و کار خود را به جاهای دیگر هم گسترش دهید و تا ماه و مریخ هم شعبه بزنید و در رویدادهای آنلاین بازی هم مشارکت داشته باشید.

همچنین دانلود کنید: معرفی و دانلود بازی شبیه ساز My Hospital

6.Idle Factory Tycoon

محیط بازی Idle Factory Tycoon
Idle Factory Tycoon

دانلود از گوگل پلی

در بازی Idle Factory Tycoon بعد از باز کردن کارخانه خود، شما می توانید کارکنان جدید استخدام کنید و کلی پروژه حدید را شروع کنید. شما می توانید کاری کنید که پرسنل خودکار کارشان را انجام دهند و تجهیزات کارخانه مدام ارتفا پیدا کنند.

7.Motorsport Manager Mobile

محیط بازی Motorsport Manager Mobile
Motorsport Manager Mobile

دانلود از گوگل پلی

Motorsport Manager Mobile یک بازی برای تمرین انجام دادن کارها به صورت گروهی است. در این بازی باید بهترین تیم اتومبیل رانی را با بهترین رانندگان تشکیل دهید. برای این کار لازم است که به راننده ها آموزش دهید تا در لحظات حیاتی تصمیمات درستی در مسابقه بگیرند.

این بازی به نوع دیگری رانندگی واقعی را  شبیه سازی می کند ولی به جای این که پشت فرمان بنشینید قرار است روح کار را حس کنید.

8.Cook, Serve, Delicious

محیط بازی Cook, Serve, Delicious
Cook, Serve, Delicious

دانلود از گوگل پلی

در بازی Cook, Serve, Delicious یک رستوران قدیمی دارید. کار شما این است که غذاها را آزمون کنید و کیفیت خدمات رستوران را بهبود ببخشید. این بازی مدت گیم پلی مفصلی دارد و تعداد زیادی آیتم در بازی برای آزاد کردن وجود دارد. اما حواس تان باشد که این بازی بسیار اعتیاد آور است.

بازی های شبیه ساز شهرسازی اندروید:

در این سری بازی ها باید یک شهر جدید را به طور کامل بسازید این ساختن شهر شامل المان هایی مثل آدم ها، ساختمان ها، مراکز خدماتی و… می شود.

9.SimCity BuildIt

محیط بازی SimCity BuildIt
SimCity BuildIt

دانلود از گوگل پلی

در بازی SimCity BuildIt به چند چیز همزمان، باید دقت کنید. به جز گرافیک فوق العاده، بازی جای کافی برای قوه تخیل شما باز گذاشته است، شما می توانید لوازم جدید به جاهای مختلف ببرید. مثلا ساختمان ها را ارتفا دهید. در نهایت وقتی شهرتان سر پا شد می توانید به یک رقابت آنلاین هم وارد شوید.

همین طور ببینید: معرفی و دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia

10.Construction Simulator 2 Lite

محیط بازی Construction Simulator 2 Lite
Construction Simulator 2 Lite

دانلود از گوگل پلی

در بازی Construction Simulator 2 Lite با ماشین ها و وسایل مخصوص ساخت و ساز باید سازه ها را بسازید یا بازسازی کنید. در یک فضای باز، تمام این کارها با ماشین آلاتی از برندهای اصلی این صنعت، انجام می شوند.

کار کردن با هر وسیله ای قلق خاص خود را دارد که با یاد گرفتن هر کدام از آنها می توانید ماموریت بعدی بازی را آزاد کرده و انجام دهید.

11.Township

محیط بازی Township
Township

دانلود از گوگل پلی

Township یک بازی شبیه ساز مزرعه داری است که در آن باید به تولید بپردازید و عرضه را تحت کنترل داشته باشید. هر چقدر معروف تر شوید، خانه های بیشتری، غذاهای بیشتری از شما طلب می کنند.

امکان مدیریت کردن حیواناتی مثل گاو و مرغ ها را دارید و همزمان باید بر کل پیشرفت شهر خود نظارت داشته باشید ضمن اینکه امکان بازی چند نفره هم در Township وجود دارد.

12.Bit City

محیط بازی Bit City
Bit City

دانلود از گوگل پلی

در بازی Bit City نه فقط به ساختمان سازی و امور مربوط به آنها می پردازید بلکه حواستان به مالیات هم باید باشد. با رشد شهر می توانید وام بگیرید و دستگاه های بیشتری فراهم نمایید.

بازی های شبیه ساز پرواز اندروید:

همه نمی توانند خلبان شوند، پس اینجا یک بازی شبیه ساز هواپیما از مدل های مختلف آن می تواند تجربه لذت بخشی برای همگان باشد تا این گونه به آسمان دل بسپارند.

13.Fight Pilot Simulator 3D Free

محیط بازی Fight Pilot Simulator 3D Free
Fight Pilot Simulator 3D Free

دانلود از گوگل پلی

در بازی Fight Pilot Simulator 3D Free به جز ماموریت های از پیش تعیین شده امکان پرواز به شکل آزادانه را هم دارید. گرافیک بازی 3 بعدی است و نیازی به اتصال به اینترنت ندارد.

14.Extreme Landings

محیط بازی Extreme Landings
Extreme Landings

دانلود از گوگل پلی

در Extreme Landings کنترل کاملی بر یک ایرکرافت دارید که به طرزی طبیعی پرواز را برای تان شبیه سازی می کند و هنگام فرود به خوبی واکنش پذیری محیط اطراف را حس می کنید.

15.Infinite Flight – Flight Simulator

محیط بازی Infinite Flight – Flight Simulator
Infinite Flight – Flight Simulator

دانلود از گوگل پلی

Infinite Flight – Flight Simulator گرافیکی طبیعی دارد و در بازی می توانید سناریو، ایرکرافت و فرودگاه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. گرچه کنترل دستی هواپیما چندان فوق العاده نیست اما حس طبیعی بودن پرواز در این بازی کاملا به شما دست می دهد.

16.AirFighters

محیط بازی AirFighters
AirFighters

دانلود از گوگل پلی

در بازی AirFighters با هواپیماهای جنگی سروکار دارید. چند حالت مختلف برای بازی کردن وجود دارد و دقت کنترل و گرافیک بازی دو نقطه برجسته این بازی هستند و در طول بازی شما می توانید پرنده های جدید آزاد کنید.

بازی های شبیه ساز رانندگی و پارک کردن اندروید:

بازی های این سبک غالبا جنبه آموزشی دارند، پس اگر می خواهید روش صحیح پارک کردن را یاد بگیرید یا اینکه رانندگی با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را تمرین کنید بازی های این بخش را حتما امتحان کنید.

17.Bus Simulator 17

محیط بازی Bus Simulator 17
Bus Simulator 17

دانلود از گوگل پلی

در بازی شبیه ساز Bus Simulator 17 شما پشت فرمان اتوبوس می نشینید، گرافیک و فیزیک بازی طبیعی بوده و می توانید در مسیرهای مختلف در کشور های گوناگون سفر کنید.

در حالت بزرگراه بازی، امکان بازی به صورت آزادانه یا چند نفره هم وجود دارد و خوبی دیگر بازی این است که حتی اگر یک گوشی نسبتا ضعیف هم داشته باشید می توانید Bus Simulator 17 را روی گوشی اندروید خود اجرا کنید.

18.Real Driver: Parking Simulator

محیط بازی Real Driver: Parking Simulator
Real Driver: Parking Simulator

دانلود از گوگل پلی

Real Driver: Parking Simulator یک شبیه ساز پارک کردن ماشین است. گیم پلی بازی هر چه جلوتر بروید سخت و سخت تر می شود. کنترل ماشین ها با دقت بالایی انجام می شود و در طول 240 مرحله بازی می توانید به سلطان پارک کردن ماشین تبدیل شوید!

19.Ultimate Car Driving Simulator

محیط بازی Ultimate Car Driving Simulator
Ultimate Car Driving Simulator

دانلود از گوگل پلی

در بازی Ultimate Car Driving Simulator در خیابان با هر ماشینی که دوست دارید، آزادانه حرکت کنید. گاهی هیچ مزاحمی در خیابان نیست و با فراغ بال رانندگی می کنید گاهی هم ترافیک اضافه شده و کار سخت تر می شود.

20.Real Car Parking 2: Driving School 2018

محیط بازی Real Car Parking 2: Driving School 2018
Real Car Parking 2: Driving School 2018

دانلود از گوگل پلی

بازی Real Car Parking 2: Driving School 2018 تقریبا هر ویژگی واقعی که برای پارک کردن ماشین ها وجود دارد را شبیه سازی می کند. چک کردن آینه عقب و سنسورهای پارک از جمله این موارد هستند. به طور کلی در این بازی قرار است روش پارک کردن بی نقص را فرابگیرید.

در همین سبک بازی کنید: معرفی و دانلود بازی شبیه ساز Poly Bridge

جمع امتیازها: 4 میانگین: 3

همینطور بررسی کنید

دانلود بازی Euro Truck Driver 3.4 شبیه سازی رانندگی با کامیون در اندروید + مود + تریلر

عاشقان ماشین سنگین و رانندگان کامیون ، امروز یک سورپرایز بزرگ برای شما داریم . …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *