بهترین برنامه های بلاک پیامک اندروید
بلاک اس ام اس اندروید

9 برنامه بلاک اس ام اس اندروید : نرسان پیام او را!

همیشه پیامک های آزاردهنده از کسانی که نمی خواهیم پیامی از آنها دریافت کنیم، امری آزاردهنده بوده است. راه حل، بلاک اس ام اس به وسیله نرم افزارهای مخصوص این کار برای اندروید می باشد.

معرفی بهترین برنامه های بلاک اس ام اس اندروید

با وجود اینکه پیامرسان های آنلاین نقش پررنگی در ارتباطات افراد پیدا کرده اند، همچنان ارسال پیامک یکی از سریع ترین روش های ارتباطی در گوشی ها می باشد. اما همیشه پیام های مورد علاقه ما به صندوق ورودی گوشی وارد نمی شوند. چه بسیارند پیام های زائد تبلیغاتی یا حتی افرادی که دوست ندارید پیامی از آنها بگیرید. برای جلوگیری از دریافت چنین پیام هایی و بلاک اس ام اس، چند تا از بهترین نرم افزارهای اندروید را در ادامه این مقاله اندرویدزوم به شما معرفی می کنیم.

1.Calls Blacklist

 محیط برنامه Calls Blacklist
Calls Blacklist

اگر به دنبال نرم افزاری می گردید که هم پیامک و هم تماس را بتواند بلاک کند برنامه Calls Blacklist همان چیزی است که می خواهید. شما می توانید تنظیم کنید که برنامه کلا هر پیام و تماسی را که از شماره های ناشناخته دریافت می شوند، بلاک کند.

این برنامه خودش مجهز به یک پیامرسان داخلی است که از آن به جای برنامه پیش فرض SMS گوشی می توانید استفاده کنید. برای بلاک کردن یک مخاطب، به سادگی آن مخاطب را به لیست سیاه پیامرسان خود اضافه کنید تا دیگر هیج پیامی از این مخاطب بلاک شده دریافت ننمایید.

2.Key Messages

محیط برنامه Key Messages
Key Messages

برنامه Key Messages ابزاری قدرتمند برای بلاک اس ام اس اندروید می باشد که به طور اوتوماتیک همه پیام های اسپم را مسدود می سازد. به لطف هوش مصنوعی به کار رفته در این نرم افزار، فرآیند مسدودسازی پیام های اسپم به شکل موثرتری انجام می گیرد.

3.Call Control

محیط برنامه Call Control
Call Control

Call Control برنامه دیگری برای مسدود کردن تماس و پیام های دریافتی است که در گوگل پلی شهرت بالایی دارد. این نرم افزار به طور خودکار شماره های اسپم را تشخیص داده و آنها را از ارسال پیام و برقراری تماس، منع می کند. این برنامه همچنین از حالت Do Not Disturb ، پشتیبانی می کند که موجب می شود تمام اعلان های تماس و پیامک، مخفی گردند.

همچنین ببینید: 5 برنامه تماس تقلبی و جعلی برای اندروید : زنگ خوردن های الکی!

4.Hiya – Caller ID & Block

محیط برنامه Hiya - Caller ID & Block
Hiya – Caller ID & Block

دانلود از گوگل پلی

با به کارگیری برنامه Hiya – Caller ID & Block می توانید برای اس ام اس و تماس صوتی از شماره های ناشناخته، مزاحم های تلفنی و… محدودیت ایجاد کنید. این برنامه درون خودش بانک اطلاعاتی بزرگی از شماره ها را از قبل دارد که باعث می شود بسیاری از موارد اسپم را پیشاپیش از روی بانک اطلاعاتی اش تشخیص داده و بلاک کند.

همین طور ببینید: آموزش نحوه بلاک کردن تبلیغات درون اپلیکیشن های اندروید

5.AntiNuisance

محیط برنامه AntiNuisance
AntiNuisance

دانلود از گوگل پلی

AntiNuisance برنامه ای آسان و ساده در استفاده برای بلاک اس ام اس اندروید می باشد که به عنوان نرم افزار پیامرسان اصلی گوشی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای بلاک کردن SMS شما باید این برنامه را به عنوان پیامرسان پیش فرض گوشی تنظیم کنید آن وقت می توانید تمام شماره هایی که می خواهید را از گرفتن تماس و ارسال پیام به خودتان محروم کنید یا اینکه با فعال سازی حالت Do Not Disturb اطلاعیه های آنها را قطع کنید.

6.Laban SMS

محیط برنامه Laban SMS
Laban SMS

دانلود از گوگل پلی

Laban SMS برنامه ساده دیگری برای سازماندهی پیامک های گوشی اندروید شماست. فیلتر پیشرفته تشخیص اسپم این نرم افزار به شکل خودکار پیام های زائد دریافتی را شناسایی کرده و مسدود می سازد. به جز این شما به صورت دستی هم می توانید مخاطب یا شماره خاصی را بلاک کنید.

7.Truecaller

محیط برنامه Truecaller
Truecaller

دانلود از گوگل پلی

Truecaller که هم اکنون بیش از 500 میلیون نصب فعال دارد، اطلاعات مفیدی درباره تماس گیرنده در اختیار شما می گذارد. ضمن اینکه می توانید جلوی پیام های زائد و تماس های افراد مزاحم را هم با این نرم افزار بگیرید.

8.Caller ID – Phone Dialer, Call Blocker

محیط برنامه Caller ID - Phone Dialer, Call Blocker
Caller ID – Phone Dialer, Call Blocker

دانلود از گوگل پلی

برنامه Caller ID – Phone Dialer می تواند به جای نرم افزار پیش فرض اندروید برای SMS به کار گرفته شود. با انجام این کار قادر خواهید بود تا پیامک های تبلیغاتی و زائدی که دریافت می کنید، بلاک نمایید. به جز پیامک، امکان مسدود کردن تماس های دریافتی و مشاهده گزارش تماس های اخیر به شکلی هوشمند در این نرم افزار وجود دارد.

9.SMS Organizer

محیط برنامه SMS Organizer
SMS Organizer

دانلود از گوگل پلی

آخرین برنامه بلاک اس ام اس برای اندروید که به شما معرفی می کنیم محصول شرکت ماکروسافت بوده و SMS Organizer نام دارد. این اپ به شکل خودکار صندوق ورودی پیام شما را سازماندهی می کند و یادآور برای تان تنظیم می کند که بفهمید هزینه های شما در این بخش چقدر بوده است.

در این نرم افزار به سادگی می توانید یه مکالمه پیامکی را آغاز کنید یا اگر خواستید فرستنده پیام را بلاک کنید.

در همین زمینه بخوانید: آموزش بلاک کردن پیامک های مزاحم در اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.