بازی فضایی اندروید
بهترین بازی فضایی اندروید

13 بازی فضایی اندروید : نبرد در کهکشان ها

دسته ای از بازی ها بودند که از زمان آتاری در خاطر گیمرها نقشه بسته اند، بازی هایی مثل Galaga ، Space Invaders و Asteroids که جو مخصوص به خود را داشتند این بازی ها در فضا انجام می شدند. به همین جهت حالا می خواهیم برای گوشی های هوشمند امروزی، کدام بازی فضایی اندروید جذاب تر است و فهرستی از این مدل بازی ها را به شما معرفی کنیم.

لیست بهترین های سبک بازی فضایی اندروید

در ادامه این مقاله اندرویدزوم با 13 تا از بهترین های سبک بازی فضایی اندروید شما را آشنا می کنیم که در سبک های مختلفی مثل استراتژی، اکشن، پازل، موسیقی و… دسته بندی می شوند.

همچنین مطالعه کنید: دانلود Alpha Squadron 2 بازی سفینه فضایی +دیتا

1.Jump Drive

محیط بازی Jump Drive
Jump Drive

اولین بازی این لیست یک بازی رایگان است، در بازی Jump Drive سوار یک فضاپیمای جنگی شده و باید از میان موانع مختلفی راه خود را هموار کنید. برای حرکت دادن سفینه خود باید یک بار صفحه را لمس کنید و با هر بار لمس کردن، آن را برای حرکت های بعدی شارژ نمایید.

موانع عمدا به شکلی گمراه کننده طراحی شده اند که همین به جذابیت بازی می افزاید. در کل گیم پلی بازی، سیستم کسب امتیاز و قالب کلی بازی، نظر شما را به خود جلب می کند.

2.Captain Tom Galactic Traveler

محیط بازی Captain Tom Galactic Traveler
Captain Tom Galactic Traveler

در بازی Captain Tom Galactic Traveler ، لازم است تا در یک ماموریت فضایی به اکتشاف بپردازید تا ستارگان، سیارات و شهاب سنگ ها را کشف کنید. این بازی دارای گرافیک سیاه و سفید بوده و کنترل آن ساده است و گیم پلی جالبی دارد.

در طول بازی شما، شهاب سنگ ها را در فضا کشف می کنید و می توانید روی آنها فقط با راه رفتن ساده، گل کاری کنید. کاری که لازم است انجام دهید این است که حباب جمع کنید و سعی کنید در مرحله پیشروی کنید.

تونل هایی مخفی در بازی قرار دارند که با پیدا کردن شان می توانید ستاره های مخفی داخل آنها را جمع کنید و با استفاده از شاتل فضایی آنها را به شهاب سنگ های دیگر منتقل کنید. این بازی به شکل رایگان قابلیت دریافت دارد.

3.Galaxy Attack

محیط بازی Galaxy Attack
Galaxy Attack

اگر بازی Space Invaders را به خاطر داشته باشید می توان گفت که Galaxy Attack نسخه پیشرفته همان بازیست. شما به عنوان یک سرباز تازه کار در سفینه کار خود را آغاز می کنید و هدف تان این است که ارتش بیگانه ها را نابود کنید.

مراحل آغازین بازی با امکانات تیراندازی پایین شروع می شود. با ارتقای سفینه جنگی خود، شدت و کمیت توان هجومی آن را افزایش می دهید. هر چه به سفینه های بیگانه های بیشتری می خورید از بین بردن آنها مدام، سخت تر از قبل می شود.

حواس تان باشد تا به موقع از برخورد با موشک هایی که دشمن می اندازد، اجتناب کنید، چون برعکس سفینه ها، موشک ها در برابر حملات شما مقاوم هستند و فورا سفینه جنگی شما را نابود می کنند. حالت چند نفره آنلاین با دوستان با استفاده از حساب کاربری فیسبوک در این بازی رایگان، قابلیت دیگری است که به جذابیت آن اضافه می کند.

4.Space Snake

محیط بازی Space Snake
Space Snake

دانلود از گوگل پلی

بازی معروف اسنیک نیازی به معرفی ندارد همه ما مدل های مختلف آن را از قدیم بازی کرده و با آن آشنایی داریم. بازی Space Snake از نگاه سوم شخص بوده و زاویه دید بازی های دو بعدی را ندارد که همین باعث شده گیم پلی به کلی تغییر کند.

دیوارها، چاله ها و موانعی در بازی وجود دارند که چالش آن را به مراتب بیش از پیش می کنند. کنترل بازی به روش اسلایدی انجام شده و بسیار حساس می باشد و یک حرکت کوچک انگشت روی صفحه را تشخیص می دهد و به همین راحتی ممکن است ببازید!

تجربه بازی Space Snake تجربه لذت بخشی است حتی اگر خیلی زود Game Over شوید دوست دارید دوباره و دوباره آن را انجام دهید.

همین طور ببینید: معرفی بهترین بازی های اندروید 2018

5.Space Corgi

محیط بازی Space Corgi
Space Corgi

دانلود از گوگل پلی

Space Corgi نمونه برداری دیگری از بازی Flappy Bird، اما این بار در فضا می باشد. شما باید شخصیت Corgi را در فضای معلق کنترل کنید برای این کار لازم است از لا به لای لوله ها رد شوید مراقب لبه ها باشید و در عین حال سکه های امتیازی را جمع کنید.

البته که این بازی به مراتب از فلپی برد راحت تر است اما جذابیت خاص خودش را دارد. المان های اضافی دیگری، مثل پس زمینه فضایی و یک کلاه فضایی بامزه هستند که این بازی را جالب تر می سازند.

6.Auralux

محیط بازی Auralux
Auralux

دانلود از گوگل پلی

Auralux یک بازی در سبک استراتژی است که در آن سیاره ای دارید که در فضا شناور است و باید با شکست دادن دیگر ستارگان به یک مجموعه صور فلکی، غلبه کنید.

این بازی 150 مرحله مختلف دارد و شما می توانید با هوش مصنوعی هم بازی کنید یا به شکل آنلاین با دیگران به رقابت بپردازید.

7.Lunar Mission

محیط بازی Lunar Mission
Lunar Mission

دانلود از گوگل پلی

بازی Lunar Mission در کره ماه روایت می شود، در این بازی باید از آسیب دیدن سفینه فضایی خود جلوگیری کنید. سه مدل برای بازی کردن وجود دارد که در آنها باید هنگام فرود مدل موشکی خود، مواظب باشید آسیبی نبیند.

8.Lintrix

محیط بازی Lintrix
Lintrix

دانلود از گوگل پلی

Lintrix یک بازی فضایی اندروید این بار در سبک پازل بوده که در آن از برج خود در برابر دشمنان باید دفاع کنید. برای این کار برج های شما مکعب هایی دارند که می توانند سپری غیر قابل نفوذ در برابر توپخانه دشمن به وجود آورند همچنین این مکعب ها می توانند به یکدیگر وصل شده و یک مانع خطی ایجاد کنند. برای حفاظت از قلعه خود لازم است که در ساخت این موانع خطی سرعت عمل داشته باشید تا برنده شوید.

9.Breakneck

محیط بازی Breakneck
Breakneck

دانلود از گوگل پلی

Breakneck طراحی گرافیکی جذابی دارد و از نظر صداگذاری هم گیرا عمل کرده است و همین، ترشح آدرنالین در خون شما را افزایش می دهد. شما در نقش راننده جنگنده فضایی هستید که سرعت فوق العاده ای دارد.

هدف در این بازی این است که همه سکه ها را جمع کرده و با بیشترین سرعتی که می توانید به مسیر خود ادامه دهید و زنده بمانید. کنترل بازی ساده است، با لمس هر طرف صفحه، سفینه به همان سمت می چرخد، اگر از میان موانع و دیوارها عبور کنید، سفینه شارژ می شود که با لمس همزمان هر دو سمت صفحه از آن می توانید استفاده کنید.

10.Fractal Space HD

محیط بازی Fractal Space HD
Fractal Space HD

دانلود از گوگل پلی

در بازی Fractal Space HD ، یک برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی شما را در آزمایشگاه فضایی از خواب بیدار می کند، جایی که هیچ حافظه ای از گذشته خود ندارید. آنجا باید تست هایی را پشت سر بگذارید که خطرات مرگباری در آن وجود دارد. بازی از نگاه اول شخص انجام می شود، به این صورت که کنترل صفحه با نیمه سمت چپ آن و زاویه دید با نیمه سمت راست صورت می گیرد.

11.Star Trek™ Fleet Command

محیط بازی Star Trek™ Fleet Command
Star Trek™ Fleet Command

دانلود از گوگل پلی

برای کسانی که طرفدار سری استار ترک هستند، Star Trek™ Fleet Command مثل یک هدیه رد نکردنی می ماند. این بازی در سبک استراتژی است که در آن باید در نقش فرمانده سفینه، دشمنان را نابود کرده و جنبش های کلونی های بیگانه ها را سرکوب کنید. امکان تعامل با همه فرماندهان کلیدی بازی مثل کاپیتان کرک، اسپاک، پیکارد و… نیز در بازی وجود دارد.

12.Subdivision Infinity

محیط بازی Subdivision Infinity
Subdivision Infinity

دانلود از گوگل پلی

در بازی Subdivision Infinity باید یک سفینه جنگی را هدایت کنید و فضاپیماهای دشمن را هدف نابودی قرار دهید. گرافیک بازی فوق العاده است و می توانید حس بودن در فضا را با این بازی لمس کنید. همچنین ماموریت های جانبی مختلفی در بازی وجود دارد که با کامل کردن آنها می توانید تجربه کسب کنید.

13.Musiverse

محیط بازی Musiverse
Musiverse

دانلود از گوگل پلی

آخرین بازی فضایی اندروید در این لیست Musiverse نام دارد که یک بازی در سبک موسیقی است، شما باید با هدف گیری درست یک ترک صوتی را به پایان برسانید و رکورد بزنید. رنگ مسیر بازی با تغییر بیت آهنگ تغییر می کند و سایر آلات موسیقی، تغییرات ظاهری دیگری در بازی به وجود می آورد که به خودی خود جذاب است.

دانلود کنید : بازی اعتیاد آور the tower ساخت برج تا رسیدن به سرمای فضا

جمع امتیازها: 2 میانگین: 2.5

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *