چت فیک اینستاگرام
دایرکت جعلی اینستاگرام

5 برنامه چت فیک اینستاگرام : دایرکت جعلی بفرستید و بگیرید

شاید شما هم اسکرین شات پیام های دایرکت دیگران را دیده باشید که عجیب و بامزه بوده اند. مثلا وقتی کسی به اشتباه برای یکی از اعضای خانواده اش دایرکتی در اینستاگرام بفرستد که قرار بوده به دوستش ارسال کند، موقعیت طنز جالبی ایجاد می شود. اما لازم نیست این موقعیت ها واقعی باشند برنامه های چت فیک اینستاگرام کارشان همین است!

 

معرفی برنامه های ساخت چت فیک و دایرکت جعلی اینستاگرام

اگر می خواهید یک چت فیک خودتان درست کنید و در آن موقعیتی طنز خلق کرده و محض سرگرمی با دوستان تان به اشتراک بگذارید، لازم نیست دوتا اکانت اینستاگرام بسازید و با خودتان چت کنید! فقط کافیست، یکی از برنامه های زیر را دانلود کرده و یک مکالمه فان و جعلی درست کنید بعد از اتمام کار به راحتی خروجی کار را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

رفع مسئولیت در مورد استفاده از برنامه های چت فیک اینستاگرام

برنامه هایی که در ادامه این مقاله به شما معرفی می شوند صرفا برای سرگرمی و فان هستند و مسئولیت هرگونه سوء استفاده های احتمالی از این برنامه ها، به عهده خود کاربران سایت اندرویدزوم می باشد.

همچنین بخوانید: نحوه بکاپ و بازیابی اطلاعات اینستاگرام در 2 روش

1.Fake Chat

محیط برنامه Fake Chat
Fake Chat

اولین برنامه چت فیک اینستاگرام Fake Chat نام دارد که طرز کار آن ساده است. آیکون + را لمس کنید تا قبل از هر کاری یک پروفایل برای خود بسازید برای این کار نام کاربری و عکس پروفایل خود را نیز به دلخواه می توانید تعیین کنید. این عکس و نام کاربری هر چیزی می تواند باشد و بستگی دارد قصد شوخی با چه کسی را داشته باشید. در انتها پروفایل خود را ذخیره کنید.

ایجاد حساب کاربری جعلی
ساخت پروفایل

 

حالا با تکرار این فرآیند می توانید هر چند تا پروفایل دیگر که خواستید بسازید و از این نظر هیچ محدودیتی ندارید. سپس روی نام کاربری پروفایل خود کلیک کنید تا پنجره چت باز شود، اینجا می توانید با خودتان وارد چت شوید و برای این کار متن، عکس و قلب در مکالمه ارسال کنید.

ایجاد دایرکت جعلی
ساخت چت فیک

 

حین چت کردن، یک آیکون سبز رنگ می بینید که اگر آن را لمس کنید، سفید می شود، این آیکون برای تغییر وضعیت پیام استفاده می شود که پیام، ارسالی باشد یا دریافتی. همچنین با کلیک کردن روی هر پیامی می توانید وضعیت آن را بعد از ارسال هم تغییر دهید.

تغییر وضعیت ارسال کننده پیام
ویرایش پیام

 

در مورد زمان ارسال پیام ها نیز، کافیست روی قسمت زمان کلیک کنید تا در پنجره پاپ آپ باز شده تاریخ و ساعت پیام ها را به زمانی که دوست دارید تغییر دهید. کار با برنامه Fake Chat آسان بوده و به سرعت می توانید چت جعلی اینستاگرامی خود را با آن تولید کنید. این برنامه کاملا رایگان است اما به هر حال تبلیغات پاپ آپ آزاردهنده ای در نسخه رایگان نرم افزار وجود دارد.

2.Funsta

محیط برنامه Funsta
Funsta

برنامه Funsta عملیات ساخت چت جعلی را به سطح جدیدی برده است. در این برنامه روش های گوناگونی برای ایجاد مکالمه فیک در اینستاگرام وجود دارد. برنامه قبلی فقط می توانست دایرکت فیک درست کند اما Funsta اجازه ساختن و افزودن استوری، پست و کامنت را هم می دهد! این برنامه امکانات فراوانی برای سر کار گذاشتن و شوخی کردن با دوستان و افرادی که می شناسید، دارد.

ایجاد حساب کاربری
ساخت پروفایل

 

بعد از ایجاد یک یا چند حساب کاربری به آنها عکس و بایو اضافه می کنید تا هر چه طبیعی تر به نظر برسند. برای ساخت پست جدید آیکون + را بزنید و کپشن خود را تایپ کنید، سپس تعیین کنید این پست چند تا ویو و لایک داشته باشد.

ساختن پست فیک اینستاگرام
ایجاد پست جعلی

 

نکته قابل توجه در برنامه Funsta ، توجه سازندگان این نرم افزار به جزئیات می باشد، موقعی که می خواهید پروفایل جعلی خود را بسازید حتی می توانید تیک آبی هم برای آن بگذارید و به این ترتیب اعتبار و باورپذیری چت جعلی که می سازید را بالاتر هم ببرید. به خصوص اگر بخواهید یک مکالمه تقلبی با یک سلبریتی ترتیب دهید!

امکان استفاده از تیک آبی روی پروفایل
فعال کردن تیک آبی

بعد از این که همه چیز را به درستی تنظیم کردید، یک پروفایل را انتخاب کنید و مکالمه خیالی خود را آغاز کنید. این یکی از ساده ترین راه ها برای ساختن لحظات شاد و خنده دار است! در نسخه رایگان این برنامه، تبلیغات داخل نرم افزار دیده می شود، اما همه امکانات برنامه قابل دسترسی هستند و هیچ محدودیتی در آن اعمال نشده است. اگر نسخه حرفه ای این برنامه را تهیه کنید تفاوت، فقط در حذف تبلیغات داخل برنامه و آزاد شدن ویژگی پاسخ هوشمند خودکار خواهد بود.

3.SocialPrank

محیط برنامه SocialPrank
SocialPrank

هیچ وقت شده آرزوی این را داشته باشید که یک پست شما توسط یک سلبریتی لایک یا کامنت دریافت کند؟ اگر چنین سودایی در سر دارید برنامه SocialPrank شما را هر چند غیر واقعی، به آرزوی تان می رساند! برای این کار ابتدا پروفایل خود و سپس پروفایل افراد یا سلبریتی هایی که می خواهید با آنها مکالمه رویایی خود را شکل دهید، بسازید.

ساخت پروفایل فیک
ایجاد پروفایل

 

حالا می توانید توسط پروفایل های مختلفی که ساخته اید، پست، کامنت و لایک روی پست های مصنوعی خود بگذارید. این کار از ساختن مکالمه در دایرکت اینستاگرام، باورپذیرتر و طبیعی تر بوده و لحظات مفرحی برای تان رقم می زند!

درست کردن پست فیک
ایجاد پست

 

SocialPrank کارها را ساده تر کرده است، اضافه کردن کامنت و لایک و تعیین تعداد آنها به مقدار دلخواه درون یک پست در پروفایل جعلی اینستاگرام، کاری است که این برنامه می تواند انجام دهد. علاوه بر این، امکان ارسال و دریافت دایرکت فیک هم در این برنامه میسر شده که بسیار به نسخه اصلی اینستاگرام شبیه می باشد. به این منظور، روی آیکون موشک بالا سمت راست صفحه کلیک کرده و با انتخاب پروفایل مورد نظر، چت را آغاز کنید.

مکامله جعلی در دایرکت
دایرکت فیک

 

4.Yazzy

برنامه چت فیک Yazzy
Yazzy

دانلود از گوگل پلی

با برنامه Yazzy نه فقط می توانید، دایرکت و پروفایل جعلی اینستاگرام بسازید بلکه برای شبکه های اجتماعی دیگر مثل فیسبوک مسنجر، تلگرام و… هم ابزارهای این چنینی را در اختیار دارید. برای شروع می توانید از فهرست شبکه های احتماعی موجود در برنامه، اینستاگرام را برگزینید تا به قسمت مخصوص این برنامه منتقل شوید.

ایجاد محیط شبیه به اینستاگرام
شبیه سازی محیط اینستاگرام

 

شاید در نگاه اول تصور کنید که فقط یک عکس از ظاهر اینستاگرام دارید می بینید اما اگر بیشتر دقت کنید، متوجه می شوید که کل پوسته و ظاهر آن قابلیت ویرایش دارد و برای این کار کافیست، قسمت دلخواه خود را لمس کنید. بسیاری از المان های صفحه، مثل نام، عکس و حتی قسمت های مربوط به خود گوشی نظیر نوار وضعیت گوشی و دکمه های لمسی آن را هم می توانید، دستخوش تغییر کنید.

این امکانات دست شما را در طراحی و شخصی سازی دلخواه چیزی که می خواهید به دیگران نشان دهید، بازتر می کند چرا که ظاهر همه گوشی های هوشمند مثل همدیگر نیستند. به عنوان مثال بعضی گوشی ها، نوار وضعیت و دکمه های لمسی را نشان می دهند و برخی دیگر آنها را مخفی می سازند.

همچنین مطالعه کنید: 7 مشکل اینستاگرام که آزاردهنده هستند + راه حل

 

5.insJoke

برنامه چت فیک insJoke
insJoke

دانلود از گوگل پلی

برنامه insJoke در نگاه اول شبیه به یک برنامه کلون شده است و شباهت خاصی به برنامه Social Prank دارد اما تفاوت هایی اساسی با آن دارد. به روش مشابه کار خود را در برنامه insJoke آغاز می کنید، ابتدا چند تا پروفایل داخل نرم افزار می سازید که بتوانید با آنها، لایک و کامنت بگذارید و تعداد این لایک و کامنت ها را بعدا به دلخواه خود تغییر دهید. اما امکان اضافی این برنامه نسبت سایر نرم افزارها، قابلیت اضافه کردن لوکیشن به پست ها می باشد.

ایجاد پروفایل جعلی
ساخت پروفایل

 

خود اینستاگرام اجازه به اشتراک گذاری موقعیت جغرافیایی (لوکیشن) را به کاربران می دهد حالا با داشتن این قابلیت در برنامه insJoke ، پروفایل و چت فیک ساخته شده توسط شما طبیعی تر از قبل به نظر خواهد رسید! به این ترتیب می توانید پروفایل و مکالمه فان خود را شروع کنید و با گرفتن اسکرین شات از این چت ها، و به اشتراک گذاشتن شان، با دوستان تان با آنها شوخی کنید.

همین طور ببینید: آموزش فعالسازی آخرین بازدید Last Seen در اینستاگرام

یک نظر

  1. میخوایتم ببینم چجوری میشه فهمید چتا فیک هستش یعنی راه فهمیدنش چیه؟

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.