بازی گرافیکی اندروید 2019
بازی گرافیکی

12 بازی گرافیکی اندروید 2019 : اینجا همه چیز طبیعی به نظر می آید!

دیگر دوره بازی های ساده 2 بعدی که برای موبایل منتشر می شد، گذشته است. امروزه با آمدن سخت افزارهای آنچنانی به اسمارت فون های اندرویدی، انتظار تجربه یک بازی گرافیکی اندروید چیز عجیب و غریبی نیست. اما آنچه در کنار گرافیک خوب اهمیت دارد، داشتن گیم پلی جذاب و درگیرکننده است.

معرفی مجموعه ای از 12 بازی گرافیکی اندروید

در این مقاله معرفی بازی اندرویدزوم شما را با تعدادی بازی گرافیکی اندروید در سال 2019 آشنا می کنیم که هر کدام شان، گرافیک بالا و گیم پلی قابل تحسینی دارند. توجه داشته باشید برای اجرای هر چه بهتر این بازی ها، داشتن یک گوشی اندرویدی با سخت افزار مناسب، شدیدا توصیه می شود وگرنه باید منتظر کند شدن، عدم اجرا و بیرون پریدن از بازی و مشکلاتی از این دست، در اکثر این بازی ها باشید.

همچنین دانلود کنید: معرفی 12 بازی استراتژی اندروید : نقشه کشیدن برای پیروزی!

1.Nimian Legends : BrightRidge

بازی گرافیکی Nimian Legends : BrightRidge اندروید
Nimian Legends : BrightRidge

ساخت بازی Nimian Legends : BrightRidge پروژه ای بسیار طولانی مدت بوده است، با این وجود نتیجه کار یکی از گرافیکی ترین بازی های قابل توجه برای اندروید شده است. سبکه بازی ادونچر است و شما می توانید از قسمت تنظیمات بازی، گرافیک آن را با توجه به توان سخت افزاری گوشی خود، تغییر دهید. اما واقعیت این است که حداکثر کیفیت که در گوشی های پرچمدار قابلیت نمایش دارد، به طرز نفسگیری زیباست!

در جهان فانتزی و خیالی بازی Nimian Legends : BrightRidge ، دو حالت برای خط داستانی بازی در نظر گرفته شده است. اهدافی در بازی تعیین شده که باید به آنها دست پیدا کنید و دشمنانی هم هستند که باید شکست شان دهید.

2.Returner 77

بازی گرافیکی Returner 77 اندروید
Returner 77

بازی های سبک فکری و پازلی، معمولا به لحاظ بصری مزیت خاصی ندارند اما در مورد بازی Returner 77 داستان فرق می کند. در این بازی در فضاپیمای بیگانگان، وظیفه شما این است که با به کارگیری تکنولوژی های پیشرفته، شرایط را برای بازگرداندن انسان ها به چرخه حیات، فراهم آورید.

داستان بازی، جو مخصوصی ایجاد می کند و حل کردن معماها در چنین جوی هیجان بازی را مضاعف می کند در حالی که این بازی گرافیکی اندروید ، انقدر طراحی بصری اش خوب هست، که غرق ماجراهای آن شوید.

3.Asphalt 9: Legends

بازی گرافیکی Asphalt 9: Legends اندروید
Asphalt 9: Legends

گیم لافت بعد از منتشر کردن یک دوجین از بازی معروف ماشین سواری خود برای پلت فرم های مختلف موبایلی، دیگر به خوبی می داند که یکی از فاکتورهای مهم برای طرفداران آسفالت، گرافیک چشم نواز بازی و طراحی بی بدیل ماشین ها و محیط پس زمینه در اطراف آن است.

بنابراین در آسفالت 9 نیز مطابق انتظار، جزئیات از سری های قبلی این بازی، بیشتر خودنمایی می کنند و حدود 50 ماشینی که در این بازی وجود دارند هر کدام لذت بازی کردن مخصوص به خود را دارند. از فراری تا پورشه و لامبورگینی، با صدای گاز و ترمز گوش نوازشان در Asphalt 9: Legends مثل همیشه منتظر شما هستند تا رقابتی جانانه با آنها انجام دهید.

برای اولین بار در سری های آسفالت، حالت چند نفره تا 7 نفر هم می رسد و می توانید گروه آسفالت باز های خود را در بازی تشکیل دهید. کنترل لمسی بازی باز هم عالیست، گرافیک زیبای بازی هم که دیگر جای هیچ حرفی را باقی نمی گذارد.

4.Darkness Rises

بازی گرافیکی Darkness Rises اندروید
Darkness Rises

دانلود از گوگل پلی

Darkness Rises یک بازی در سبک اکشن RPG است که با بازی های مشابه این سبک فرق دارد. نکته جالب در تنظیمات بازی است، جایی که شما می توانید زیبایی چهره کاراکترها را در سطح دلخواه تنظیم کنید. این موضوع شامل بلندی و طول ابرو، گونه ها، وزن و… می شود تا بتوانید شخصیت ایده آل خود را درست کنید.

تنوع بالایی از وسایل دفاعی و اسلحه و دیگر لوازم جنگی مرتبط را کنار طراحی بصری زیبای بازی بگذارید تا بیشتر شیفته این «طلوع تاریکی» شوید!

همین طور دریافت کنید: معرفی و دانلود بازی های برتر اندرویدی با گرافیک HD

5.SHADOWGUN LEGENDS

بازی گرافیکی SHADOWGUN LEGENDS اندروید
SHADOWGUN LEGENDS

دانلود از گوگل پلی

سازنده Dead Trigger 2 بازی SHADOWGUN LEGENDS را هم ساخته است، پس از همین ابتدا توقع یک بازی جذاب، گیم پلی روان و گرافیک خیره کننده را داریم. سبک بازی SHADOWGUN LEGENDS ، تیراندازی اول شخص بوده و چنان که انتظار می رود لیاقت قرار گرفتن در این لیست بازی گرافیکی اندروید را دارد.

در این بازی نقش سربازی را دارید که از آینده آمده است و در کنار هم رزمان خود به مقابله با دشمنان می پردازد. بازی حالت یک نفره و چند نفره دارد و در حالت تیمی می توانید در محیط جذاب و پر از جزئیات این بازی، با رقبا نبرد کنید.

6.Sdorica -mirage-

بازی گرافیکی Sdorica -mirage- اندروید
Sdorica -mirage-

دانلود از گوگل پلی

بازی Sdorica -mirage- ، سبک RPG دارد، مکانیک بازی به خوبی طراحی شده و گرافیک بازی هم همان چیزی است که از یک بازی در این سطح، انتظار می رود. خط داستانی بازی بیشتر در مکالماتی که وسط نبردها انجام می شود، روایت می گردد. مبارزه ها المان هایی از بازی های پازلی را دارند دو سمت مبارزه با جور کردن رنگ ها به هم ضربه وارد می کنند و از قدرت ها و جادوهای خود استفاده می نمایند.

اما مبارزات این بازی نیازمند استراتژی قوی است، چرا که حرکات حساب نشده و بی مهابا ممکن است نتایج جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

7.PUBG MOBILE

بازی گرافیکی PUBG MOBILE اندروید
PUBG MOBILE

دانلود از گوگل پلی

PlayerUnknown’s Battlegrounds که به نام پابجی شناخته می شود آنقدر معروف شده که بسیاری از گیمرها شبانه روز درگیر این بازی شده اند! 100 نفر در جزیره ای وارد می شوند و با کشتن همدیگر باید سعی کنند زنده بمانند. این همان قانون بقاست که در بازی پابجی از آن استفاده شده است تنوع سلاح ها بالاست و بی نهایت استراتژی مختلف می توان برای برنده شدن و از بین بردن رقبا به کار برد.

گرافیک پابجی، چیزی است که آن را خواستنی تر می کند و همین باعث شده تا عملا فقط روی گوشی های پرچمدار و گوشی هایی که سخت افزار مطلوبی دارند، قابل اجرا باشد.

8.Lineage 2: Revolution

بازی گرافیکی Lineage 2: Revolution اندروید
Lineage 2: Revolution

دانلود از گوگل پلی

در بازی Lineage 2: Revolution ، در میدان نبرد با 100 نفر دیگر رو به رو می شوید و با کاراکترهای سنتی بازی رقابت می کنید. از انسان تا جادوگر، همه رقم شخصیت به تدریج در بازی قابلیت انتخاب پیدا می کنند اما آنچه نمود بیشتری دارد استفاده از موتور Unreal در طراحی گرافیکی این شخصیت هاست که آنها را دیدنی تر می کند.

9.Warhammer 40,000: Freeblade

بازی گرافیکی Warhammer 40,000: Freeblade اندروید
Warhammer 40,000: Freeblade

دانلود از گوگل پلی

در بازی Warhammer 40,000: Freeblade ، نقش یک انسان سوار بر ربات جنگی را دارید که انواع و اقسام سلاح های ویرانگر را در اختیار دارد که هدف شما این است که مسیر خود را از میان انبوه دشمنان متجاوز، هموار کنید و این نیروهای شیطانی را از سر راه بردارید.

به جز گرافیک عالی بازی، کنترل بازی Warhammer هم جزء نقاط قوت آن محسوب می شود که این امر باعث می شود بازی برای شما زود خسته کننده نشود.

10.DEAD TRIGGER 2

بازی گرافیکی DEAD TRIGGER 2 اندروید
DEAD TRIGGER 2

دانلود از گوگل پلی

DEAD TRIGGER 2 یکی از بهترین بازی ها در سبک زامبی کشی است که هم گرافیک عالی دارد هم گیم پلی متنوع و جذاب، که می تواند حسابی شما را درگیر خود کند. انجام ماموریت هایی که در بازی طراحی شده اند، خودش چالش جذابی است.

تصور نکنید که به راحتی می توانید در بازی جلو بروید و همه زامبی ها را تار و مار کنید چون در DEAD TRIGGER 2 اگر هوشمندانه عمل نکنید حتی ممکن است با کمبود خشاب مواجه شوید و آنجاست که نبرد با دست خالی با زامبی ها به شما می فهماند قضیه سخت تر از آن چیزی بوده که فکرش را می کرده اید!

11.Galaxy Reavers

بازی گرافیکی Galaxy Reavers اندروید
Galaxy Reavers

دانلود از گوگل پلی

در سبک استراتژی محافظت از قلعه، بازی های زیادی برای اندروید وجود ندارد که به لحاظ گرافیکی حرفی برای گفتن داشته باشند. اما Galaxy Reavers از عهده این کار برآمده است. نبردها میان تیم های کوچک صورت می گیرد که در حالت یک نفره به خوبی شما را با خودش همراه می کند.

امکان جالب بازی این است که قبل از شروع نبرد می توانید موقعیت مکانی تیم خود را مشخص کنید تا از نظر استراتژی با توجه به شرایط بازی، اوضاع بهتری داشته باشند مثلا می توانید نیروی های خود را نزدیک استعدادهای دشمن بچینید تا سریعا آنها را نابود کنند و جنگ را به نفع شما مغلوبه نمایند.

12.Samorost 3

بازی گرافیکی Samorost 3 اندروید
Samorost 3

دانلود از گوگل پلی

Samorost 3 به جز جو دوست داشتنی و داستان جذابی که دارد، گرافیک چشم نوازی هم دارد که در عین سادگی، زیباست و چشمان شما از دیدنش خسته نمی شوند. در طول این بازی سبک اشاره و کلیک، باید معماهای مختلفی را حل کنید و به پیش بروید.

مکانیک بازی هم این گونه است که هر جای صفحه که کلیک کنید، شخصیت بازی به همان جا حرکت می کند و اگر چیزی آنجا باشد با آن تعامل انجام می دهد. اینکه در هر جایی چه کاری باید انجام دهید خودش جزء چالش های بازیست که آن را جذاب تر می کند.

در همین زمینه دریافت کنید: مجموعه برترین بازیهای پرگرافیک اندروید

جمع امتیازها: 28 میانگین: 3.4

همینطور بررسی کنید

بازی گرافیکی MARVEL Future Fight

دانلود MARVEL Future Fight 7.0.1 بازی نجات بشریت با ستارگان مارول

ابر ستارگان Marvel جژء پرطرفدارترین شخصیت های کمیک هستند که تا بحال فیلم ها ، …

3 نظرها

  1. سلام ادمین و دوستای گلم.یه بازی گرافیکی MMORPG هم هست که ادمین محترم سایت یا نمیدونسته یا یادش رفته:D خلاصه اسمشو میذارم برین نگاه کنین فوق العاده هستش واقعا هم از لحاظ گرافیک هم از لحاظ گیم پلیش واقعا بی نظیره حرف نداره اسمشمCrusaders Of Light هست بازی کن های Wow راحت تر میتونن این بازیرو شروع کنن چون دقیقا شبیه wow هستش
    ادمین جون اگه میتونی همین بازیرو هم بذار ملت ببینن دمت گرم

  2. عالیه من گوشی اچ تی سی وان ایکس پلاس دارم تمام این بازی ها را با بالاترین گرافیک اجرا می کند قدرت سخت افزاریش از ایفون 11 قوی تر است

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *