بازی Crazy Kick! اندروید
بازی فوتبالی Crazy Kick! اندروید

دانلود Crazy Kick! 1.18.6 بازی چاله چوله های فوتبالی برای اندروید

در کنار بازی های فوتبالی که شبیه سازی واقعی پرطرفدارترین رشته ورزشی دنیا را می کنند، بازی هایی هم ساخته می شوند که جنبه سرگرمی دارند و به اشکال مختلف، با این ورزش شوخی می کنند. یکی از بازی هایی که در محیطی سه بعدی و البته خلاقانه توانسته، ایده جالبی را پیاده سازی کند Crazy Kick! نام دارد. این بازی ترکیبی از فوتبال و گلف است که در زمین هایی با موانع و انواع حفره ها، انجام می شود.

بازی Crazy Kick اندروید
Crazy Kick

بازی Crazy Kick! : مخلوط گلف و فوتبال در زمینی پر از حفره

در بازی Crazy Kick! توپ در نقطه ای از زمین مسابقه کاشته شده است. شما از آنجا می توانید ضربه زدن به توپ را آغاز کنید، توپ را از میان موانع، مدافعان و چاله ها را رد می کنید و در آخر با ضربه ای دقیق، دروازه بان را هم شکست داده و گل می زنید. در مراحل ابتدایی این کار ساده و به نظر مضحک می رسد اما به تدریج مراحل و موانع سخت تر و بیشتر شده و مسیر هم پیچ در پیچ می شود به طوری که گل زدن دیگر چندان هم آسان نخواهد بود.

همچنین دریافت کنید: دانلود FootLOL: Crazy Soccer Free بازی فوتبال جنگی

از مهاجم نامرئی تیم یک نفره تا لشگر مدافعان فداکار

نکته جالب بازی اینجاست که شخصیتی به عنوان مهاجم وجود ندارد و این شما هستید که با یک شخصیت نامرئی در بازی، فوروارد تیم یک نفره خود هستید. از سوی دیگر مدافعان قرمز رنگی که وسط میدان پراکنده شده اند به طرز عجیبی به صورت انتحاری بازی می کنند، آنها سعی می کنند خودشان را به توپ رسانده و چنان توپ را دفع کنند که پای هیچ بنی بشری دیگر به آن نرسد! پس باید مراقب باشید تا توپ نصیب مدافعان نشود.

دروازه بانی که به هیچ توپی نه نمی گوید!

بر خلاف مدافعان که فداکارانه قصد فرستادن توپ به ناکجا آباد را دارند، اما گلر تیم حریف به طرز فجیعی، ضعیف عمل کرده و عین آب خوردن گل می خورد. نکته دیگری که اینجا وجود دارد این است که مدافعانی که تعریف شان را کردیم، هوش مصنوعی فوق العاده ای ندارند و اصولا می خواهد توپ را فقط با قدرت شوت کنند پس اگر کمی خوش شانس و گاهی زرنگ باشید می توانید از این موضوع علیه خودشان استفاده کنید به گونه ای که خودشان با زدن گل به خودی، کار شما را راحت کنند!

مراقب چاله چوله ها و لبه های زمین باشید

گفتیم که در مراحل بالاتر بازی، کم کم مسیر رسیدن به دروازه هم سخت تر می شود، غیر از مدافعان و دروازه بان که درباره آنها صحبت کردیم، چالش دیگری که وجود دارد، حفره های وسط زمین هستند، شما برای جلوگیری از رسیدن توپ به مدافعان باید سریع تصمیم بگیرید و شوت بزنید.

این شوت زدن در عین عجله با دقت هم باید همراه باشد وگرنه یا از لبه های زمین به بیرون پرت می شود یا درون یکی از این چاله ها سقوط می کند. یکی از سخت ترین حالت ها، زمانی است که چاله بزرگی درست جلوی دروازه باشد که در این صورت مجبورید از راه دور اقدام به شوت زنی کنید و به همین خاطر ریسک گل نشدن آن بالاتر می رود.

خلاص شدن از تبلیغات مزاحم وسط بازی

بازی کریزی کیک هر چه جلوتر می رود جذاب تر می شود و چالش های آن نیز بیشتر از قبل می گردد. اما آنچه ذوق شما را می کشد انبوه تبلیغاتی است که گاه و بی گاه وسط بازی بین مراحل ظاهر می شوند و با اکراه باید تا انتها آنها را تماشا کنید تا بتوانید مرحله بعدی را بازی کنید. راه حل ساده ای برای خلاص شدن از این تبلیغات وجود دارد.

آن هم این است که اینترنت گوشی خود را کلا قطع کنید یا اینکه از ابزارهای قطع دسترسی یک برنامه خاص به اینترنت در اندروید استفاده کنید و فقط این برنامه را از اینترنت محروم کنید تا به این ترتیب از شر تبلیغات متعدد داخل بازی راحت شوید.

همین طور دریافت کنید: دانلود Head Soccer 6.7.0 در هد ساکر با سر گل بزنید + دیتا و مود

تصاویر:

تغییرات نسخه جدید 1.18.6 :

  • رفع باگ ها و بهبود مشکلات بازی

دانلود بازی کریزی کیک اندروید (بروز رسانی 1400) :

دانلود مستقیم فایل نصبی – 83 مگابایت

دانلود OfficeSuite از گوگلی

فوتبال ماشین ها را هم امتحان کنید: دانلود Turbo league بازی مسابقه‌ای آنلاین “توربو لیگ”

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.