خانه » بهترین اپلیکیشن های اندروید » 13 برنامه آلارم و ساعت هشدار اندروید : دیگر خواب نمانید!
 
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی پاتوق

با پاتوق رفاقت کن و تو جمع باش به اشتراک بذار و سرگرم شو رقابت کن و مشهور شو


برنامه های ساعت هشدار اندروید
نرم افزار آلارم اندروید

13 برنامه آلارم و ساعت هشدار اندروید : دیگر خواب نمانید!

مشکل خواب ماندن و دیر رسیدن به محل کار و تحصیل، مشکل امروز و دیروز نیست. هر کسی بسته به نوع فعالیتی که دارد لازم است به موقع در محل مورد نظر حاضر شود. گوشی های هوشمند، امروزه کار را ساده کرده اند و با برنامه های ساعت هشدار اندروید ، شما به راحتی می توانید، تنظیم کنید که چه ساعتی شما را خبر کرده تا بیدار شوید.

فهرست 13 نرم افزار ساعت هشدار اندروید

اگر شما هم دغدغه بیدار شدن به موقع را دارید یا می خواهید انجام کاری را سر وقت خودش، فراموش نکنید و امکانات برنامه ساعت پیش فرض اندروید یا رابط کاربری آن را نمی پسندید، وقت آن رسیده تا با بهترین نرم افزار های ساعت هشدار اندروید، آشنا شوید و بهترین های آنها را روی گوشی خود نصب کنید تا دیگر خواب نمانید.

همچنین بخوانید: دانلود Mimicker Alarm اپلیکیشن زنگ هشدار

1.Sleep as Android

برنامه ساعت هشدار Sleep as Android اندروید
Sleep as Android

برنامه Sleep as Android ، همانطور که از نامش پیداست، راس ساعت شما را بیدار می کند، اما امکانات دیگری هم دارد. از جمله اینکه آنالیز ساعات خواب با نمودار و مقایسه آنها در دوره های زمانی 15 روزه را انجام می دهد که این کار موجب می شود تا با عادات خوابیدن خود بیشتر آشنا شوید. همچنین با این برنامه می توانید گوشی را به ساعت هوشمند خود متصل نمایید و داده های برنامه مربوط به خواب تان را در فیسبوک یا از طریق ایمیل با دیگران به اشتراک بگذارید.

2.Timely Alarm Clock

برنامه ساعت هشدار Timely Alarm Clock اندروید
Timely Alarm Clock

Timely Alarm Clock ، یک برنامه بسیار ساده با کاربردهای بسیار زیاد است. ویژگی های اصلی این نرم افزار شامل: شخص سازی پوسته ساعت، گرافیک ساده رابط کاربری، ساعت هشدار و تایمر می باشد. امکان سینک کردن دستگاه دیگر با گوشی یا انتقال نسخه پشتیبان برنامه به دستگاه های دیگر، قابلیت دیگر این برنامه است.

جالب ترین امکان برنامه Timely Alarm Clock این است که حین آلارم دادن، وقتی گوشی را روی سطح برعکس می کنید به تدریج، صدای آن کم شده و آهسته آهسته، قطع می شود.

3.WakeVoice Trial alarm clock

برنامه ساعت هشدار .WakeVoice Trial alarm clock اندروید
.WakeVoice Trial alarm clock

برنامه WakeVoice امکان قطع کردن زنگ هشدار اندروید را با فرمان صوتی می دهد. شما از این برنامه می توانید اطلاعات مربوط به هواشناسی را هم دریافت کنید همچنین برای آن RSS تعریف کنید تا اخبار حوزه خاصی را به اطلاع شما برساند. ضمنا در نسخه رایگان این نرم افزار شما می توانید 10 عدد آلارم متفاوت، تعریف کنید.

4.Alarm Clock Puzzle

برنامه ساعت هشدار Alarm Clock Puzzle اندروید
Alarm Clock Puzzle

دانلود از گوگل پلی

وقتی قرار است کسی که به زور از خواب بلند می شود و ول کن بالش نیست را از خواب بیدار کنیم، گزینه پیشنهادی ما به شما برنامه Alarm Clock Puzzle می باشد. همانطور که از نام برنامه پیداست برای خاموش کردن آلارم برنامه مجبور هستید یک معما یا پازل را حل کنید. این کار هم هرگز از یک فرد خواب آلود ساخته نیست پس مجبور هستید کاملا بیدار شوید تا بتوانید این معما را حل کرده و ساعت هشدار اندروید خود را ساکت کنید. معما های این برنامه 3 درجه سختی دارند، حل کردن این معما ها شامل معادلات ریاضی، به خاطر سپردن تصاویر، کلمه های احراز هویت (کپچا) ، الگوهای تکرار شونده و… می شوند.

قابلیت جذاب بعدی این برنامه این است که می توانید در آن تنظیم کنید تا اگر شما خواب ماندید به شخص خاصی که خودتان تعیین می کنید پیام کوتاه ارسال کند تا  بلکه او بتواند شما را بیدار کند. در کنار این، در برنامه Alarm Clock Puzzle چندین افکت صوتی ممتد وجود دارد که صدای زیادی دارند که حتما هر جنبنده ای را از تخت خواب جدا می کنند!

همین طور مطالعه کنید: دانلود (AlarmMon 6.1.6 (alarm clock برنامه ساعت هشدار

5.Alarm Clock with Missions & Loud Ringtones

برنامه ساعت هشدار Alarm Clock with Missions & Loud Ringtones اندروید
Alarm Clock with Missions & Loud Ringtones

دانلود از گوگل پلی

در برنامه Alarm Clock with Missions & Loud Ringtones ، هر تعداد آلارم که بخواهید می توانید تنظیم کنید و برای آنها از زنگ های خود برنامه یا آهنگ های دلخواه خودتان استفاده کنید.

طراحی این برنامه، ساده، کلاسیک و جمع و جور است که به ویژه برای کسانی که به سختی از خواب بر می خیزند انتخاب مناسبی است. چرا که به شکل آزاردهنده ای ماموریت هایی از شما می خواهد انجام دهید که تحت هر شرایطی مجبور شوید از خواب بیدار شوید تا بتوانید گوشی را ساکت کنید.

6.I Can’t Wake Up

برنامه ساعت هشدار I Can't Wake Up اندروید
I Can’t Wake Up

دانلود از گوگل پلی

برنامه I Can’t Wake Up ، طراحی جذابی ندارد اما قابلیت های جالبی دارد. شما می توانید چالش های پیچیده ای برای خاموش کردن آلارم آن تعیین کنید که شما را ناچار به بیدار شدن می کنند. کارهایی که می تواند 8 نوع متفاوت باشد و تا همه آنها را انجام ندهید، آلارم ساکت نمی شود.

7.Shake-it Alarm

برنامه ساعت هشدار Shake-it Alarm اندروید
Shake-it Alarm

دانلود از گوگل پلی

ایده برنامه Shake-it Alarm بسیار ساده است، این که در آغاز روز ما را بیدار کند تا به کار و زندگی مان برسیم. امکان جالب این برنامه این است که شما با تکان دادن گوشی می توانید صدای آلارم آن را قطع کنید. در عین حال شما می توانید به برنامه اجازه دهید تا فرآیندی تصادفی برای بیدار کردن شما را در پیش گرفته و اجرا نماید.

8.SpinMe Alarm Clock

برنامه ساعت هشدار .SpinMe Alarm Clock اندروید
.SpinMe Alarm Clock

دانلود از گوگل پلی

اگر از کسانی هستید که به جای یک آلارم چندتا آلارم با فاصله کوتاه، پشت سر هم تنظیم می کنند تا مطمئن شوند که خواب نمی مانند، برنامه SpinMe Alarm Clock مناسب شماست. این برنامه شما را مجبور می کند از رختخواب بیرون آمده و دور خودتان بچرخید! با استفاده از شتاب سنج و دیگر سنسورهای گوشی برنامه می تواند بفهمد که در چرخ زدن تقلب نمی کنید!

9.AlarmMon

برنامه ساعت هشدار AlarmMon اندروید
AlarmMon

دانلود از گوگل پلی

برنامه AlarmMon رابط کاربری جالبی دارد که در کنار بحث ساعت هشدار، گرافیک آن توجه شما را به خودش جلب می کند. این برنامه بیدار شدن شما را با شوخی و بازی مخلوط کرده و تا زمانی که بازی را تمام نکنید نمی توانید ساعت هشدار نرم افزار را خاموش کنید.

10.Glimmer

برنامه ساعت هشدار Glimmer اندروید
Glimmer

دانلود از گوگل پلی

برنامه Glimmer ، به نوعی طلوع خورشید را شبیه سازی کرده و نور صفحه را به تدریج افزایش می دهد. اگر خواب تان سنگین باشد، بدون موزیک و حرکت فیزیکی گوشی، از خواب بیدار نمی شوید اما به هر حال ویژگی جالبی است که آن را در مقایسه با سایر برنامه ها منحصر به فرد کرده است.

11.Challenges Alarm Clock

برنامه ساعت هشدار Challenges Alarm Clock اندروید
Challenges Alarm Clock

دانلود از گوگل پلی

یکی از سخت ترین برنامه های ساعت هشدار اندروید Challenges Alarm Clock می باشد. برنامه برای قطع شدن صدای آلارم احتیاج دارد تا کارهایی مثل حل کردن پازل و معما انجام دهید و بعد از همه اینها تازه می توانید آن را ساکت کنید. در واقع سختی این قضیه به حدی است که اگر گیج خواب باشید نمی توانید آن را ساکت کنید و مجبور می شوید به طور کامل بیدار شوید.

12.Sleepzy

برنامه ساعت هشدار Sleepzy اندروید
Sleepzy

دانلود از گوگل پلی

Sleepzy یک برنامه بسیار خاص ساعت هشدار اندروید می باشد. دلیل این امر این است که خواب انسان دارای فازهای مختلفی است، فازهای سبک و فازهای عمیق. نکته کلیدی برای سر حال بودن پس از بیدار شدن این است که در فاز سبک از خواب بیدار شوید نه فاز عمیق. خوبی برنامه Sleepzy این است که تلاش می کند تا به این موضوع دقت کند و ما را در فاز سبک خواب مان بیدار نماید. حتی اگر لازم باشد 20 دقیقه دیرتر یا 20 دقیقه زودتر از زمان تعیین شده ما را بیدار کند، این کار را انجام می دهد تا چرخه خواب مان آسیب نبیند.

برای استفاده صحیح از برنامه Sleepzy لازم است گوشی را زیر بالش بگذاریم تا به کمک شتاب سنج گوشی، برنامه متوجه حرکات کم یا زیاد ما حین خواب شود. به طور کلی این روشی است که برنامه برای فهمیدن اینکه ما در کدام فاز خواب خود (سبک یا عمیق) هستیم، استفاده می کند.

13.AlarmDroid

برنامه ساعت هشدار AlarmDroid اندروید
AlarmDroid

دانلود از گوگل پلی

با برنامه AlarmDroid هر چند تا آلارم که بخواهید می توانید تنظیم کنید و برای آنها لرزش گوشی را هم فعال نمایید و هر آهنگی را که دوست داشتید از طریق حافظه گوشی برایش تنظیم کنید. امکان جالب تر برنامه هم، قابلیت قرار دادن ویجت آن در صفحه هوم برای این است که بفهمید آلارم های مختلف در چه زمان هایی، به صدا در خواهند آمد.

در همین زمینه مشاهده کنید: 13 برنامه ویجت ساعت آنالوگ برای اندروید

همینطور بررسی کنید

معرفی امکانات واتس اپ حرفه ای جی بی GBWhatsapp | ویدیو

واتس اپ Whatsapp یک اپلیکیشن پیامرسان اینترنتی است که مدت زیادی از معرفی آن میگذرد …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *