بازی آقای گلوله Mr Bullet - Spy Puzzles
بازی Mr Bullet - Spy Puzzles

دانلود Mr Bullet – Spy Puzzles 5.1 بازی آقای گلوله: معماهای جاسوسی + مود

خلاقیت در بازی سازی انتهایی ندارد، کار به جایی رسیده که از زدن توپ به هدف در بازی های فکری، حالا باید تیر به انسان برخورد کند تا ماموریت بازی انجام شود. بازی Mr Bullet – Spy Puzzles یا همان آقای گلوله، چنین روایتی دارد که در آن با دقت باید دست به قتل عام بزنید!

بازی Mr Bullet - Spy Puzzles اندروید
Mr Bullet – Spy Puzzles

بازی Mr Bullet – Spy Puzzles : هدف گیری و دقت در کشتن!

در بازی Mr Bullet – Spy Puzzles ماجرا از این قرار است که با قهرمان بازی آقای گلوله که کاراکتر خود قهرمان هم بعدا قابلیت شخصی سازی دارد، در مراحل بازی با دقت هدف گیری کرده و دشمنان را از پا در می آورید. بحث سر دقت و محدودیت در مهمات بوده که در این میان استفاده از قوانین پایه ای فیزیکی هم به بردن مرحله ها کمک می کند.

همچنین بازی کنید: دانلود Zenge v1.0 بازی فکری و پازل زنج

گیم پلی مستر بولت

در هر مرحله تعداد محدودی فشنگ در اختیار دارید و تعدادی دشمن وجود دارد که باید کشته شوند. موقعیت قرار گیری شما نسبت به دشمنان و موانعی که بین شما و آنها وجود دارد، هر بار فرق می کند و همین بازی را چالشی می کند. تیرهایی که می زنید هر چه دقیق تر و حساب شده تر باشند زودتر همه دشمنان به قتل رسیده و مرحله تمام می شود.

برعکس هر چه سهل انگارانه تیراندازی کنید هم ستاره کمتری در پایان مرحله به دست می آورید و اگر بیش از حد بد بازی کنید خشاب تان خالی شده و مجبورید از نو بازی را انجام دهید.

حالت های مختلف بازی

به جز حالت اصلی بازی که درباره آن صحبت کردیم، حالت Hostage به این صورت است که باید دشمنان را بکشید ولی افراد خاصی را زنده نگه دارید. حالت بعدی حالت نارنجک می باشد که اینجا دیگر تفنگی در کار نیست و باید با پرتاب نارنجک کنار هدف، آنها را نابود کنید و در نهایت دو حالت Friendly Fire و Missions دو گونه دیگر این بازی هستند.

شلیک درست به آدم نادرست

در مراحل آغازین بازی هدف تنها کشتن دشمنان است و شخص دیگری جز خودتان در صفحه حضور ندارد. اما در مراحل بالاتر، کسانی هستند که نبایند کشته شوند ولی دشمن باید به قتل برسد، مشکل اینجاست که کسی که باید زنده بماند سر راه شماست و کشتن هدف اصلی به این ترتیب سخت تر می شود.

یک تیر و چند نشان

در بسیاری از مراحل بازی مشاهده می کنید معمای کشتار دشمن به گونه ای چیده شده که با یک تیر می توانید چندین نفر را قتل عام کنید. این هم به خاطر قابلیت عبور تیرهای شما از بدن مقتول بدن از کشتن او می باشد تا این گونه به صورت ردیفی کشتار خود را کامل کنید.

از کشتن پینگ پونگی تا کشتار دومینویی!

یکی از چالش های اساسی بازی در مراحل بالاتر، نحوه تنظیم زاویه تفنگ برای شلیک می باشد. به گونه ای که گاهی لازم است گلوله شما به صورت پینگ پونگی به در و دیوار برخورد کرده مسیری را طی کند تا در نهایت به هدف برخورد کند. از سوی دیگر این ماجرا به تیر تفنگ شما هم محدود نمی شود و گاهی پیش می آید که حتما لازم است شخص الف را در ارتفاع بکشید تا جنازه او روی شخص ب که در دره قرار دارد سقوط کند و با این روش شخص ب هم کشته شود! در واقع مثل مهره های دومینو، کشتن دشمنان در مراحل بازی به نوعی به هم مرتیط هستند.

حالت دوئل دو نفره آنلاین

در این حالت از بازی نبردی یک در مقابل یک انجام می دهید و با شخص دیگری به صورت آنلاین مسابقه می دهید و در نهایت کسی که از این کارزار نبرد زنده بیرون می آید برنده بازی می شود.

مینی گیم های بازی

چند مینی گیم جالب جدای از همه حالت های ذکر شده در Mr Bullet – Spy Puzzles طراحی شده است. یکی شبیه به آجرشکن، یکی شبیه به فلپی برد و دیگری هم شبیه بازی های پشتک زنی می باشد، که هر کدام در نوع خود جالب و سرگرم کننده هستند.

امکان تغییر کاراکتر بازی

در بخش Suits بازی، شما می توانید کاراکتر بازی را عوض کنید و از بین یکی از ده ها شخصیت دیگر بازی یکی را برگزینید. گرچه هیچ کدام از این شخصیت ها به راحتی در اختیار شما قرار نمی گیرند، بعضی قفل هستند تا به سطح خاصی در بازی برسید و بعضی خریدنی هستند. مگر اینکه میان بر بزنید و نسخه مود بازی را دانلود کنید.

همچنین دریافت کنید: دانلود Brain Out 1.0.5 بازی معماهای عجیب و غریب اندروید

تصاویر:

تغییرات نسخه جدید 5.1 :

  • رفع باگ های جزئی

دانلود بازی آقای گلوله اندروید (بروز رسانی 23 اردیبهشت 99) :

دانلود نسخه اصلی v5.1

دانلود نسخه مود v4.9

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همین طور دریافت کنید: 12 بازی فکری اندروید : دقیق و حساب شده بازی کنید

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

بازی جانی تریگر Johnny Trigger اندروید

دانلود Johnny Trigger 1.0.6 بازی شلیک با صحنه آهسته برای اندروید

در فیلم های اکشن، سنتی بنا گذاشته شده که لحظه شلیک گلوله ها، صحنه به …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *