Tank Stars اندروید
بازی Tank Stars اندروید

دانلود Tank Stars 1.4.6 بازی ستارگان تانک اندروید: حریف را به توپ ببندید!

بازی هایی که در مورد تانک ساخته می شوند خودشان مدل های مختلفی دارند، بعضی سه بعدی و بعضی دوبعدی هستند. در تعدادی از این بازی ها باید جایی برای سنگر گرفتن پیدا کنید و به موقع به حریف شلیک کنید و در تعداد دیگری دشتی فراخ در اختیار بازیکنان هست که آزادانه می توانند همدیگر را به توپ ببندند. بازی Tank Stars از همین دست بازی هاست که در آن در محیطی دو بعدی و فضایی باز رقابت انجام می دهید.

بازی Tank Stars اندروید
Tank Stars

بازی Tank Stars : مبارزه تانکی با انواع مهمات ویرانگر

در بازی Tank Stars رقابتی یک در برابر یک را در محیطی دوبعدی تجربه می کنید، به این صورت که به شکل نوبتی باید شلیک انجام دهید و حریف را هدف قرار دهید. قدرت پرتاب و زاویه ای که انتخاب می کنید در کنار نوع مهماتی که از آن استفاده می کنید، نقش تعیین کننده ای در آسیبی که به دشمن وارد می کنید دارد.

همچنین بازی کنید: دانلود World of Tanks Blitz v5.0.1.437 – بازی اکشن و آنلاین جنگ تانک ها

گیم پلی و نحوه کنترل بازی Tank Stars

در همان آغاز مرحله برای نخستین بار، بازی به شما یاد می دهد چگونه هدف گیری انجام داده، مهمات انتخاب کرده و شلیک نمایید. تنظیم زاویه با کشیدن دست روی صفحه و قدرت پرتاب هم به نسبت بلندی خطی که از نقطه مبدا می کشید تعیین می شود. از طریق منوی کناری بازی هم می توانید انتخاب کنید که چه تیری می خواهید پرتاب کنید.

انواع مهمات و شکل انفجاری آنها

هر تیری که شلیک می کنید خاصیت انفجاری متفاوتی دارد، بعضی مثل بمب عمل کرده و محدوده کوچکی اطراف ناحیه ای که فرود می آیند را تخریب می کنند، برخی دیگر قدرت تخریبی بیشتری داشته و از یک تیر به چند تیر تبدیل شده و در نتیجه سطح بیشتری را تحت پوشش قرار می دهند اما قدرت کل آنها نیز در تمام سطح پخش شده و در نتیجه آسیب کمتری به دشمن وارد می آورند. در کنار این ها مدل های متنوعی دیگری از تیر ها هم هستند که هر کدام قدرت و شکل انفجاری متفاوتی دارند.

صداگذاری و افکت های صوتی

صدای سهمناک انفجار تیرهایی که به سمت همدیگر در بازی پرتاب می کنید بسیار طبیعی به گوش می رسند و از نظر افکت های صوتی، بازی به خوبی عمل کرده است.

محدودیت در سوخت و حرکت تانک

برای هر بار حرکت تانک خود سوخت محدودی در اختیار دارید در نتیجه نمی توانید هر چقدر که خواستید هر بار حرکت کنید اما این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که اگر خودتان را بیش از حد به دشمن نزدیک کنید آتش شلیکی که به او می کنید دامن خودتان را هم می گیرد!

امکان ارتقای تانک ها

شما می توانید تانک های جدید بگیرید و هر تانکی که دارید را ارتفا دهید تا در بازی بهتر بتوانید به نبرد با دیگران بپردازید. این ارتقاها از طریق منوی بازی قابل دسترسی هستند.

بازی دو نفره آنلاین

تردیدی وجود ندارد که جذاب ترین بخش این بازی، حالت دو نفره آنلاین آن می باشد. چرا که به جای تقابل با هوش مصنوعی پیش بینی پذیر، می توانید با یک انسان واقعی از هر جایی از دنیا رقابت انجام دهید و سعی کنید پیروز نبرد لقب بگیرید.

همچنین دریافت کنید: دانلود Bowmasters 2.12.7 بازی نبرد کمانداران اندروید دو نفره

تصاویر:

دانلود بازی ستارگان تانک اندروید (بروز رسانی 20 آذر 98) :

دانلود نسخه اصلی v1.4.6

دانلود نسخه مود v1.4.6

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همین طور دریافت کنید: 8 بازی تیراندازی آنلاین اندروید : با دقت هدف گیری کنید

جمع امتیازها: 2 میانگین: 1.5

همینطور بررسی کنید

بازی خشم تک تیرانداز

دانلود بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury 5.2.1b برای اندروید

امروز قصد داریم تا یکی از بهترین بازی های حال حاضر دنیا در سبک اکشن …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *