فوتبال Soccer Cup 2020 اندروید
بازی Soccer Cup 2020 فوتبال اندروید

دانلود Soccer Cup 2020 1.17.1 بازی جام فوتبال اندروید

علاقه مندان به بازی های شبیه ساز فوتبال، به جز دوقطبی فیفا و PES که سال هاست، این قشر از گیمرها را جذب خود کرده اند. از تجربه بازی های مستقل دیگری که به جز این دو بازی موفق عرضه می شوند، نیز لذت می برند. بعد از موفقیت نسبی دریم لیگ ساکر که توانست به خوبی جای خود را میان مخاطبان باز کند. بازی مستقل دیگری به نام Soccer Cup 2020 مدتی است توانسته به صدر پردانلودهای گوگل پلی راه پیدا کند و میلیون ها مخاطب اندروید را در سراسر دنیا مشغول خود سازد.

فوتبال Soccer Cup 2020 اندروید
Soccer Cup 2020

بازی Soccer Cup 2020 : از کسب مهارت های ویژه تا مسابقه فوتبال

بازی Soccer Cup 2020 ، یک بازی دو با هدف مجزاست. این بازی هم روی تمرین مهارت های فوتبالی تاکید دارد. هم خود بازی فوتبال واقعی را نیز شبیه سازی می کند تا بتوانید این مهارت ها را در عمل نیز به کار ببندید. اگر می خواهید درباره چگونگی پیاده سازی این مهارت ها در بازی اطلاع پیدا کنید همراه اندرویدزوم باشید.

همچنین بازی کنید: دانلود FIFA Soccer 13.0.12 بازی فیفا 2019 اندروید

تمرین اجباری مهارت های فوتبالی

بازی ساکر کاپ دارای دو فاز می باشد یکی خود بازی فوتبال و دیگری تمرین مهارت های فوتبالی، در شروع کار، همه حالت های بازی قفل بوده و شما باید به اجبار مرحله مقدماتی بازی را که شامل تمرین مهارت های فردی در بازی می شود و دویدن، تکل زدن، حرکات تکنیکی، شوت زدن، کاشته زدن و… را شامل می شود، انجام دهید تا بتوانید بازی فوتبال 90 دقیقه ای معمولی را آزاد کنید.

این بخش از بازی (تمرین مهارت ها) بسیار طولانی و ملال آور است به گونه ای که ممکن است پس از چند مرحله کلا شما را از بازی کردن پشیمان کند. با این وجود هر چه تمرینات را بیشتر انجام می دهید ، رفته رفته، مراحل جذاب تر و چالش های تمرینی هم سخت تر می شوند.

شبیه سازی فوتبال: چیزی در حد فاجعه!

از نکات عجیب بازی ساکر کاپ این است که شبیه سازی کوچک ترین بخش های مهارت های فردی در آن به خوبی انجام شده و قابل تمرین است اما وقتی به اصل ماجرا که همانا فوتبال 90 دقیقه ای عادی است، می رسیم، متوجه می شویم سازندگان بازی انگار یادشان رفته به ساده ترین نکات در گلم پلی توجه کنند و در این بخش از بازی به طرز غیر قابل بیانی ضعیف عمل کرده اند.

هوش مصنوعی یا بیهوشی مصنوعی؟

از نظر هوش مصنوعی بازیکنان در بازی بسیار کند ذهن هستند وقتی توپ در گوشه ای از زمین باشد هیچ کس به دنبال آن نمی دود و همه مثل جماعتی بی خرد یکدیگر را تماشا می کنند!

دریبل زنی در بازی عین آب خوردن انجام می شود و مدافعان هم در خواب زمستانی به سر برده و به راحتی جا می مانند. دروازه بان در خروج هایش به راحتی فریب می خورد و اگر کمی زرنگ باشید و خودتان را در مسیر پاس او قرار دهید خودش دو دستی به شما پاس گل هم می دهد! در کل هوش مصنوعی بازی، اصلا چیز قابل دفاعی نیست و به شدت ناامید کننده است.

حالت های مختلف بازی

وقتی حالت تمرینی بازی را که شامل 24 آیتم و مرحله می شود به پایان می رسانید، همه بخش های دیگر بازی آزاد می شود. اولین قسمت بازی سریع (Quick Match) می باشد. اینجا سریعا می توانید تیم خود را انتخاب کرده و فوتبال بازی کنید. در بخش Daily Challenges هم به صورت روزانه چالش های ترکیبی از مهارت های فردی را انجام می دهید.

دو بخش Champions Cup و Copa DEL SUR به شکل دیگری چالش های مهارت های فوتبالی را در مقابل تان قرار می دهند. دو بخش باقی مانده یعنی تورنومنت و Season شامل بازی فوتبال می شوند که همان طور که از نام شان پیداست یکی به شکل تورنومنت حذفی و دیگری در یک فصل و به صورت لیگ برگزار می شود.

اسم های جعلی بازیکنان

از آنجایی که برای استفاده از نام واقعی فوتبالیست های سرشناس جهان، لازم است مبلغی به عنوان حق کپی، پرداخت گردد. شرکت سازنده بازی ساکر کاپ از این موضوع صرف نظر کرده و به این ترتیب مسی به ماسی و صَلاح به صُلاح تبدیل شده و باقی اسم ها هم به گونه ای هستند که هم شما را به یاد بازیکن اصلی بیندازند هم حق کپی بابت آن داده نشود!

بردن جام های مختلف

هر بخشی از بازی را که انجام می دهید. در انتها در صورت برنده شدن، جام قهرمانی به دست می آورید. این جام ها در بخش اتاق جام (TROPHY ROOM) موجود هستند و می توانید کلکسیون خود را هر روز پربار تر از روز قبل کنید.

جمع بندی بازی Soccer Cup 2020

ساکر کاپ 2020 از نظر طراحی تمرینات عملکرد موفقی دارد شما برای انجام تمرینات بازی، حسابی به چالش کشیده می شوید و می توانید از انجام آنها همیشه لذت ببرید.

اما از نظر طراحی خود بازی فوتبال این بازی حرفی برای گفتن ندارد و بد بودن گیم پلی آن که صحبتش شد با کنترل بدتر بازیکنان در زمین تکمیل می شود و این قسمت از بازی را به چیزی غیر قابل تحمل تبدیل می کند. در نتیجه پیشنهاد ما این است بخش تمرینی بازی را از دست ندهید اما بهتر است اصلا سمت شبیه سازی فوتبال آن نروید که پشیمان خواهید شد!

همچنین دریافت کنید: دانلود Dream League Soccer 2019 6.13 دریم لیگ ساکر + دیتا و نسخه مود

تریلر بازی

تصاویر:

تغییرات نسخه :

 • اضافه شدن 11 تیم جدید
 • بهبود درجه سختی
 • موزیک منوی جدید
 • بهبود پاسخدهی رابط کاربری
 • بهبود سیستم راهنمای داخل بازی
 • رفع باگ های جزئی

دانلود بازی ساکر کاپ اندروید (بروز رسانی 00) :

دانلود مستقیم فایل نصبی

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همین طور دریافت کنید: دانلود فوتبال eFootball PES 2020 4.1.0 پی اس 2020 اندروید (دانلود با دیتا)

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.