مشابه کلش آف کلنز برای اندروید
بازی مشابه کلش

17 بازی مشابه کلش آف کلنز برای اندروید : نبردهای قبیله ای!

بازی کلش آف کلنز ، در سبک استراتژی آنلاین سال های زیادی است که طرفداران زیادی به ویژه در ایران دارد و افرادی هستند که شبانه روز مشغول انجام این بازی هستند. با موفقیتی که این بازی کسب کرد، بازی های زیادی ساخته شدند که سعی کردند دنباله روی آن باشند. این مدل بازی مشابه کلش ، برای کسانی که علاقه به این سبک دارند، جذاب می باشد.

چند بازی مشابه کلش در سبک استراتژی آنلاین

اگر شما هم از علاقه مندان به Clash of Clans هستید یا این که دوست دارید بقیه بازی های این سبک را هم تجربه کنید و از آنها لذت ببرید در ادامه این مقاله معرفی بازی اندرویدزوم همراه ما باشید تا با چند بازی مشابه کلش شما را آشنا کنیم.

1.Boom Beach

بازی Boom Beach مشابه کلش برای اندروید
Boom Beach
دانلود از گوگل پلی

سوپرسل، سازنده کلش، Boom Beach را نیز خودش ساخته است. این بازی در سبک بازی کلش بوده اما تفاوت های اساسی نیز با آن دارد که آنها را در Clash پیدا نمی کنید. Boom Beach کیفیت بالاتری دارد و شما می توانید در بازی سازه ها، سلاح ها و برج های مدافع متنوعی درست کنید و مثل کلش، کنترل سربازان خود را در اختیار دارید. ضمنا این بازی به لحاظ گرافیکی نیز از کلش آف کلنز جلوتر بوده و جذابیت های بصری خاص خود را دارد.

2.Star Wars™

بازی Star Wars™ مشابه کلش برای اندروید
Star Wars™

دانلود از گوگل پلی

در بازی Star Wars™ ، شما رهبری گروهی از سربازان را به عهده دارید که با آنها می توانید از بقیه محافظت کنید یا اینکه به آنها صدمه برسانید. این بازی مشابه کلش به لحاظ استایل و نحوه دیدن بازی است. در این بازی انتخاب با شماست که چتر حمایت خود را برای چه کسانی باز کنید و چه کسانی را برای رسیدن به مقاصد خود از میان بردارید.

3.Jungle Heat

بازی Jungle Heat مشابه کلش برای اندروید
Jungle Heat

دانلود از گوگل پلی

در بازی Jungle Heat ، شما پایگاه نظامی خود را درست می کنید که شامل سربازانی است که به رهبری شما از پایگاه در برابر دشمنان محافظت می کنند. این بازی به طور کامل در جنگل روایت می شود و در این فضا باید ضمن ارتقای ارتش و سلاح های خود و غنائمی که از نبرد با دشمن به دست می آورید به شکل انفرادی یا با مشارکت هم پبمانان خود به پایگاه های دیگر حمله کرده و آنها را فتح کنید.

4.Vikings: War of Clans

بازی Vikings: War of Clans مشابه کلش برای اندروید
Vikings: War of Clans

دانلود از گوگل پلی

Vikings: War of Clans روایت دیگری باز هم در جنگل است که این بار به شکل قبیله ای که تابع قوانین شماست برای بقا تلاش می کنید. با داشتن منابع محدود لازم است این قبیله را سرپا نگه داشته آنها را تقویت کنید و به قبایل دیگر، حمله ور شوید و منابع آنها را چپاول کنید. از سوی دیگر حواس تان به قبیله خودتان هم باید باشد تا در تهاجم دشمن از بین نرود. شما می توانید با دوستان خود در بازی متحد شوید و به شکل گروهی، حملات خود را ترتیب دهید تا منابع بیشتری هم به دست آورید.

تریلر بازی

5.Total Conquest

بازی Total Conquest مشابه کلش برای اندروید
Total Conquest

دانلود از گوگل پلی

در Total Conquest ، ساختار، امپراطوری روم در گذشته روایت می شود. اینجا شما باید با شکست دادن دشمنان قابلیت های خود را نشان دهید تا بتوانید پادشاهی قلمروی خود را به دست بگیرید و آن را گسترش دهید.

همچنین دانلود کنید: معرفی 12 بازی استراتژی اندروید : نقشه کشیدن برای پیروزی!

6.Castle Clash: Brave Squads

بازی Castle Clash: Brave Squads مشابه کلش برای اندروید
Castle Clash: Brave Squads

دانلود از گوگل پلی

در بازی Castle Clash: Brave Squads ، به دوستان خود می توانید بپیوندید تا در پایگاهی بزرگ تر حضور پیدا کرده و سربازانی تربیت کنید که با آنان از پایگاه های خود در برابر دشمنان محافظت نمایید. با تقویت خود قادر خواهید بود به دیگر پایگاه ها حمله کرده و آنها را فتح کنید و امپراطوری خود را وسعت ببخشید. این بازی مشابه کلش ، جذابیت های خاصی دارد که در خود کلش آف کلنز هم آنها را پیدا نمی کنید!

تریلر بازی

7.Clash of Kings

بازی Clash of Kings مشابه کلش برای اندروید
Clash of Kings

دانلود از گوگل پلی

با دیگر بازیکنان به شکل آنلاین در بازی Clash of Kings متحد شده و باید سعی کنید تا قلمروی خود را گسترش دهید. برای این کار نیز لازم است که پایگاه های ضعیف را فتح کنید. در این بازی باید استراتژی درستی داشته باشید تا بتوانید به شکل موازی هم حملات کارسازی انجام دهید هم از قلمروی خود در برابر حملات دیگران حفاظت نمایید.

تریلر بازی

8.Dragon Clash

بازی Dragon Clash مشابه کلش برای اندروید
Dragon Clash

دانلود از گوگل پلی

در Dragon Clash ، نیروهایی می سازید که از روستای شما مراقبت می کنند و با آنها به دیگر روستاها یورش می برید و ضمن شکست دادن شان منابع آنها را نیز غارت می کنید. به این ترتیب به شکل همزمان به حفظ و گسترش روستای خود پرداخته و قلمروی خود را وسعت بیشتری می دهید که برای این کار لازم است استحکامات دفاعی خود را تقویت کرده تا در برابر حملات دشمن متجاوز در امان بمانید.

9.Clash Royale

بازی Clash Royale مشابه کلش برای اندروید
Clash Royale

دانلود از گوگل پلی

Clash Royale بازی جدیدی نیست و از طرفی ساخته دیگری از سازنده کلش آف کلنز می باشد. این بازی شدیدا اعتیادآور بوده و تقریبا هر کاراکتری که در آن می بینید مشابه آن در کلش آف کلنز نیز وجود دارد. کلیت گیم پلی بازی در حمله از دو جناح به دشمن می باشد که با استفاده درست و به موقع از نیروهایی که دارید باید برج اصلی حریف را نابود کنید تا برنده شوید.

همین طور ببینید: 8 بازی تیراندازی آنلاین اندروید : با دقت هدف گیری کنید

10.Hay Day

بازی Hay Day مشابه کلش برای اندروید
Hay Day

دانلود از گوگل پلی

Hay Day هم ساخته سوپرسل سازنده کلش می باشد. این بازی اعتیارآور در مزرعه روایت می شود که در آن باید زمین کشاورزی خود را درست کرده و به تجارت و تبادل کالا با همسایگان و دوستان خود بپردازید.

11.Minecraft

بازی Minecraft مشابه کلش برای اندروید
Minecraft

دانلود از گوگل پلی

Minecraft یکی دیگر از بازی های معروف استراتژی برای اندروید است که در حالت بقای آن شما باید منابعی را بقای خود جمع کنید تا سرزمین خود را سرپا نگه دارید و به حیات ادامه دهید.

تریلر بازی

12.Little Commander

بازی Little Commander مشابه کلش برای اندروید
Little Commander

دانلود از گوگل پلی

در بازی Little Commander، شما درگیر نبردهای جنگ جهانی دوم می شوید. اینجا باید پایگاه های نازی های آلمانی را ویران کنید و با ارتقای استحکامات دفاعی خود در نگه داشتن جایگاه آنها بکوشید.

تریلر بازی

13.World at Arms

بازی World at Arms مشابه کلش برای اندروید
World at Arms

دانلود از گوگل پلی

در بازی World at Arms ، شما ارتشی مخصوص به خود را می سازید، نقشه حمله را می کشید و نیروهای خود را برای حمله به نقاط مختلف دنیا اعزام می کنید که این مکان ها از اعماق اقیانوس ها تا آبی بیکران آسمان را شامل می شوند.

تریلر بازی

14.Clash of Lords 2: Guild Castle

بازی Clash of Lords 2: Guild Castle مشابه کلش برای اندروید
Clash of Lords 2: Guild Castle

دانلود از گوگل پلی

Clash of Lords 2: Guild Castle یکی از بازی های رده بالا در گوگل پلی استور می باشد. این بازی به نوعی شبیه به کلش آف کلنز بوده اما در مقایسه با آن ساده تر است. گیم پلی بازی بسیار راحت بوده و از همان ابتدای کار، شما را درگیر نبردهای بازی می کند.

تریلر بازی

15.Plants vs Zombies™ 2 Free

بازی Plants vs Zombies™ 2 Free مشابه کلش برای اندروید
Plants vs Zombies™ 2 Free

دانلود از گوگل پلی

یکی دیگر از بازی های معروف که برای پلت فرم های مختلفی عرضه شده و در پی موفقیت نسخه اولش عرضه شد، Plants vs Zombies™ 2 Free نام دارد. این بازی نبرد گیاهان در برابر زامبی های مغزخوار را روایت می کند که این گیاهان فداکار در باغچه جلوی حیاط، روی سقف و جاهایی این چنینی، از اعضای خانه و مغز شیرین شان حفاظت می کنند. تنوع گیاهان بسیار زیاد بوده و در مقابل، زامبی ها هم شکل ها و سایزهای گوناگونی دارند. این بازی اعتیاد آور گیم پلی بسیار جذابی دارد و می توانید مدت های طولانی با آن سرگرم شوید.

16.Civilization Revolution 2

بازی Civilization Revolution 2 مشابه کلش برای اندروید
Civilization Revolution 2

دانلود از گوگل پلی

Civilization Revolution 2 یک بازی استراتژی دیگر مشابه کلش می باشد که در آن امپراطوری خود را درست کرده و نبرد را آغاز می کنید. گیم پلی بازی بسیار آسان بوده و اعتیادآور است و از نظر طراحی نیز به شکل سه بعدی ساخته شده و گرافیکی قابل قبول دارد.

تریلر بازی

17.Total War Battles

بازی Total War Battles مشابه کلش برای اندروید
Total War Battles

دانلود از گوگل پلی

Total War Battles از بازی کلش آف کلنز سخت تر است. به لحاظ استراتژی، مشابه کلش باید قلمروی خود را بسازید و در جنگ ها شرکت کنید. شما می توانید نیروهای خود را ارتقا دهید، مناطق تحت سلطه خود را گسترش داده و امپراطوری خود را بسازید.

تریلر بازی

همچنین بازی کنید: 10 بازی تسخیر قلعه مشابه کلش رویال برای اندروید

2 نظرها

  1. میخوای ۱۸ رو هم بزارbrawl starsاین بازی از شرکت سازنده کلش بوده و بسیار اعتیاد آور است

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.